9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Müraciət

Azeri.net Sevdalısı

Müraciət

Salam
    Forum yönəldənləri sizdən xahiş edirəm ki,"KİŞİLƏR ÜÇÜN" yer açasınız,xanımlar üçün var ,lakin kişilər üçün yoxdur, və kişilərər xas movzuları belə normal yazmaq olmur.Çox xahiş edirəm bu təklifin üstündən gözü bağlı keçməyin.

Azeri.net Sevdalısı

Re: Müraciət

Kişilər üçün bölmə xahiş etdik , amma diyəsən heç bu mövzunu oxuyan belə yoxdur

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Mövzunu oxumuşam Natiq. Bu haqqda sənə xüsusi mesaj yazacam.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı

salam cabir sizdən bir şey istədik amma heçde memnun qalmadım nə forumdakı niklərimi düzəltmədiniz yazdığım mesajları cavabsız qoydunuz, belke de görməməzlikdən gəldiniz amma çox təəssüv ki, heqiqeti yazıram , sənə və digərlərinə çatda dediyim sözü qoyuram bir kənara amma bu forumda ilk sən yazdın nə problem var diyə yazdim amma heç bir cavab gelmedi eybi yox başa düşürəm amma məni bir şey esebleşdirir və özümdən çıxardır ki 5-6 neferdən xahiş etdim ki forumda mənimçün nik qeydiyyatdan keçsinler,özüm ezeb eziyyetlə montin490 açdim amma nə etdilər bilmirəm, sonra montin_490 ilk nikim bunu da bağladılar, pitbull həmçinin namelum oldu, indi de zeynalov_ bunu da itirmək istəmirəm odur ki bir deqiqəlik nə demək istədiyimi fikirləş bir zəhmət.

Moderlər
    Yer
    Bakı

Alıntı zeynalov_ Nickli Üyeden Alıntı
    salam cabir sizdən bir şey istədik amma heçde memnun qalmadım nə forumdakı niklərimi düzəltmədiniz yazdığım mesajları cavabsız qoydunuz, belke de görməməzlikdən gəldiniz amma çox təəssüv ki, heqiqeti yazıram , sənə və digərlərinə çatda dediyim sözü qoyuram bir kənara amma bu forumda ilk sən yazdın nə problem var diyə yazdim amma heç bir cavab gelmedi eybi yox başa düşürəm amma məni bir şey esebleşdirir və özümdən çıxardır ki 5-6 neferdən xahiş etdim ki forumda mənimçün nik qeydiyyatdan keçsinler,özüm ezeb eziyyetlə montin490 açdim amma nə etdilər bilmirəm, sonra montin_490 ilk nikim bunu da bağladılar, pitbull həmçinin namelum oldu, indi de zeynalov_ bunu da itirmək istəmirəm odur ki bir deqiqəlik nə demək istədiyimi fikirləş bir zəhmət.
    diyer niklerini xatırlamıram ama pitbullu mende xatırlayıram hemçinin forumdakilerde xatırlayar yeyqin ki , forumda açılan bir mövzunu tekrar açmıştın, niye silindiği içine yazılaraq mövzu bağladı ,ama sen yene açtın tekrar ve tekrar ve hetta mesajlarında hede qorxuda geldin.
    ona görede pitbul niki bağladı.

elbette yenede ele bir şey olsa yene bağlanar, ona görede özün yazdığın şeylere diqqet etsen nikinede bir şey olmaz.
    indi diyeceksen niye ele menim nikim:
    ona göreki diyerler günlük ortalam 2-3 mesaj yazır onların problemide az olur.ama senin mesajın 2-3 deyil ki çoxtu, 10-15 mesaj yazırsan 1-2 side probemli olabiler.
    sen özünü 2-3 mesaj yazan istifadeçi ile qarşılaştırma.
    senin kimi çox mesaj yazanların hamısı ele problemlerle qarşılaşıb,bunu onlardan soruşabilersen.

diyer mövzularada gelende bir şeyi 5-6 neferden isteme ,onsuz axır evvel gelib çıxır birilerine ve men sene demiştim ki vaxtım olanda baxacam.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Azeri.net Sevdalısı

diyer niklerini xatırlamıram ama pitbullu mende xatırlayıram hemçinin forumdakilerde xatırlayar yeyqin ki , forumda açılan bir mövzunu tekrar açmıştın, niye silindiği içine yazılaraq mövzu bağladı ,ama sen yene açtın tekrar ve tekrar ve hetta mesajlarında hede qorxuda geldin.
    ona görede pitbul niki bağladı.

