Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Sevdim amma olmadı...

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Sevdim amma olmadı...

men bezen oturub düşünüremki niye menim heyatımda sevgi sarıdan men hemişe pis oluram ? niye men başqalarının sevgi macerasına hesretle baxıb içimde ehhh deye derinden bir nefes almalıyam? ey heyat mene ne vermisenki ala bilmirsen? daha 21 yaşım var menim mene bu qeder ezabler verirsen...13 yaşımda iken bir gün bir xeyir bir qız gördüm qap qara gözleri vardı gülümsünen bir üzü melekdi sanki menim alemimde men onda balaca boy toppuş uşaq idim gelen geden ele hey yanağımdan çimdik götürerdi mende esebleşerdim o qız menden yaşda böyük idi onu daha önceleri görürdüm mektebde üreyimde ona qarşı hissler yaranırdı onu görende ister istemez ondan qaçırdım gedib gizlenib bir yerden onu seyr edirdim meni tanıyanda her kes mene başdan xarab deyirdi o qız Allahu teala ele elediki o qız geldi yeznemin doğma emisi qızı çıxdı daha sonra herşeye öz axarı ile gedirdi onu sevirdim ve yaxudda sevdiyimi hiss edirdim 2001 ci il idi nişan idi bizim evde buda gelmişdi elece ona baxırdım üreyim bele qeribe döyünürdü bedenim sanki esirdi başa sala bilmirem bunun üstünden 2 il keçdi men ele bu 2 ildede ona qarşı olan sevgim her gün böyüyür ama içimde platonik bir sevgiye çevrilirdi çünki kimese deseydim mene lağ edecekdiler ona göre içimde saxlayırdım 2003 cü il idi bizim evde toy oldu oda gelmişdi yene onu yene gördüm İlahi sanki o toyda ondan gözeli yox idi menim üçün dehşet gözel idi üzü ağappaq saçları qap qara ele qeşey gülümsünen üzü vardıki ele yene belece menim heyatım davam edirdi o qızla 1 mektebde oxuyurduq biz o 11 ci sinif olanda men 9 da idim nehayet o mektebi bitirdim ali mektebe daxil oldu mende onu göre bilmemeyin derdinden mektebler açılanda derse getmirdim her gün gelir evlerinin yanında dururdum bu gedende mende onun dalıyca gizlin gedir dersleri bitene qederde 26-lar bağında oturub gözleyirdim dersden çıxırdı tek gedirdi eve mende onun dalınca yavaş yavaş gedirdim hereketlerini görüb daha da çox vurulurdum ona bu sevgiden artıq ümidimi üzürdüm çünki yaş söhbeti vardı neyse belece zaman keçdi iller ötdü 2005 ci oldu mende mektebi bitirdim ali mektebe daxil oldum daha doğrusu papam oldu men yox onu unudacağımı sanırdım ama olmurdu vallahda olmurdu billahda olmurdu.bezmişdim özüme teselli vermekle vapşe teselli eşitmeye nifret edirem öz özüme dedimki Nicat davaye sen aciz deyilsen get qıza aç üreyini yada nese bir üsula el at her axşam burç FM-den gece karvanı verlişi gedirdi ona gizlin nömre ile zeng vururdum ona musiqilier dinledirdim oda sakit dinleyirdi bilmirdi ama kimem bir gün yene elece zeng vurdum ele teli açan kimi yalvardıkı xahiş edirem deyin kimsiz axı mene her gün bele edirsiz vede çox esebi bir sesle mende üzüne adboy verdim oturdum düşündüm ve üstünden 10 deq keçmemişdi bir mesaj atdım mesajda neler deyildi neler o yene bilmedi kimem üstünden 3 4 gün keçenden sora bacım gilde idik oda gelmişdi çünki emisi oğlunun ad günü idi onunda emisi oğlu menim yeznem idi he ele içeri girmişdimki qapının ağzında bu idi meni görecek bıy salam Nicat netersen ne var ne yox ? tebrik edirem ali mektebe daxil olduğun üçün dedi ve metbexe sarı keçdi mende dedim aye men dahi imişeme ali mektebe daxil olmuşam ele ordaca oturmuşduq men stolun altdan bir mesaj yazdım ona oda üzbeüz oturub menle mesajı açan kimi yene üzünü esebi bir hala saldı sora yemek süfresi bitdikden sonra dedim ki nolub kimse seni narahat edir? dedi heye Nicat biri var hergün mahnı qoyur