Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Lütfen Azerbaycanın şarkılarını çalan ermenilere karşı sessiz kalmayalım!!!!

Senior Member
    Yer
    İstanbul/ Türkiye

Re: Lütfen Azerbaycanın şarkılarını çalan ermenilere karşı sessiz kalmayalım!!!!

Alıntı Sahin26 Nickli Üyeden Alıntı
    birde olaya şu yönden bak atalarımız ne demiş, '' meyve veren ağaç taşlanır''. ağacı ne için taşlarsın meyvesini almak için. yani meyveye aç olan insan taşlar meyveli ağacı.seninde dediğin gibi hırsız hangi eve girer, değerli birşeyleri bulmayı umduğu evleri tercih eder. züğürdün evinde ne bulsun da çalsın. Hırsızlığı kimler yapar, toplumda asalak tabir edilen, haysiyetsiz ve şerefsiz insanlar yapar.ben bütün bunları söylerken tepki vermeyelim demiyorum ki,hırsızlığı kimlerin ne nedenlerle yaptıklarını vurguluyorum.hırsız bir malı çaldığı zaman yasal olarak o mal onun sayılıyor mu.
    Yasal olarak tabii ki onun oluyor. Bizler de onu koruduğumuz sürece kimse çalmaz ve kimsede sahiplenmez. Şu anda benim yapmaya çalıştığım onun çalınmasını önlemek

Member
    Yer
    Türkiye
    nefret ediyorum ermenilerden.
    Bir gül düşün;
    üzerindeki su zerreciklerini düşün
    gülmü ağlamış
    yağmurmu yağmış diye SOR...!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Alıntı mustafapasa Nickli Üyeden Alıntı
    nefret ediyorum ermenilerden.
    cıkcıkcık ırkçılık yapmayalım
    bende aynı şeyi yunanlılar ve ermeniler için söylediğimde bu cevabı aldım nasıl bir duygu
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon
    ermenilerin böle resmen bi parcayı calarak kendilerinin miş gibi göstermelerinden nefret ediyorum sarki bizim sarı gelin sarkimizin resmen aynisi ve azerbaycan ögeleride içeriyomuss calarak biyere gelinmeyecegini ermeintana ögretmek lazimdir
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Alıntı sekerim Nickli Üyeden Alıntı
    ermenilerin böle resmen bi parcayı calarak kendilerinin miş gibi göstermelerinden nefret ediyorum sarki bizim sarı gelin sarkimizin resmen aynisi ve azerbaycan ögeleride içeriyomuss calarak biyere gelinmeyecegini ermeintana ögretmek lazimdir
    öğretelimde nasıl ben biraz daha büyüyimde onuda yapacam inş.
    şimdi erken ezerler beni
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Junior Member
    Yer
    istanbul
    sadece ermeniler mi yaa bunun yunanı da var baklavamızı lokumumuzu hacivat karagöz ü her şeyimize sahip çıkıyolar bi de üstlerine tescilliyorlar
    çekemiyolar kardeşim bizi çekemiyolar ... adamlar bunu artık siyaset haline getirmiş

Member
    Yer
    Baki
    oqurluq onlarin qaninda, canindadair. Hamimiz ermenilerin bu oqurluquna etiraz etmeliyik. Muelliflik hukuklarimizi beynelxalq mehkemede berpa etmeliyik.
    Ermenilerin xisleti bele. hemise turklerin neyindese gozleri var ve bunu ozlerinin etmesi ucun her sey ederler.
    Qəlbində sevgi varsa, orda nifrətə yer yox. Sev ki seviləsən.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri