Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Səbr istəyirəm borca

Moderlər

Səbr istəyirəm borca

Səbr istəyirəm borca- qarşılıqsız sevgimə qarşılıq ala biləcəyim günə qədər səbr edə bilmək üçün...
    Səbr istəyirəm borca- ayları ağır da olsa ötürüb bircə günün bircə saatının bircə dəqiqəsində olsa belə sənin gözlərinə baxacağım ana qədər səbr edə bilmək üçün...
    Səbr istəyirəm borca- “Salam, necəsən?” deyib əlini əlimə uzatdığında əllərimi bir saniyəliy olsa belə sənin əlində saxlayıb cəmi bir saniyəlik özümü dünyanın ən xoşbəxti hiss edə biləcəyim günə qədər səbr edə bilmək üçün...
    Səbr istəyirəm borca- “Mən onu itirmək istəmirəm”, “Mən təkcə onun olmaq istəyirəm” deyə səslənən cümlələrimin “Mən səni itirmədim”, “Mən təkcə səninəm” deyən cümlələrimə çevriləcəyi günə qədər səbr edə bilmək üçün..

Səbr istəyirəm borca- Sənin yalnız mənim olacağına inandığım və o günə qovuşmağa səbr edə bilmək üçün..
    Səbr istəyirəm borca- bir axşam yastığımı qucaqlayıb sənsizliyin atəşinə göz yaşı tökdüyümdə “Mən sənsiz darıxıram” deyə yazılan bir mesajının telefonuma gəlib həmin anda məni diksindirəcəyi dəqiqələrin gerçəkləşməsini gözləməyə səbr edə bilmək üçün...
    Səbr istəyirəm borca- “Mən də artıq sənin kimi diqqətliyəm. Həm də təkcə bu dünyada sənə qarşı yalnız. Çünki, səni sevirəm” deyən zəngini gözləyərək o zəngin reallaşacağı günə qədər səbr edə bilmək üçün...
    Səbr istəyirəm borca- “Mən səni tanıdığım andan bəri hər kəsə ən əsası da aramızı vurmağa çalışdığını hiss etdiyim və hisslərimdə yanılmadığım o insana belə qısqanmışam” deyən sözlərini dinləyəcəyim günə qədər səbr edə bilmək üçün...
    Səbr istəyirəm borca-“Özünə yaxşı bax” deyə gələn mesajlarına “Niyə” deyə gedən sualıma “ay dəcəl” yox, “çünki, mən səni sevirəm və sən mənə bir ömür boyu lazımsan” cavabını alacağım günə qədər səbr edə bilmək üçün...
    Səbr istəyirəm borca- bir gün gözlərimə baxıb “Səni sevirəm və bunu səndən gizlətməyə artıq səbrim çatmır” deməyinin şahidi olmaq üçün...
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Re: Səbr istəyirəm borca

vay be bu qızda bele şeyler yazarmış men bileni bele şeylere önem vermirdin axı sen ama yox helal olsun eladı şexsen menim xoşum geldi menası var herterefli özde ama göresen maraqlıdı kimese ithaf olunur ya nece anlamadım getdi

Moderlər

Alıntı NuriyeV Nickli Üyeden Alıntı
    vay be bu qızda bele şeyler yazarmış men bileni bele şeylere önem vermirdin axı sen ama yox helal olsun eladı şexsen menim xoşum geldi menası var herterefli özde ama göresen maraqlıdı kimese ithaf olunur ya nece anlamadım getdi
    Müellifi men deyilem ama xoşuma geldi qoydum bura
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

saba ofisime gel bir şeyler hell ederik ne qeder lazımdırsa önceden 1 zerfe yazılı süretde bildirersen

Moderlər Kralica_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

Allah sebr versin
    Her sheyi bilmek vacib deyil, Vacib olan heddinizi bilmekdir!

Azeri.net Sevdalısı

[

Senior Member

o sebrden mene de verersen 1 az
    ...

Moderlər

Alıntı je_demeure Nickli Üyeden Alıntı
    o sebrden mene de verersen 1 az
    nə qədər istəsən verim