8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Yeni çıkan parçalar hakkında yardım...

Junior Member

Yeni çıkan parçalar hakkında yardım...

Ben siteye yeni üye oldum. 5 aydır Baküde yaşıyorum. Azeri parçalarını ve sanatçıları çok sevdim. Özellikle Röya, Eyüp Yakubov, Elnur gibi sanatçıları dinliyorum. Problem şu radyoda dinlediğim son parçaların CD sini bir türlü bulamıyorum genellikle eski parçalar oluyor marketlerde. Bu arada baküde Zugulba mevkiinde kalıyorum. Bakü merkezde son çıkan CD leri nereden bulabilirim? Baküde en iyi müzik market nerede? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar,
    İKİ TÜR İNSAN VARDIR; TÜRK OLANLAR ve DİĞERLERİ... TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN !..

Moderator

Re: Yeni çıkan parçalar hakkında yardım...

Alıntı namik_TC Nickli Üyeden Alıntı
    Ben siteye yeni üye oldum. 5 aydır Baküde yaşıyorum. Azeri parçalarını ve sanatçıları çok sevdim. Özellikle Röya, Eyüp Yakubov, Elnur gibi sanatçıları dinliyorum. Problem şu radyoda dinlediğim son parçaların CD sini bir türlü bulamıyorum genellikle eski parçalar oluyor marketlerde. Bu arada baküde Zugulba mevkiinde kalıyorum. Bakü merkezde son çıkan CD leri nereden bulabilirim? Baküde en iyi müzik market nerede? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar,
    "abc" müzik marketine baxa bilersiniz şeher merkezinde "Torqovıy" deyilen yerde yerleşir "Music Box" - a da baxın o da ona yaxın yerdedir

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...
    Gagas Fidan'nin dedigi kimi ABC'de hamisi vardir oraya baxa bilersen Royanin albomlerini al ve qulaq as superdir

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...
    Sayti bilirem yaxsi azeri mp3 sayti ama burada verebilmerem qadagandir burada reklam vermek istesen licnoe'den mesaj yazaram problem yoxdu

Junior Member
    Yardımlarınız için teşekkürler.
    İKİ TÜR İNSAN VARDIR; TÜRK OLANLAR ve DİĞERLERİ... TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN !..

Junior Member
    Yardım eden arkadaşlara yüzsüzlük olmazsa bir şey daha sormak isterim. Candan Erçetin in Gamsız Hayat parçasını son günlerde radyolarda Arapça sözlerle okuyan bir hanım var adı nedir acaba ve bu parçanın mp3 ü var mı

Teşekkürler

Junior Member
    Yer
    izmir

slm

SLM BEN YARDIMCI OLABİLİRİM SİZE TŞKLER

Junior Member
    Yer
    izmir
    kimse yazmıyormu artık

Yer imleri