elbette yenede ele bir şey olsa yene bağlanar, ona görede özün yazdığın şeylere diqqet etsen nikinede bir şey olmaz.
    indi diyeceksen niye ele menim nikim:
    ona göreki diyerler günlük ortalam 2-3 mesaj yazır onların problemide az olur.ama senin mesajın 2-3 deyil ki çoxtu, 10-15 mesaj yazırsan 1-2 side probemli olabiler.
    sen özünü 2-3 mesaj yazan istifadeçi ile qarşılaştırma.
    senin kimi çox mesaj yazanların hamısı ele problemlerle qarşılaşıb,bunu onlardan soruşabilersen.

diyer mövzularada gelende bir şeyi 5-6 neferden isteme ,onsuz axır evvel gelib çıxır birilerine ve men sene demiştim ki vaxtım olanda baxacam.[/quote]

birincisi men seniynen sohbet elemirem cabirnen sohbet edirem bu sohbet her halda uzerine goturursen se demek ki bu movzudan xeberin var sen yalniz elediyimiz sehvleri yadinda tuta bilirsen amma digerlerini yox , sen yalniz pitbull nikini yadinda saxlaya bilersen digerlerini yox demek ki bir defe sehv elemisik yadinda tutmusan amma digerlerini xatirlaya bilmirsen ve ya xatirlamaq bele istemirsen onuncun bele danisib ve yazirsan ve de ki menim acdigim movzu cox az onu da ozum bilerem kefim istiyir gune 1 -2 deyil 100-200 mesaj yaziram her halda ozum bilerem ondan sene hec bir asilqanliq yoxdur ve sadece snein isin sehvleri duzeltmekdir basa vurmaq deyil en esasi yazdiqin sozlere fikir ver evve axi senden isim kececek sozunu mene hec zaman unvanlaya bilmersen , birincisi forum ve ya chat , sayt bunlardan hec bir asilligim yoxdur en esasi virtual alem ucun qaldi ki bir soz yazardim amma bunu tek sen oxumursan her halda digerleri de oxudugu ucun onlara hormetsizlik etmek istemirem , eger sen mene sexsi gonderseydin men seniynen basqa cur danisrdim ve basqa tempde onuncun mene hec forumda lazim deyil chatda lazim deyil en esasi heyat lazimdir , sadece bir verdis , alisqanliq hali yaranib , darixdigim halda girerek yaziram ve ya mesguliyyet xarakteri ile mesgul oruam,yoxsaki ne chata girerem ne de foruma indi bele bir fikir yarana biler sende ki, girme de , amma bu sohbetden sonra her zaman girecem ozumu hec kime zeif gostermek fikrinde deyilem, sen bele danisdigin halda , men bu sohbetin bes qatini ederem amma en esasi bir az hormetin varsa hormetini saxla, eger saxlamirsan sa yasdan zaddan asli olmayaraq men diger usaqlar kimi olmaq istemirem, ve men yazdigim seylere diqqet edirem bilirem ne yaziram her halda ele bir noyp qoydun ki ortaya guya biz danisigimizi zadi bilmirik, ve deki men ozumu hec kimle qarisdirmiram ve hec kimden de hecne sorusmaq niyyetinde deyilem, meni sende digerleri ile qarisdirma
    diyer mövzularada gelende bir şeyi 5-6 neferden isteme ,onsuz axır evvel gelib çıxır birilerine ve men sene demiştim ki vaxtım olanda baxacam
    bir seyi 5-6 neferden istemirem meni diyesen ozunle sehv salirsan, gostere ve subut eleye biler sen ki 5-6 neferden istemisem, men sadece cabirden xahis eledim bunu , isteyerek emr ve ya tez olsun diye bir seyler yazmadim,bu sohbeti men cabirle edirem seninle deyil eger menimle sohbetin varsa menimle ele digerlerini bu sohbete qatmaq arisdirma,
    onsuz evvel axir gelib cixir birilerine diyirsen
    ne gelib cixir birilerini basa dusmedin, men senden prezidentlik, nazirlik, mudurluk, stol istemirem eeeeee , diyesen sen bu forumu respublika oyunu sayirsan ,ve her seyi sisirdib 50 ton eleme , senden sadece bunu istemiyirem camaatda bilsin mende bilim ki gorek 5-6 neferden kimden istemisem ok? sen bunu goster mene 1ci olaraq oldu?
    sen mene hecne diyib elememisen vaxtin olanda baxacam duzeldecem hell edecek kimi sozler dememisen, bunuda bir variant kimi istifade eleme, ya bilmirem digerlerinin gozunde qalxmaq yukselmek isteyirsen se bu basqa mesele , amma men ozume soz vermisem ki bu virtual ucun soz sihbet salan deyilem vaxti ile cox olub sozumuz sohbetimiz digerleri ile amma indi cox pesmanam ki keske bele hereketler etmezdim, tufurum bele sohbetlere ki bu heyat taninmamis bir sey ucun sohbete getmek digerleri ile el be yaxaya cixmaq,sohbet curutmek, danismaq basini agritmaga deymezmis. amma sen anlamarasan tebii ki ele seylerden ne ise cox yazmaq istemirem her halda anlayarsan neler demek istediyimi .

