Salam.

Əvvəla Bu Gözəl Forum`u Açıb Əmək Verdikləri Üçün Sayt Adminlərinə Sonsuz Təşəkkürlərimi Bildirirəm. Forum Olduqca Gözəl Olub. Forum`un Dizaynı Da Çox Xoş Ve Gözəl Olub Əməyi Keçən Hər Kəsə Sonsuz Təşəkkürlər. Mən VasiF QuliyeV 22 Yaşındayam Və Uşaqlığımdan Bu Yana Ebru GÜNDEŞ Fanatıyam. Onu Sevdiyim Üçün Qarşıma Çox Əngəl Çıxdı, Hər Kəs Mənimlə Düşman Oldu, Ələ Salıb Güldülər Ama Onu Sevməkdən Əsla Əl Çəkmədim. Mən İndiyə Kimi Nə Uğur Əldə Etmişəmsə Ebru GÜNDEŞ`ə Olan Sevgim Sayəsində Qazanmışam. Əgər Bu Gün Bir VasiF QuliyeV Varsa O Ebru GÜNDEŞ`in Sayəsində Yaranıb Və Əgər Bir Gün Ebru GÜNDEŞ`ə Olan Sevgim Ölsə VasiF QuliyeV Də Öləcək Çünkü Mən Ebru GÜNDEŞ`in sayəsində VasiF QuliyeV Oldum. İndi Mənə Kim Lazımdır Kim Lazım Deyil Bilirəm. Bu Sevgi Məni Düzgün Yolda Olmağımı, Nəyin Doğru Nəyin Yalnış Olduğunu Göstərir. Elə Sevgilər Varki Dağıdıcıdır Elə Sevgilər Də Var ki Yaradıcıdır Məhz Mənim Sevgim YARADICIDIR...

Mənim Sizdən Bir İstəyim Olacaq Bu Forum`da Azəri Mp3`ləri Sifariş Etmək Mümkündür? Əgər Mümkünsə Mp3 İstəkləri Haqqda Harada Mövzu Açıb Sifariş Edəcəyimi Mənə Bildirin. Əvvəlcədən Sizlərə Dərin Təşəkkür Və Minnətdarlığımı Bildirirəm...