9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Sizin psixoloji yaşınız

Senior Member

Sizin psixoloji yaşınız

-buyurun amma semimi olun

Tam razısınızsa – 4 bal.
    Qismən razısınızsa – 3 bal.
    O qədər də razı deyiləm – 2 bal.
    Qəti razı deyiləm – 1 bal
    1.Məncə,gözəl yumor hissim var.
    2.Mənim intuisiyam pis deyil,hər zaman da digərlərinin nə nəzərdə tutduğunu anlayıram.
    3.Ümid edirəm ki,gələcəkdə məni çoxlu yaxşı şeylər gözləyir.
    4.Məncə insanlara mənimlə ünsiyyət saxlamaq xoşdur.
    5.İnsan mənə oxşamasa və baxışları mənim baxışlarımla üst-üstə düşməsə də o insan mənə simpatik ola bilər.
    6.Mən uşaqları sevirəm.
    7.Mən müxtəlif vəzifələri həll etməyi xoşlayıram.
    8.Hansısa işi görəndə,onu yaxşı etmək üsulu tapmağa çalışıram.
    9.Məni müxtəlif hadisələrin səbəbi maraqlandırır.
    10.İşlə yanaşı mənim bir çox əyləncələrim var.
    11.İstənilən dəyişiklikləri yaxşılığa doğru kimi qəbul etməyə çalışıram.
    12.İşim digərlərinə xeyir gətirir.
    13.Mən hərdən arzu etməyi xoşlayıram.
    14.Xoşladığım mahnı əhval-ruhiyyəmi qaldırır.
    15.Mən yeni ideyaları böyük maraqla qarşılayıram.
    16.Bir qayda olaraq çətinliklər və maneələrlə rastlaşarkən təslim olmuram.
    17.Uğurlu zarafata səmimiyyətlə gülməyə hazıram.
    18.Mənim sirlərimi bölüşə biləcəyim,bir nəfər də olsa yaxın insanım var.
    19.Mən fiziki fəallıqdan həzz alıram.
    20.Yeni insanlarla görüşməyi xoşlayıram.
    21.Mən hələ də bacara bilmədiklərimi öyrənmək istərdim.
    22.Cazibəli görünməyə çalışıram,deyəsən bu məndə alınır.
    23.Məni darıxdıran xoşagəlməz xırda hallara imkan yaratmıram.
    24.Mənim yaşadığım zaman xoşuma gəlmir.
    25.Elə düşünürəm ki,imkanlarımı göstərə biləcəyim hal olacaq.

Nəticələr

75 baldan yuxarı-Doğum ilindən asılı olmayaraq siz həyat qüvvəsi və özünəinamla dolusuz.Siz ünsiyyətcil,optimist,xeyirxahsınız.Gec qocalacaqsınız.
    50-75 bal- Yetkinliyə gedən yolda gəncliyin bəzi dəyərlərini qurban etməli olmusunuz.Qayğılar və stresslər sizin sevinmək qabiliyyətinizi zəiflədib,amma ciddilik və cavabdehliyi öyrətdi.Siz “orta” yaşlısınız.Ancaq sizə bir qədər gümrahlıq və optimizm mane olmaz.
    50 baldan yuxarı-Sizin kimi insanlardan adətən belə deyirlər ki,onlar çox görüblər,sınaqdan keçiriblər,hər şeyin dəyərini bilirlər.Ancaq bu an tez baş verməyib ki?O qədər çox şey görmək,bilmək,yaşamaq olar ki.

Moderlər
    Yer
    Amerika

Re: Sizin psixoloji yaşınız

75 baldan yuxarı-Doğum ilindən asılı olmayaraq siz həyat qüvvəsi və özünəinamla dolusuz.Siz ünsiyyətcil,optimist,xeyirxahsınız.Gec qocalacaqsınız.

Senior Member

75 baldan yuxarı-Doğum ilindən asılı olmayaraq siz həyat qüvvəsi və özünəinamla dolusuz.Siz ünsiyyətcil,optimist,xeyirxahsınız.Gec qocalacaqsınız. men qocalmadan ğlecem

Azeri.net Sevdalısı

56 _____ Yetkinliyə gedən yolda gəncliyin bəzi dəyərlərini qurban etməli olmusunuz.Qayğılar və stresslər sizin sevinmək qabiliyyətinizi zəiflədib,amma ciddilik və cavabdehliyi öyrətdi.Siz “orta” yaşlısınız.Ancaq sizə bir qədər gümrahlıq və optimizm mane olmaz
    tewekur

Senior Member

85
    REALLIĞI XƏYALLARDAN AYIRMAĞI BACAR.
    XƏYALLARI İSƏ REALLIQ ETMƏK ÜÇÜN ƏLİNDƏN GƏLƏNİ ET (r.a.)

Junior Member
    Yer
    Baki

Junior Member
    50 baldan yuxarı-Sizin kimi insanlardan adətən belə deyirlər ki,onlar çox görüblər,sınaqdan keçiriblər,hər şeyin dəyərini bilirlər.Ancaq bu an tez baş verməyib ki?O qədər çox şey görmək,bilmək,yaşamaq olar ki.

Junior Member
    Salam əziz fiziki qüsurlu insanlar. Sizin hamınızı “ samir-imanov.sayt.ws “ saytının ətrafında birləşməyə dəvət edirəm. Həyatınızın hər bir anında qarşılaşdığınız problemlərlə, məhdudiyyətlərlə və çətinliklərlə bağlı səsinizi heç kimə eşitdirə bilmirsiniz ? istedadınızı, bilik və bacarığınızı heç bir yerdə və heç bir şəkildə göstərmək imkanınız yoxdur ? “ samir-imanov.sayt.ws “ saytı məhz sizlər üçündür. Sayt hal-hazırda boşdur və saytın bütün bölmələrindəki məlumat və faylları sizlərin, məhs sizlərin məktublarınız əsasında yerləşdirəcəyik. Bir daha qeyd edirəm sayt bütünlüklə [email protected] mail ünvanına göndərilən məktublar əsasında qurulacaq və mən SAMİR İMANOV buna 100 faiz təminat verirəm. Buna görə də bu saytın yaradıcısı mən olsam da bu tək mənim deyil, bütün fiziki qüsurlu insanların ortaq saytı olacaq. Sizlərdən tək istəyim 3 dəqiqə vaxtınızı sərf edərək cəmi bircə dəfə “ samir-imanov.sayt.ws “ saytına daxil olub “samir” və “mənimlə əlaqə” bölmələrinə girərək ordakı məlumatları oxumanızdır. əgər xoşunuza gəlməsə bir daha həmin sayta girməyə bilərsiniz. Fikir və düşüncələrinizi, bilik və bacarıqlarınızı, problem və çətinliklərinizi, sual və təkliflərinizi gözləyirəm. [email protected] ünvanına yazdığınız məktubların nəticəsini və xeyrini ən qısa zamanda görəcəksinz. Sağlam insanların da biz əlillər haqfa olan fikir və düşüncələrini bilmək bizlər üçün maraqlı olardı, buna görə də fiziki vəziyyətindən asılı olmayaraq hər bir insanın sayt barəsində olan fikir və təkliflərini məmnuniyyətlə qəbul etməyə hazırıq. Uğurlar. Hörmətlə: “ samir-imanov.sayt.ws “ saytının rəhbəri SAMİR İMANOV.

Member
    Puanım 75 üzeri Doğum yılına bağlı kalmadan siz hayat enerjisi ve kendisi ile barışık birisisiniz. Geç yaşlanacaksınız Öyle diyor bu test.

Yer imleri