7 sonuçtan 1 ile 7 arası

bilmediğim bir şarkıcı ve şarkısı...

Junior Member

bilmediğim bir şarkıcı ve şarkısı...

merhaba arkadaşlar. ben erzincanlıyım ve karsta üniversite kazandım. kayıt yaptırmaya giderken otobüste bir şarkı dinledim ve çok hoşuma gitti. azeri ağzıyla söylüyordu bir erkek sançı. şarkının nakarat bölümü sadece aklımda. ''senin olsun senin olsun'' diye geçiyor. biliyorum iki kelimedende şarkı çıkarılmaz ama google da arama yaptım, ''senin olsun'' isimli parça bulamadım azeri söyleyen. adı bile geçmiyor nette. kimdir bu şarkıcı acaba yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.

Moderator
    hoşgeldiniz şarkıyı aşağıdaki linkten yükleyebilirsiniz. inşallah aradığınız şarkı budur

[
    [
    Ya da
    [

Junior Member

teşekkür ederim

evet elif hanım aradığım parça buydu. çok teşekkür ederim ilginiz için ayrıca. nette hiçbir yerde bulamamıştım. yolda sabah karsa vardığımızda beni uyandıran parça buydu bütün kelimelerini anlayamıyorum ayrıca ama karsta azeri arkadaşlarla tanışırsak bu eksikliğim de gitmiş olur sanırım. tekrar çok teşekkür ederim.

Moderator

Re: teşekkür ederim

Alıntı uemre Nickli Üyeden Alıntı
    evet elif hanım aradığım parça buydu. çok teşekkür ederim ilginiz için ayrıca. nette hiçbir yerde bulamamıştım. yolda sabah karsa vardığımızda beni uyandıran parça buydu bütün kelimelerini anlayamıyorum ayrıca ama karsta azeri arkadaşlarla tanışırsak bu eksikliğim de gitmiş olur sanırım. tekrar çok teşekkür ederim.
    bu senin qara gözlerin
    senin olsun senin olsun
    bu senin acı sözlerin
    senin olsun senin olsun

pervane bilirdi herdem
    şam da ki eriyir qemden
    sen onu soruşma menden
    senin olsun senin olsun

bu senin al yanaqların
    senin olsun senin olsun
    bu senin bal dudaqların
    senin olsun senin olsun

pervane bilirdi herdem
    şam da ki eriyir qemden
    sen onu soruşma menden
    senin olsun senin olsun

Kipriğine bax qaşına
    senin olsun senin olsun
    Hamısı kül oldu başına
    senin olsun senin olsun

pervane bilirdi herdem
    şam da ki eriyir qemden
    sen onu soruşma menden
    senin olsun senin olsun
    [
    Ya da
    [

Junior Member
    teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz. nette azerice-türkçe sözlük buldum ve bilmediğim kelimeleri de oradan öğrendim. aslında kelimeler köken olarak türkçe ile aynı ancak parça içinde geçtiği için söyleniş itibariyle anlaşılması kolay olmuyor. tekrar teşekkür ederim elinize sağlık.

Moderator
    Alıntı uemre Nickli Üyeden Alıntı
    teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz. nette azerice-türkçe sözlük buldum ve bilmediğim kelimeleri de oradan öğrendim. aslında kelimeler köken olarak türkçe ile aynı ancak parça içinde geçtiği için söyleniş itibariyle anlaşılması kolay olmuyor. tekrar teşekkür ederim elinize sağlık.
    Rica ederim
    [
    Ya da
    [

Junior Member

Re: bilmediğim bir şarkıcı ve şarkısı...

Sapikmisiniz kardesim azeriler kendisi hatta bu sarkinin sozlerini anlamiyor (anlamak dahi istemiyor) sacma bi sarki.neyse zevkler tartisilmaz ama azeri sarkilari onunla tanimanizi istemezdim

Yer imleri