axşamları eyni saatda indide artıq mesaja keçib mende dedim dayan men ona zeng vurub ağzın payın vererem ele onun telinden götürdüm özüme zeng vurdum menim telden ses çıxan kimi dedimki aaa bıy o oğlan men imişemki göre tesadüfe baxe qızda şokdadı hemin an mende telini qaytardım özüne dedim sağol getdim men o geden getdim dahada o qıza heçne yazmadım üstünden düz 1 hefte keçmişdi o qızın imtahanları idi mene bir mesaj geldi açdımki o da ne qeder sevindiyimi anlayın mene yazırdıki Nicat sabah imtahanımdı gelıersen 26-lar bağınsa senle işim var mende abratnı cvb yazdımki he bilirem imtahanındı sen demesende onsuzda gelecekdim sabah geldi men getdim ora saat 2 e işleyirdi isti yay günü idi birde gördüm ins-tan çıxdı gelir geldi salamlaşdıq falan filan neyse biz burda xeyli söhbetler eledik derinden ona qarşı hiss elediklerimi hamsını dedim indi onlarıda bura yazsam Azeri.Net idareçileri bu qeder mövzu qoyduğuma göre esebleşer he belece çox şükür Allahıma bizim elaqemiz başladı inanmırdım ama oda meni sevdi heqiqeten sevdi özde zaman geldi keçdi avqust ayı idi o 4 cü kursa keçirdi mense hele 2 e gedirdim mene dedi Nicat biz bir yerde ola bilmerik hele senin ins-tun var esgerliye gedib gelmeyin menimse ailem bunları gözleyen deyil düz deyirdi çünki onlarda 22 23 de qız getmelidi ancaq 1 çarem vardı onuda etdim ailemden xebersiz getdim nerimanov vayenkomatında erize yazdım instutu atkaz edib könüllü süretde esger getmeyimi teleb eledim orda vayenkom mene dedi bala ailen bilir? dedim he oda dedi senin başın xarabdı dedim he ele ondan sentyabr ayı idi oktyabr ayının 2 sine mene paveska verdiler men bunu getirdim qıza gösterdim o mene baxdı kağıza baxdı hönkürdü mende döze bilmedim onu berk berk qucaqladım üreyimdede dedim bu qıza göre ölsemde gem yememhele evdeki qırğınları demirem da dehşetizm papa mama eee da meni yaman güne qoydular neyse ee men axır getdim herbiye oktyabr ayının 19 da 2006 cı ilde da esgerlikde ola ola başa düşe bilmesiniz ki men onsuz neler çekirdim inanın en böyük ezab idi esgerliyin işleri vız gelirdi mene orda men çox uzatmaq istemirem o qız verem xesteliyine tutuldu men esgerlikde olanda 6 ayın esgeri idim men mezuniyyete geldim onu verem eleyhine dispanserde tapdım o demeyecem çünki nışanlı idik aileler arasında üzük taxılma olmuşduki oğlan getsin gelsin evlensinler dispansere çatdım yuxarı qalxdım onun palatasına çatanda derindne nefes alıb girdim içeri meni görcek tez qalxdı ayağa güldü mene dedi bıy qurban olaram sene Nicat menim esger sevgilim geldi dedi boynuma sarıldı men ağlamamaq üçün özümü zor tutdum o ise ele gülürdü sanki vecine deyildi ama yaşamayacaqdı çünki veziyyeti pis idi 2 ay keçmediki o öldü indi yoxdu heyatda men 4 ay komada oldum özümü itirdim başıma neler geldi bu cavan yaşımda meni bilenler bu saytda deyir Nicat kimi kobud daş ürekli biri yoxdu qoy ele elede düşünsünler insan sevgi isteyir sevilmek isteyir üstünden 3 il keçir artıq menim ağlımda helede o var ama onun yerin verecek kimse hele yox ondan sonra heyatımda herşeye stop dedim ama gördümki olmur men bir qızı sevirem bu saytdan özde çox sevirem ondan sonra üreyime hakim ola bilen bir tek o var onu qırmışam çox qırmışam ama onsuz olmur onün üçün ise men heçne ifade elemirem bunlada men daha heçne demirem çünki heqiqetende demekki menim qismetimde sevgi yox imiş olmayacaqda daha sevgi nebilim ne hamsı vız geler oxusanız düşünersiz bir deli idi yazdı mövzunu ama döze bilmedim yazdım sözüm sevgi taleyimi yox yene sevdiyimi demek istemem idi sağolun fikirleriniz bildirsezde bildirmesezde olar