Senior Member
    Yer
    Baki

sizlerden bir xaisim var: mene Cemal Sureyyanin "yalniz aski vardi, asik olanin" adli seirin adini ve yaxud da seiri tapib mene gondermenizi xais edirem. evvelden tesekkurumu bildirirem.
    sen kimsen? Ana qucagında dunyaya goz acan korpe usaqmi, caylar kimi caglayan cosgun bir gencmi, beli bukulmus zavallı qocamı, yoxsa mezara gomulmus meyidmi.

Moderator

Alıntı dalgalar Nickli Üyeden Alıntı
    sizlerden bir xaisim var: mene Cemal Sureyyanin "yalniz aski vardi, asik olanin" adli seirin adini ve yaxud da seiri tapib mene gondermenizi xais edirem. evvelden tesekkurumu bildirirem.
    Buyurun,

Saat Çini vurdu birden
    Ben gittim bembeyaz uykusuzluktan
    Kasketimi eğip üstüne acılarımın
    Sen yüzüne sürgün olduğum kadın
    Karanlık her sokaktaydın gizli her köşedeydin
    Bir çocuk boyuna bir suyu söylerdi. Mavi.
    Bir takım genç anneleri uzatırdı bir keman
    Sen tutar kendini incecik sevdirirdin
    Bir umuttun bir misillemeydin yalnızlığa

Yalnız aşkı vardır aşkı olanın
    Ve kaybetmek daha güç bulamamaktan
    Sen yüzüne sürgün olduğum kadın
    Kardeşim olan gözlerini unutamadım
    Çocuğum olan alnını
    Dostum olan ellerini unutamadım

İşte bütün bunları
    Nasıl unuturum hiç unutamadım
    Kibrit çak masmavi yanardı sesin
    Ormanlara ormanlara yüzünün sesi
    Soluğu kesen ağulayan ormanlarında
    Yaşadım o kısa ve korkunç hükümdarlığı
    Ve çarpıntılı yüreğim saçlarının akıntısında
    Karadeniz'e karışırdı ordan Akdeniz'e
    Ordan da daha büyük sulara

Geceyse ay hemen tazeler minareleri
    Kur'an sayfaları satılan sokaklardan
    Ölüm bir çeşit sevgiyle uçar
    Ölüm uçar çocuk yüzlere
    Ben o sokaklardan ne kadar geçtim
    Önce buğulu sonra cam gibi parlak sonra buğulu yine
    Bir takım tavşanları andıran bir takım su hayvanlarını
    Pazartesi günlerini ve haftanın öbür günlerini
    Yani salı çarşamba perşembe cuma cumartesi

Bir başak ufak ufak bildirir Konya'yı
    O başakta o Konya'da seni ararım
    Ben şimdilerde her şeyi sana bağlıyorum iyi mi
    Altın ölçü çift ölçü ve altın karşılıksız
    Para basma yetkisini Fırat'ın suyunu Palandöken'i
    Erzincan'ın düzünü asma bahçelerin dibini
    Antalya'nın denizini o denizin dibini
    Beş türlü yengeç yaşıyan sularında
    Çağanoz adi pavorya çingene pavoryası ayı pavoryası bir de çalpara
    Bilinir ne usta olduğum içlenmek zanaatında
    Canımla besliyorum şu hüznün kuşlarını
    Sen kalabalıkta bulup bulup kaybettiğim kimya
    Yokluğun gayri şurdan şuraya geldi
    Bir günler şölenlerle egemen ülkende
    Şimdi iri gagalı yalnızlıklar dönüyor
    Çık gel bir kez daha çıkıntılardan
    Çık gel bir kez daha bozguna uğrat

Senior Member
    Yer
    Baki

tesekkur edirem
    sen kimsen? Ana qucagında dunyaya goz acan korpe usaqmi, caylar kimi caglayan cosgun bir gencmi, beli bukulmus zavallı qocamı, yoxsa mezara gomulmus meyidmi.

Yer imleri