5 sonuçtan 1 ile 5 arası

yardım

Member
    Yer
    istanbul

yardım

form hakında bilgi lütfen yazdıklarım neden görünmüyor nerde yanlış yapıyorum ...

Moderator
    yazılarınız görünür

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    otuzsubat34yazdıklarınız görünüyo hoşgeldiniz
    forumumuzda güzel vakit geçirmenizi dilerim

Member
    ...
    Sözün böyüyü böyüyün sözüdür .

Member
    Her kese salam . Bu forumda demek olar ki feal ishtirak etmemishem , edebiyyat bolumunde bezi yazilarim olub . Hele indiye kimi de hech kim xetrime deymeyib , gulden agir soz eshitmemishem , eksine hemishe yardim etmisiniz . Hech birinizden de incikliyim yoxdur , sadece bir xahish etmek isteyirem sizden .
    Bir neche Azerbaycan saytinda , forumunda oldugu kimi burda da Dərviş leqebi ile chixish etmishem . Bashqa forumlara regmen burda parolum guneshin olub . Indi ise sizden xahishim budur ki hesabimi baglayasiniz , foruma girishime engel qoyasiniz . Ve bir gun eger bashqa bir istifadechi adi ile girib nese yazmaq istesem buna yol vermeyesiniz . ( eslinde bele etmirem , ve inshallah etmerem de )

Xahishime emel edeceyinizden emin oldugum uchun de evvelceden oz teshekkurumu bildirirem .

Eger ne vaxtsa hansinizinsa xetrine deymishemse , kimise incitmishemse istediyiniz en nalayiq sozu demeye haqqiniz var .

Allah komeyiniz olsun , salamat qalin .
    Sözün böyüyü böyüyün sözüdür .

Yer imleri