Azeri.net Sevdalısı

Re: Sevdim amma olmadı...

Men bir qizi sevirem bu saytdan ozu de cox sevirem,ureyime hakim olan bir tek o var.
    GORESEN BU MENEM? yox men deyilem ,eger men olsaydim mene ONLARIN HEC BIRI SENE DEYILDI SEN ELE OZUNE GOTURDUN , SADECE SENINLE SANSIMI SINAMAQ ISTEDIM OLMADI , yazmazdi ,.
    her ikinize xosbext olun demekden basqa mene hec ne qalmir .

Senior Member

oxudum ve cox pis oldum. .Duzu bu qederini tesevvur elememisdim..Allah sebir versin..Insallah esl sevgini tapib xosbext olarsan
    ...

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    Men bir qizi sevirem bu saytdan ozu de cox sevirem,ureyime hakim olan bir tek o var.
    GORESEN BU MENEM? yox men deyilem ,eger men olsaydim mene ONLARIN HEC BIRI SENE DEYILDI SEN ELE OZUNE GOTURDUN , SADECE SENINLE SANSIMI SINAMAQ ISTEDIM OLMADI , yazmazdi ,.
    sen yalnız özün ü düşünen birisen üreyimde sene qarşı hörmet izzet var idise sen onları bax burda mehv eledin nebilime neyse eşşi sene söz demekle sene heçne çatmaz yaşa öz bildiyin kimi ama bax sonunda arxana baxıb uduzduğunu göreceksen düzdü sevirem sevecemde ama onu onsuz sevecem çünki o elsa menim olmayacaq nede heçkimin sen bile bilmersen nelere sebeb oldun NİFRET EDİREM SENE!!!

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı NuriyeV Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    sen yalnız özün ü düşünen birisen üreyimde sene qarşı hörmet izzet var idise sen onları bax burda mehv eledin nebilime neyse eşşi sene söz demekle sene heçne çatmaz yaşa öz bildiyin kimi ama bax sonunda arxana baxıb uduzduğunu göreceksen düzdü sevirem sevecemde ama onu onsuz sevecem çünki o elsa menim olmayacaq nede heçkimin sen bile bilmersen nelere sebeb oldun NİFRET EDİREM SENE!!!
    cox saq ol her sey ucun saq ol

Senior Member
    Yer
    Baki

yazdiglarini cox dehset idi ve yazdiglarin senin dediyin kimi sadece bir delinin yazdiglari deyil seven bir insanin ureyinden gelen sozler idi birdeki senin sevgin hec vaxt garsiligsiz olmayib her zaman garsiligli olub ve olacagda sen yene seveceksen sevileceksen cunki sen en gozel sevgilere layigsen bunu inan.
    sen kimsen? Ana qucagında dunyaya goz acan korpe usaqmi, caylar kimi caglayan cosgun bir gencmi, beli bukulmus zavallı qocamı, yoxsa mezara gomulmus meyidmi.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Alıntı dalgalar Nickli Üyeden Alıntı
    yazdiglarini cox dehset idi ve yazdiglarin senin dediyin kimi sadece bir delinin yazdiglari deyil seven bir insanin ureyinden gelen sozler idi birdeki senin sevgin hec vaxt garsiligsiz olmayib her zaman garsiligli olub ve olacagda sen yene seveceksen sevileceksen cunki sen en gozel sevgilere layigsen bunu inan.
    sen kimsen axı? kimsen meni tanıyırsan amma men bilmirem kimsen kimliyini bildir!!!

Senior Member
    Yer
    RUS

oldu????????????
    HeYaTiN DoZuLmEz OlMaMaSi UcUn 2 ShEyE aLiShMaQ LaZiMdIr : ZaMaNiN VuRdUgU YaRaLaRa ve iNsAnLaRiN EdAlEtSiZlIyInE...

Senior Member
    Yer
    RUS

yazdixlarin cox aci oxudum ve cox pis oldum bir anlix ozumu o qizin yerine qoydum sebebim oldugu ucun men istemirem menimde arxamca meni seven bele olsun dehshet aci ona gore sene sebr versin allah hem birde uzulmeyesen
    HeYaTiN DoZuLmEz OlMaMaSi UcUn 2 ShEyE aLiShMaQ LaZiMdIr : ZaMaNiN VuRdUgU YaRaLaRa ve iNsAnLaRiN EdAlEtSiZlIyInE...

Member

maraqli heyatin var.
    Maraqli ve xosh gunlerin hele qarsida.
    sevirsense demeli ureyin var. Cunki indiki zamanda sevenler azdi.
    Allah komeyin olsun!!
    Həyat gözəldi!!!
    Həyatda nə baş verirsə yaxşılığa doğru baş verir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri