Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Nokia

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU

Nokia

Nokia markali telefonla bagli ne varsa bura yaza bilersiz.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member
    ben bu işte ustayım nokia n70 im var proğram kullanım sorunuz olursa cevaplayabilirim

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki
    Alıntı mcexalans Nickli Üyeden Alıntı
    ben bu işte ustayım nokia n70 im var proğram kullanım sorunuz olursa cevaplayabilirim

salam necesiniz bu movzunu acdiqiniz ucun minnetdaram menimda nokia n70 im varrrrrrrrrr idi ta ki azadikin eline dushene kimi.....dedi ki,ver duzledim mende inandim verdim turkun meseli yani telefonu verdim o gundan bu yana nokia n70 de sadece n70 deye bir yazi qalib qalani hani bilmirem
    calishin ki,sevilesiniz.....

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    nokia N80 barede yaza bilersiz? hansi proqramlar ona gedir? ve hardan onlari endirmek olar?
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member
    Yer
    StraSbourg
    Tema ve programlar yukleyebilirim NOKIA icin, isterseniz
    [

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Alıntı TurXaliM Nickli Üyeden Alıntı
    Tema ve programlar yukleyebilirim NOKIA icin, isterseniz
    Yükle kardeş. İsteyirik
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member
    Yer
    Manisa
    nokia dan şaşmam 6288 im var ve çok memnunum...
    ne aşk var ne mutlu sonlar... dört duvar yalnızlık var gücün yetmez kaçmaya hapsolursun yalnızlığa....

Member
    Yer
    Turkiye / istanbul
    Alıntı owen20 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mcexalans Nickli Üyeden Alıntı

salam necesiniz bu movzunu acdiqiniz ucun minnetdaram menimda nokia n70 im varrrrrrrrrr idi ta ki azadikin eline dushene kimi.....dedi ki,ver duzledim mende inandim verdim turkun meseli yani telefonu verdim o gundan bu yana nokia n70 de sadece n70 deye bir yazi qalib qalani hani bilmirem
    Format at düzelecektir.

Member
    Yer
    Turkiye / istanbul
    Format nasıl atılır? bilmeyenler için anlatmaya çalışayım.
    Nokia S60 telefonlarda yani 66.00 dan n70 modellerine kadar format şekli aynıdır.
    Önce telefonunuzu kapatın ve hafıza kartını çıkarın 3 parmağınızı kullanarak yıldız(*) + (3) + (yes)yani arama tuşu bu 3 butona elinizi çekmeden basılı tutun ve telefonu açın 15 - 20 saniye parmaklarınız basılı kaldıktan sonra parmaklarınız çekebilirsiniz. Birkaç saniye sonra telefon açılacaktır, açıldığında telefon hafızası temizlenmiş, fabrika ayarlarına dönmüş olacak. saat, tarih ve dil ayarlarını yaptıktan sonra telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Member
    Yer
    Turkiye / istanbul
    Alıntı Cancer Nickli Üyeden Alıntı
    nokia N80 barede yaza bilersiz? hansi proqramlar ona gedir? ve hardan onlari endirmek olar?
    Nokia telefonunuza, bilgisayardan program, müzik, resim ve oyun vs. gibi şeyler yüklemek için. önce telefonuzla bilgisayarınız arasında bağlantı kuracak, ya "USB kablosu", yada bir "Bluetooth" ta ihticacınız olacak ayrıca "Nokia Pc suit" Programını indirip bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Şahsen ben Bluetooth yerine USb bağlantı kablosunu tafsiye ederim. bir çok kişi Bluetooth ayarlarını yapamadığından programı kullanamıyor. Pc suit programını Nokia'nın kendi sitesinden istediğiniz dilde indirebilirsiniz zaten gerisi çorap söküyü gibi geliyor kolay gelsin.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri