Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

18 saniye dayanırsanız çok zekisiniz..

Moderlər
    Yer
    Bakı
    oyunu buraya taşıyorum ama bu flash versiyonu

[flash width=638 height=476 loop=false]http://www.oyyun.net/oyunzoacievo8c/kutukacirmaca.swf[/flash]
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    ya ispat işini nasıl yapıyorsunuz bizede öğretinde bizde ispatlayalım
    can ekranın resmini çekmeyi biliyorsun sonra o resme link alıyorsun [ adresinden.. sonra adresi foruma eklemeyi biliyorsun zaten..

oyun bitince resmi çek, link al, ve yayınla.. :

hocam ekran resmi çekme dersini görmemiştik ki

Moderator
    [

Moderator
    Gelin heqiqeten de oyun olan bu oyunu bitirek. Mystrey, ispatlar da kafi deyil çünki burada kelekbazlıq da ola biler çünki paint programında reqemleri artırmaq mümkündur 13 saniyeni 31 etmek olar, 31 saniyeni de 13 meselen men eslinde 20 saniyeden o terefe keçmemişem ancaq gördüyün bu 51 reqemini sonradan düzeltdim
    Mirze, meni yanlış anlama, ola biler ki sen heqiqeten de 46.844 saniyeye qeder oynamısan çünki çox israr edib diqqetli olanda yüksek reqemler elde etmek olur, onsuzda çox oynadıqca oyun yüngülleşir avtomatik olaraq oyunun taktikasını bilmek olur sadece menim çox zamanım ve sebrim olmadigi üçün üstünde çox durmadım yoxsa 494 saniye gederdim
    Burada dolandırıcı Zeki abi de olmaq olar

Kusura bakma mystrey

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    kıs ben de bu ispatın hileli olabileceğini göstermek için yaptım zaten.. 18 zor ken 40 lara ulaşmak tabiki imkansız.. sizi kandırmak için yapsydım daha düşük bir sayı yazardım ehhe... Bunu bikaç kişiye söledim zaten zevkli oyun ama ıspatı sakat siz oynayın teşekkürünüzü edin yeter saygılar

Moderator
    ya ispat işini nasıl yapıyorsunuz bizede öğretinde bizde ispatlayalım

Hocam, ekran resmini almak için shift ve print screen (sağ üstte) tuşlarına basıyorsun. sonra painti açıp ctrl+V ile oraya yapıştırıyorsun. Yalnız boyutları çok büyük oluyor bu resimlerin sonradan kırpman ya da boyutunu değiştirmen gerekebilir.
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Elif alakan için teşekkürederim öğrendim zaten yidene saol

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    can kııs insan reklamımı yapar demi kuru kuruya öğrendim demekle olmaz ki para istemiyoz bari reklam yap ehheee

Azeri.net Sevdalısı
    forum sakinleri mirze size bilğisayarla ilğili ne öğrenmek istiyorsanız ögretir bana öğretiyor..sorusu olan mirze hocamıza başvursun

eh mirzecan reklamı yaptım yandın artık müracatlardan

Moderator
    forum sakinleri mirze size bilğisayarla ilğili ne öğrenmek istiyorsanız ögretir bana öğretiyor..sorusu olan mirze hocamıza başvursun

eh mirzecan reklamı yaptım yandın artık müracatlardan
    Öyleyse buyrun Mirze Hocam anlatın. O saniyeleri o kadar ustalıkla nasıl değiştirdiniz? Hiç belli olmuyor değiştiği.
    [
    Ya da
    [

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer imleri