Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Getdin...(Birinə)

Senior Member

Re: Getdin...(Birinə)

Alıntı je_demeure Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı QuickHappy Nickli Üyeden Alıntı
    xmmm çox gözəl yazmısan..əllərinə sağlıx....
    deymez canim,hiss etdiklerimi yazdim sadece
    hiss etdiklerimi yazdim deyende bu yazi hisslerime xitab etdiyine gore yazdim-demek istedim
    ...

Senior Member

hiss etdiklerimi yazdim deyende bu yazi hisslerime xitab etdiyine gore yazdim-demek istedim

Senior Member
    Yer
    Baki

Sensizliye hec hazir olmadigim halda, sensiz yashamagi aglima bele getirmediyim bir zamanda aldi seni menden. Heyatin bir tek senden ibaret oldugunu dushunurdum. Heyat sevgi yuvasidir deye dushunurdum. Amma yoxlugun mene her sheyi gosterdi, bu heyatin nece anlamsiz oldugunu, hesret ve keder evi oldugunu anladim, Indi orda bir yuva qurmusham ozume Hesret heyatim, keder unvanim...
    Unut getsin, heyatinda bundan da yaxshilari olacag deyirler, Axi urek her deyenin uzune acilan bir qapi deyil. Bunu anlamadiqlari ucun kusdum hamidan...
    Seni xatirladan her sheyden kusdum, Seni ilk gorduyum yerden, her zaman sile bilmediyim xatirelerden, gorush yerlerimizdde, ellerimdeki ellerinin izlinden...
    Her sheyi atib getdin bir tek xatireleri mene buraxdin... sanki gunahkar menem, sanki bir tek men yashadim bu sevgini. Axi niye meni izleyir bu xatireler? Niye senden bashqa bir azrum, bir isteyim bir xeyalim yoxdu??? Niye mene sevmeyi oyredib de unutmagi oyretmedin??? Niye seni unuda bilmirem?? Suallarla, hesretle, aci yalnizligla bash basha qoyub getdin???Xatireleri mene buraxib getdin?...
    Ozumden kusdum, sen hec getmemisen, yene menimlesen, bir gun gelecek, sabah duzelecek deyib ozum ozumu aldatdigim ucun.. sensiz qaldigimi , meni atib getdiyini, bir daha geri donmeyeceyini. Artiq bashqasinin oldugunu ozume inandira bilmediyim ucun...ucun, sene nifret edeceyim halda hele de seni sevdiyim kusdum ozumden...
    Seni sensizlikde bele sevmeyi bacardim, esl sevgi dedikleri bu imish meyer. Yoxlug icinde varmish kimi hiss etme her an umud etmek, bitmez tukenmez bir arzular, xeyallarla yashamaq, gozlemek...Gelmeyeceyini bile- bile gozlemek...
    Unudacagim halda her gun seni xatirlayiram.
    Sen boyuk bir tufan kimi iz saldin qelbimde uca dag bashinda xirda bir cicekdim, aldin o ciceyi oz tufanina cekdin, sonra da qoparib atdin...!

en cox bu sozler mene tesir etdi. sanki menim yasadiglarimi yazmissiniz. tesekkur edirem.
    sen kimsen? Ana qucagında dunyaya goz acan korpe usaqmi, caylar kimi caglayan cosgun bir gencmi, beli bukulmus zavallı qocamı, yoxsa mezara gomulmus meyidmi.

Member

geden geder ozu itirer

Member

GETDIN BOYNUMU BUKDUM NASIL UZULDUM BILEMESSIN ............BIR AZ KIZIL BIR AZ MAVI AYRILIGIN ASIL RENGI GUN BATMADAN DONSEN BARII KESHKE DEDIM DUYMADINMI SANA DEDIM DUYMADINMI .... KESKE GEDENLER GERI GELSE GELMIR AMMA

Senior Member

Her birinize tesekkurler..Beyenmenize sevndim
    Alıntı nueva_vida Nickli Üyeden Alıntı
    geden geder ozu itirer
    Beli beli tamamile haqlisan
    ...

Senior Member Tutu20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

COXX SAG OL CANIMM MOCZU UCUNNN

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri