Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
77 sonuçtan 61 ile 70 arası

Azeri Kızı Günel

Junior Member
    Yer
    Türkiye
    Eğer ki bu doğru ise,
    doğru olduğunu düşünerek yazıyorum Günel aslında iyi bir ses ve görünüşe sahip olmasına rağmen beklediği patlamayı yapamadı.
    Burada bana göre ekibinde çalışan kişilerin yetersizliği ve Günel'in onların sözünden çıkamaması etkili oldu.
    En basit şekilde örnek vermem gerekirse yaptığı işin ses sanatkarlığı yanında bir sahne sanatı olduğunuda düşünürsek ağır makyaj ve elbise seçimindeki tercihleri kameranın öbür tarafından çok kötü görünüyor.Öncelikle iyi bir makyöz ve çok iyi bir imaj maker'e ihtiyacı var.
    İmzada link vermek qadağandır

Senior Member
    Yer
    üsküdar-istanbul

hicri yeni yıl mesajı

Hicri yeni yılınız mübarek olsun Günel Hanım.

GNL
    GNL çevrimdışı
    Junior Member
    Yer
    istanbul

MEN

UZUN ZAMANDIR YAZAMIYORUM CUNKIII YOGUNLUKKK.....HALA CALISMALAR DVM.....HERSEY ICIN TSKEDRIM....BIDE BISEY ISTIYCEM.....MENIM HAKIMDA BIR DEDIKODU DUYDUM GUYA HANISISA BIR OXUYAN QARA BAYRAMDA CIXIS EDIP VE MEN ONLARI DVT ETMISEM BILMIREM ANLAMADIM BILISI OLAN XAISEDIREM YAZSIN NADIR GAFARZADEMI ROYAMI RUHENGIZMI BELE BIRSEY ESITDIM OXUDUM BIR FORUMDA YAZMISLARDI MENIM BURDA NE ELAQEM MENIM HECNEDEN XEBERIM YOXDU BU BELE BILINE.....SEVGILER
    AZERI KIZI GUNEL SEVGILERIMLE.....

Senior Member
    Yer
    üsküdar-istanbul

Mirac kandiliniz mübarek olsun Günel hanım...çalışmalarınızda başarılar diliyorum...hayırlı günler...

Senior Member
    Yer
    Türkiye / İstanbul
    Bizim Günel mi gerçekden???

Junior Member
    Yer
    türkiye
    Salam Günel Zeynelova necesiniz ? menim sorum şudur facebooktaki sizmisiniz azeri kızı günel olarak bir hesap mevcuttur eğer sizseniz ricam sudur ki soyadınızıda kullanarak açın siz değilseniz sildirin o hesabı sizin isminizi kullanamasınlar

Senior Member
    Yer
    üsküdar-istanbul

Merhaba Günel hanım...Berat Kandiliniz mübarek olsun...Kendinize ait bir siteniz olsa daha iyi olur diye düşünüyorum...Yine de hayırlısı olsun...Çalışmalarınızda başarılar diliyorum...Sevgi,saygı ve selamlarımla...

Senior Member
    Yer
    üsküdar-istanbul

Ramazan mesajı

Ramazan ayınız mübarek olsun Günel Hanım...

Senior Member
    Yer
    üsküdar-istanbul

bayram mesajı

Ramazan bayramınız mübarek olsun Günel hanım...

Junior Member

Günel'e

Bu kadar güzel bir ses, maaşallah! Yeni albümünü almak dinlemek için gün sayıyorum. Bu mesajımı okuduğunu veya okuyacağını düşünmüyorum ama bedeli ne olursa razıyım, yeni albümünü imzalayıp yolla. Senin için çok zor olmasa gerek. Sana çok çok değer verenlerden biyim ben de. Belki tanısan çoktan göndereceksin ama maalesef, tanıma imkanın olduğunu da düşünmüyorum. Neyse, ben yine okumayacağını bana cevap vermeyeceğini düşünsem de insan umutlarıyla yaşıyor.

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Yer imleri