Size tüm dünyada 1 milyona yakın kişi tarafından oynanan, fazla zaman gerektirmeyen, ama futbol bilgisinin önemli olduğu bir oyunun tanıtımını yapacağım. Ama ilk önce bunu neden yaptığımı anlatmak istiyorum.
Bu oyun Azerbaycan'da pek yaygın değildir. şuan 300 kişi tarafından oynanmaktadır.
En has Azeri komandolarıylada düzenli bir şekilde dünya kupalarına katılmaktayız.
Ama malesef kullanıcı sayısına bağlantılı olarak pek iyi durumda değiliz.
Ben Türkiyedeki en eski ve en sıkı kullanıcılardan biriyim, bu durumu biraz düzeltmek istiyorum.
Bu bir oyun olsada sonuçta Azerbaycan bayrağını her yerde en iyi şekilde temsil edilmesi lazım gelir.
Size oyunu biraz anlatacağım, oyuna başlayıncada gereken yardımları yaparım.

Oyunda kesinlikle hile yoktur, orta yaş ve üstü kişiler için çok yahşi bir hobidir.
Kesinlikle paralı üyelik gerektirmez, paralı üyelik aldığınızda sadece takım sayfanıza resim ekleyebilirsiniz.
Üye olanlar veya gece gündüz oynayanlar sizden daha hızlı gelişemezler.
Takımınızı geliştirmek için doğru tansferler yapmak lazım gelir, ayrıca antrenmanlarda bu konuda önemlidir.
Maçlarınızı kazanmak içinse taktik bilgiye ihtiyacınız olacak.
Cuma akşamları milli maçlar oynanır.
Taktik muhabbetler, kümelerdeki rekabetler, Azerbaycan ulusal kupasındaki kapışma görülmeye değerdir.
Hepinizi aramıza bekliyoruz, çok yanlız kaldık
Umarım Azerbaycan gönüllüsü bu arkadaşınızı kırmaz, aramıza katılırsınız.
Üye olduğunuzda, her ülke kendi içinde rekabet ettiğinden, 300 tane rakibiniz olacak, eğer hızlı öğrenirseniz rakipleriniz azalacaktır.
Hazır yol kısayken gelin, herkezi bekliyorum.

Gene oyun içinde Azerbaycana özel ufak bir forumumuzda mevcuttur, sual-cevap bölümünden kendinizi tanıtırsanız inanın çok seviniceğim.
Bu yaptığımın bana oyunda hiç bir faydası yoktur.
Sebep sadece dır.

Buradan 1 dakikada üye olabilir, oyunu inceliyebilirsiniz
[