Sayfa 4/48 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
474 sonuçtan 31 ile 40 arası

Bugün nə yediniz?

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    valla 3 gündür meyvadan başka bişey yiyemedim.artık meyva görmek istemiyorum
    Mystrey sene ne olub? Sen de xestelenibsen. Men tecili bu sayta bir antivirus qoymalıyam. Üzvlerimize yaman virus bulaşıb
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Mystrey sene ne olub? Sen de xestelenibsen. Men tecili bu sayta bir antivirus qoymalıyam. Üzvlerimize yaman virus bulaşıb
    Yeshu abi hapşırdı hasta oldum sen antivürüs koy bence foruma yoksa hasta oluyoruz gelemiyoruz

Senior Member
    Yer
    Danmark
    tek kahvalti yaptim ama yinede acimm

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo

Ben de ne 'meyve' görmek istiyorum ne 'manna kaşa' ne de 'tavuk suyuna limonlu şehriye çorbası'...

Canım şöyle güzel bir kömürde ızgara istiyor... cızır cızır... mis gibi... yemek saati yaklaşıyor... gidip yesem mi... yoksa mideme zararlı mıdır şu anda... Allah Allah ne yapsam acaba???
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

adana kebap

Sabah Adanada olacam inş. Sizin yerinize de adana kababı yeyerem
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Allah be... çek bi Adana... yanına da şalgam...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    insallah bi sandalye fazladir
    aksam savusur, gun cikar ..aydinlik bizimdir....

Moderator

Re: adana kebap

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Sabah Adanada olacam inş. Sizin yerinize de adana kababı yeyerem
    Offff çok feciii. Adana, çiğ köfte, lahmacun, ciğer... Lütfen bu kelimeleri kullanırken dikkatli olun. Ben fena oluyorum
    Azerbaycanlı bana acılı 1.5 lütfen.
    Sana Hayırlı yolculuklar. Gitmiş de olabilirsin tabii Neyse gittiysen dönüşte hayırlı yolculuklar olsun. Ay çenem düştü, dedim bak. Adana deyince fena oldum gördünüz mü?
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    ben de tuhaf oluyorum bulundugum yerde oyle selyeeri bulmak mumkun olmuyo ben yildan yila yeme sansina sahibim bide adanada yani kendi yerinde bide yaninda salgam ...
    afiyet olsun azerbaycanli...
    be aciktim bi seyler atistirim ..
    aksam savusur, gun cikar ..aydinlik bizimdir....

Moderator
    Alıntı cuturic Nickli Üyeden Alıntı
    ben de tuhaf oluyorum bulundugum yerde oyle selyeeri bulmak mumkun olmuyo ben yildan yila yeme sansina sahibim bide adanada yani kendi yerinde bide yaninda salgam ...
    afiyet olsun azerbaycanli...
    be aciktim bi seyler atistirim ..
    Ben de acıktım yav nerden çıktı bu adana meselesi oof
    Ben afiyet olsun demiyecem Azerbaycanlı, yox nuş olsun da demiyecem. Heçne demirem sene bizi ne güne saldın bax
    :evil:
    [
    Ya da
    [

Sayfa 4/48 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer imleri