4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Sevginin elmi etirafı

Azeri.net Sevdalısı

Sevginin elmi etirafı

Salam, mənim alfa-betta şüaları altında parlayan sevgilim. Sən mənim bu mesajıma Leylinin burjuaziyaya baxdığı kimi baxma. Sən mənim bu məktubumu Koroğlunun Qır atı qoruduğu kimi qoru. ABŞ İraqa zülm etdiyi kimi sən də mənə zülm etmə. Axı mən səni xalqın referendumunun və Milli Məclisin qərarı ilə özümə yar etmişəm. Mən səni görməyəndə şam kimi əriyib, Kalsium(Ca) duzunun suda həll olduğu kimi əriyirəm. Sevgilim əgər parabola əyrisi altında hər hansı bir oğlan sənə əyri baxsa, həmin oğlanı 7.343 hissəyə bölərəm. əgər atan səni mənə verməsə səni mən Nəbinin Həcəri götürüb dağlara qaçırtdığı kimi qaçıraram. Əgər atan səni mənə yox başqasına verərsə o olmasın bu olsun demə. Mən səni necə sevdiyimi Pifaqor teoreminə görə sübut edərəm. Əgər ünvanımı bilmək istesen - Xəyallar şəhəri, İntizar küçəsi, Hicran döngəsi, Məhəbbət kolleci, Eşq fakultəsi, III kurs tələbəsi.

Azeri.net Sevdalısı

Re: Sevginin elmi etirafı

ABŞ İraqa zülm etdiyi kimi sən də mənə zülm etmə. Axı mən səni xalqın referendumunun və Milli Məclisin qərarı ilə özümə yar etmişəm.

Moderlər GLAMOURKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Germany/Berlin

Salam, mənim alfa-betta şüaları altında parlayan sevgilim. Sən mənim bu mesajıma Leylinin burjuaziyaya baxdığı kimi baxma.
    Yollar uzak, mevsim soğuk, hava kar...
    Yüzyüze gelmeden ölmek de mi var..?

Azeri.net Sevdalısı

Xəyallar şəhəri, İntizar küçəsi, Hicran döngəsi, Məhəbbət kolleci, Eşq fakultəsi, III kurs tələbəsi

Yer imleri