8 sonuçtan 1 ile 8 arası

hec sevmedin meni

Senior Member
    Yer
    RUS

hec sevmedin meni

Bu həyatda mənə rast gələn ən gözəl, ən şirin, ən mükəmməl biri idin sən. Sən mənim həvəsim idin, məni həyata, Allaha bağlayan kəs idin. Elə çətin anımda gəldin ki, yanıma mənə hər şeyi unutdurdun. Amma indi məni təkrar o hala salırsan. .Son dəfə danışanda sənə hələ canim deyirdim,ele deme dedin . Olsun,sen yene de menim canimsan,olmayan canim..Arxamdan üzülme ,onsuz da kədərlənməzsən amma nəysə. dəyərimi bilmədin bəlkə də. Bəlkə də meni mənim səni sevdiyim qədər ciddiyə almadın. Niyə? Səbəb? O qədər xəyalımız varkən, mən səni o qədər çox sevərkən sən sənin üçün hər şeyi gözə alan birinə heçmi dəyər vermədin? ? Niyə etdin bunu mənə?..

Sənə deyəcək sözüm yox mən heç bir zaman sənə layiq bir sevgili ola bilmədim yəqin. Səni həmişə üzdüm yəqin...Amma məni kimsənin anlamadığı kimi sən də anlamadın heç bir zaman. Unutdun onsuz da məni. Həm də o qədər ətrafın varkən mən kiməmki ...Səndən bir tək istəyim var, Heç olmasa məndən sonrakını üzmə, heç olmasa ona yaxşı davran, heç olmasa ona göstər sevgini, dostlarımi qoydum bir kenara. shekerim var yanımda deyirdim, sənə güvənmişdim. Mən həyatım boyunca heç bu son aylar ki qədər ağlamamışdim, bu qədər tək qalmamışdım. Məni sevən biri var var desəm də sən yoxmuşsan, keçiciymiş sənin sevgin, etdiyimiz xeyallar həmişə yalanmış, ən çox güvəndiyim sən idin., . Mən deyil yazdıqlarım danisdiqlarim xoşuna gəlirdi, səni güldürməmi sevdin nə üzümü, nə tipimi, nə də varlığımı sevdin. Halbuki mən sənin könlünü sevdim, həmişə xoşbəxt olmağını istədim ,hələ də xoşbəxt olmağını istəyərəm. Madem mən sənin həmişə canını sıxdım yoxam bundan sonra sıxmaram canını. Sən Xoşbəxt Ol Mənə Yetər O. Amma əmin ol ki, o biri tərəfdə dualarım həmişə sənin bu həyatda xoşbəxt olmağın üçündür.. Mən xoşbəxt olmadım, heç olmasa sən xoşbəxt ol. Sevdiyin biriylə evlənərsən inşallah uşaqlarınız olar , ömür boyu sevərsiniz bir-birinizi mənlə ola bilmədin heç olmasa onla olarsan inşallah,arxani donmersen onun ucun mubarize apararsan cunku gercey seven son nefesine kimi mubarize aparir Allahdan tək diləyim budur . Sənə ölərəm dediyimdə heç yalan danışmadım, .derdimi danisib canını sıxdım, üzr istəyirəm, amma bundan sonra sənə dardimide də deyə bilməyəcəm.. seni cox istedim, amma sən məni anlaya bilmədin. Məni öldü say, istəsən yaşayıram say,mən artıq öldüm, bittim. çünki mən sənsiz bir həyat istemirem.!

, özünə yaxşı bax, həyatda həmişə xoşbəxt ol,

Səni Sevirəm!!!

Səni Sevdiyim Üçün Üzr istəyirəm
    HeYaTiN DoZuLmEz OlMaMaSi UcUn 2 ShEyE aLiShMaQ LaZiMdIr : ZaMaNiN VuRdUgU YaRaLaRa ve iNsAnLaRiN EdAlEtSiZlIyInE...

Senior Member

Re: hec sevmedin meni

...

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga

Butun Formu aglatdi

Senior Member

men inaniram ki gec tez layiq oldugun xosbextliyi tapacaqsan...Butun qelbimle inaniram buna
    ...

Azeri.net Sevdalısı

Azeri.net Sevdalısı

canim sen en yaxshiliqlara laiqsen sixma canini

Azeri.net Sevdalısı

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı Deli_UREK Nickli Üyeden Alıntı
    Butun Formu aglatdi