4 sonuçtan 1 ile 4 arası

DUA

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

DUA

Güzeli seven RABBİM, benim içimi nurlarınla güzelleştir… İçimin güzelliğiyle davranışlarım nurlansın!…
    Gözlerimin bakışında Sen olmalı, kirpiğimin ucundaki damlada Sen parlamalısın!…
    Senin yolunda çalışırken yorulduğum için dinlenmeliyim…
    Rahatım da Sen’in için olmalı yani, Uykumda Sen’i sayıklamalıyım…
    Yollarım Sana gelmeli hep! Dönse dolaşsa yine Sen’i bulmalı adreslerim!…
    Hayatımdaki her ciddi adımı Sen’in için atmalı, yine Sen’in için koşmalıyım, Sen’in yolunda…

Affetmeyi seven RABBİM, affedilmenin huzurunu yaşattır bana…
    Günahkar kulunun tek tesellisi; Sen’in huzurunda af dilerken, süzülen gözyaşlarıdır…
    Bunca günahıma rağmen, beni bir nebze rahatlatan; tövbe etmeyi nasip eden RABBİMin, kullarını affetmeyi sevmesidir…

Sen’den koparma beni! Sen’siz bırakma kalbimi… Sen’den uzak kalınca; öyle aciz, öyle çaresizim ki…
    Seninleyken huzurum dorukta; sanki her şey, her güzel şey benim, tüm mutluluklar benimle…
    Dünyanın tüm çiçeklerini koklasam, Sana dua ederkenki huzuru yine bulamam…

En güzel sözleri kullansam Sen’in için, hep Sen’i söylesem konuştuğumda; Sen’i anlatmaya yine doyamam!…
    Dostlarını sevsem; kalplerinde Sen yaşıyorsun diye…
    Tüm yarattıklarına ibretle baksam; Sen’i hatırlatıyor diye…
    İçimdeki sevgiye dair ne varsa yapsam; Sen’i sevmeye yine doyamam!…

Kulunu affeder misin RABBİM; beni Sana adasam?!…

Güzeli seven güzel! Sana feda edeceğim güzellikler ver!…Amin
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

Re: DUA

Öyle çaresizim ki Rabbim, çarelere ermiyor aklım...
    Bir yüzüm solgunken, isyankar öbür yanım...
    Öğütleri masal gibi dinliyorum...
    Nasihatler ninni misali geliyor,
    başımı sallıyorum.. sanki anlamış gibi...
    Beni takipte ızdırap.. Peşimden gelir kabuslar...
    Kimsem yokmuş şu dünyada senden başka!..
    Merhametine uzatıyorum ellerimi...
    Senin rahmetinle yıkamak istiyorum kirli tövbelerimi..
    Dizginle çılgınlıklarımı...affet günahlarımı..
    Ey affetmeyi seven Rabbim, sil göz yaşlarımı..
    Sen teselli et beni, serinlik sun şu bağrıma...
    Vardır bunda da bir hayır..
    Hayırlı kederlerimi sen sevdir bana!..
    Tıpkı geceye saçılan yıldızlar gibi,
    ömrüme ışık olsun, sıkıntı anlarımda ettiğim dualar..
    Hüzünlerde olgunlaştır beni..
    Cahilim çok cahilim..
    Sen yolum ol! Sen sonum ol!
    Sen tut elimden, sana giden yollarda nurum ol!
    Dağlar kadar günahlarıma,
    bir avuç tövbe kırıntısı getirdim...
    Sen derman ol şu volkanlarıma...
    Sensiz bir yürek ne kadar boş!..
    Affeyle Ya Rabbel alemin...

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

Bir umud ile geldim... Geldim İlk gelişim değil ki Yaşarsam biliyorum Son gelişimde olmayacak............. Nasıl geldim ise önceleri Yine geldim.............. Gelmem gerektiği için geldim........ Sen gelenleri red etmediğin için geldim............. Utanmadan Sıkılmadan Arlanmadan............. Geldim............. Başka kapım yokki gidecek............ Gelişler sana olduğu için Gidişlerin sana olması gerektiği için....... Yollların çıkışıVarışı Sen olduğun için.......... İşlediğim Bin kabahata Bin günaha rağmen............... Af talebi için geldim Bağışlaman için................ Merhametine geldim Rahmetine.......... İçime düşen bir pişmanlık sebebi ile........ Bir kez daha Bir kere daha Geldim........... Tövbe................. Bakacak yüzüm yok Duracak halim yok İçime düşen ateş ile geldim Gözyaşlarım ile geldim.......... Sana gelinmesi lazım Birgün hepten sana gelinecek O gün gelmeden gelinmesi gerektiği için geldim... Geldim Kötülüklerim ile Çirkinliklerim ile Azgınlıklarım ile Sol yan kefesi dolu Taşıyamadığım ağırlıklar ile geldim.. İçime doğduğunda tekrar aşk Yaktığında bağrı YANIYORUMMMMMM....... Gidiş yerim yok Çarem yok Boynum bükük Yüzüm yok.. Hiçliği tekrar yaşıyarak Kalbe doğan ümid ile Ellerimi açarak Yavrunun anneye duyduğu hasretten daha büyük bir hasret ile Bilerek Görerek İsteyerek Geldim...... Tövbe.......... Mülküm işte Mülkiyetinin içinde bazen şımarık bir çocuk edası ile İsyan Misyan Hata Günah ne varsa... Mülkünüm işte Düştüğümde aşkın içinede Mülkünüm........... Hepsini red ediyorum Merhamet Af diliyorum Pişmanlık duyuyorum Sana sığınıyorum SAHİBİME RABBİME....... Beni bende iyi bilensin İçimi dışımı Herşeyi Bilensin.......... Yarab Ümidsizler kapısı değilki kapın Bu umud ile geldim.... Tövbe........... TÖVBELERİ KABUL EDEN OLDUĞUN İÇİN GELDİM............. Geldim Bugün yine sana geldim.............

MEX
    MEX çevrimdışı
    Senior Member

Men hemishe dua edirem.Arzularimi Allahdan bashqa hec kes bilmir ve eshitmir.Ama hemishe sonda onu deyirem ki,ne xeyirlidirse o da olsun.Cunki biz bendeler, cox vaxt isteklerimizin bizim ucun yaxshi oldugunu fikirleshirik.Amma her sheyi bilen Allahdir.Bizden yalniz arzulamaq qalir.Her kesin duasi Allah dergisinde eshidilsin Insallah.

Yer imleri