Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

2. sahife

Moderator
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    Forumun düzenli olması açısından gerekli birşey diye düşünüyorum. Ben artık anlayabiliyorum ama yeni gelenler anlayamıyor. Bu nedenle farklı yerlere başlıklar açıyor. Şimdi daha iyi oldu bence. Ayrıca sana da teşekkürler, bilmediğim bişey olursa sana sorarım
    Rica edirem, siz de sagolun mirze.
    tamam da yeni gelenler de once kelimelerin anlamlarini sorsunlar sonra duzgun yerde basliklar acsinlar

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Dikkat: Konu başlıkları Azerbaycanca-Türkçe yapılmış. Sanırım yöneticiler bir jest yapmışlar.

(Ben de Azerbaycan sitesinde dilin Azerbaycanca olması gerektiğini düşünüyorum... Ayrıca siteye daha fazla Türk değil, daha fazla Azerbaycanlı'nın gelmesini istiyorum... Dolayısıyla bazıları gelip anlamıyor ve gidiyorlarsa... Açıkçası fazla üzülmüyorum... Çünkü o zaman ben Azerbaycanca öğrenemiyorum!!!)
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Bu konu dile getirildi, çözüm aranacağı söylendi. İnşallah bir çözümü vardır. Ayrıca forum başlıklarının yanına Türkiye Türkçesinde ki anlamları da yazıldı.

Herkes bilsin ki, bizim isteklerimiz bize fayda sağlamayacak, foruma fayda sağlayacak. Dikkate aldığınız sürece, dikkate alırız. Saygılar..

Bitti
    Forumun düzenli olması açısından gerekli birşey diye düşünüyorum. Ben artık anlayabiliyorum ama yeni gelenler anlayamıyor. Bu nedenle farklı yerlere başlıklar açıyor. Şimdi daha iyi oldu bence. Ayrıca sana da teşekkürler, bilmediğim bişey olursa sana sorarım

HALA AYNI FİKİRDEYİM

Moderator
    Bu konu dile getirildi, çözüm aranacağı söylendi. İnşallah bir çözümü vardır. Ayrıca forum başlıklarının yanına Türkiye Türkçesinde ki anlamları da yazıldı.

Herkes bilsin ki, bizim isteklerimiz bize fayda sağlamayacak, foruma fayda sağlayacak. Dikkate aldığınız sürece, dikkate alırız. Saygılar..

Bitti

HALA AYNI FİKİRDEYİM

hangi fikirde?

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Hele de sehifelerde problem var!!! Daldaki, gabagdaki sehifelere geçilmir!!!

Sebir... sebir... sebir... sebir... sebi...seb... se... s... üzm 'x' olub!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Moderlər
    Yer
    Bakı
    sabrın sonu selamettir

sayfa problemini çözmüşler,yada bende çalışıyor.[/img]
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    şimdi denedim... Çalıştı... ya sorun halledildi ya da şimdilik rastgele oldu... bakalım yarın ne olacak...

Eğer adminler sorunu çözdülerse... bilgi verebilirler... böylece bizim de 'xeberimiz' olur

Salamlar

Moderator
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    ulu X den ulu Q ya hörmetler bi maruzatın varsa ben alayım yeshu abim nediyorsa o onu müdür yardımcısı yaptım

mesajini anlamadim mystrey ulu X dan ulu Q ya hormetler??????????

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

2. sehife problemi

Salamlar...
    Sebrinize göre çox sağolun. Nehayet 2. sehife problemimiz helloldu. Xahiş edirem qarşılaşdığınız problemleri bize yazın!
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    'Azerbaycanli', xeberdarlığınıza göre sağolun. Problem olanda size xeber vereceyik. Çok sağolun!

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri