Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Bu axşam yenə səni düşündüm!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Bu axşam yenə səni düşündüm!

Bu axşam yenə səni düşündüm. Dinlədiyim mahnılarda səsini, döyünən ürəyimdə ürəyini, baxan gözlərində varlığımı hiss etdim. Titrədi qəlbim ağlamaq istədim, dəlicəsinə ağlamaq, dayanmadan ağlamaq istədim. Bir anlıq son görüşümüz gözlərimdə canlandı titrək əllərin, üzündəki kədər, solğun baxışlar, olmamış yaşanmamış bir hiss kimi məhv olan mən və sən. Dəhşətli səhnədir, bunu bilirsən? Sanki, sənsiz olan günlərdə vaxt da dayanır, sanki bu hissin bir uçurum qarşısında olduğunu o, anlayırdı. Getdiyin gün.., Bilsən nə hisslər keçirdiyimi? Əlimi uzadaraq, günlərlə səni çağırdığımı, saatlarla gizlin-gizlin ağladığımı. Bir bilsən, bir hiss etsən. Bəlkə də yenidən mənə dönərsən. Ancaq gecdir. Dönməyin çooox gec. Etdiyin bu səhvlə məni və özünü məhv etdin. Bilirsən bunu sən? Hardan biləsən? Hardan düşünəsən? Düşünsən bu səhvə yol verməzdin! Məni də bu zülmə məhkum etməzdin. Unutmağa çalışırsan məni, əbədiyyən unutmağa daha bilmirsən ki, unudulanlar unudanları əsla unutmazlar. Səndə unuda bilməyəcəksən. Didəcək səni mənsiz keçən günlər. Hər açılan səhərdə, hər düşən gecədə axtaracaqsan məni. Dar gələcək sənə yaşadığın mühit. Getdiyim yolları gizlincə izləyəcəksən. Mənsiz keçən hər bir günə, mənim tək gizlin-gizlin sən də göz yaşı tökəcəksən. Məni itirdiyini anladığında, özün-özünə ölüm diləyəcəksən. Ancaq, olmayacağam o zaman yanında, silməyəcəyəm göz yaşlarını, hiss etməyəcəksən sənə toxunduğumu. Bilirsən, yaşamağa çalışdığım və varlığına inanmaq istədiyim sevgini bütünlükdə yoxa çıxartdığını, artıq günəşin çıxmasını gözləmirəm, ayın qarşısında işıq salmasını izləmirəm. Çünki sənsiz yaşadığımı hiss etmirəm. Heç olmasa bunları düş başa! Mən də anlatmağa çalışaram qəlbimə, deyərəm ^^Bağışla ürəyim, məni bağışla hesab et bu sevgim dəyib dəmir kimi bərk olan bir daşa. hormetli qonaqlar men bu sozleri oxudum ve dusundumki bunlari sizlerede cddirim. bes sizce bele sozleri dusunmek ucun, yazmaq ucun, her hansisa bir qizi ne qeder derinden ve urekden sevmek lazimdi? bu sualin cavabi menim ucun cox maraqlidi!!

Azeri.net Sevdalısı

Re: Bu axşam yenə səni düşündüm!

her hansisa bir qizi ne qeder derinden ve urekden sevmek lazimdi?
    inan ki bele movzulari oxuyanda heyatima nifret edirem ,niye her seyin gunahgari biz qizlar oluruq niye ?
    meger siz oqlanlarin hec bir gunahi yoxdur ?meger az qiz ureyi qirmisiniz ?
    men bu axsam yox , men her axsam bunu dusunurem niye men ,niye menimle bele etdin deye ?
    istiyirem nifret edim, inan ki, bunu da bacarmiram ,bildiyim yegane sey odur ki ne vaxtsa donse ,men onu hec vaxt baqislamayacam

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    inan ki bele movzulari oxuyanda heyatima nifret edirem ,niye her seyin gunahgari biz qizlar oluruq niye ?
    men bu axsam yox , men her axsam bunu dusunurem niye men ,niye menimle bele etdin deye ?
    istiyirem nifret edim, inan ki, bunu da bacarmiram ,bildiyim yegane sey odur ki ne vaxtsa donse ,men onu hec vaxt baqislamayacam
    sene 1 söz deyimde 1 yanda 1 oğlan 1 qızdan zerbe alır deyir qızlar pisdi o 1 yanda 1 qız 1 oğlandan zerbe alır deyir oğlanlar pisdi vallah men özümde qalmışam bele bilmirem kime pis kime yaxşı deyim onuda deyim men özümde en böyük zerbe alan biriyem

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı NuriyeV Nickli Üyeden Alıntı
    sene 1 söz deyimde 1 yanda 1 oğlan 1 qızdan zerbe alır deyir qızlar pisdi o 1 yanda 1 qız 1 oğlandan zerbe alır deyir oğlanlar pisdi vallah men özümde qalmışam bele bilmirem kime pis kime yaxşı deyim onuda deyim men özümde en böyük zerbe alan b
    iriyem
    senin haqqinda onu deye bilerem ki ,sen cox hessas birisen ve her bas veren hadiseni ureyine salirsan ,bele olduqda da menen, daxilen sinirsan ,allah komeyin olsun ,insallah her sey senin de heyatinda oz yoluna girer ve xosbext anlari da yasayarsan AMIN

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

sene 1 söz deyimde 1 yanda 1 oğlan 1 qızdan zerbe alır deyir qızlar pisdi o 1 yanda 1 qız 1 oğlandan zerbe alır deyir oğlanlar pisdi vallah men özümde qalmışam bele bilmirem kime pis kime yaxşı deyim onuda deyim men özümde en böyük zerbe alan b
    iriyem
    senin haqqinda onu deye bilerem ki ,sen cox hessas birisen ve her bas veren hadiseni ureyine salirsan ,bele olduqda da menen, daxilen sinirsan ,allah komeyin olsun ,insallah her sey senin de heyatinda oz yoluna girer ve xosbext anlari da yasayarsan AMIN
    sen hardan bilirsenki men eleyem psixoloqsan? eyer psixoloqsansa sene bir neçe sual vere bilerem ?

Azeri.net Sevdalısı

yox psixoloq deyilem, hessas olmaqini da bilirsen neden bildim? sen her seye reaksiya verirsen her seye eseblesirsen ve her seyi ureyine salirsan , bilmirem belke de sehvem,ammaki bele hiss eledim
    sene balaca 1 meslehet hec neyi ureyive salma

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

yoo düz dedin hamsını ama sençün demek asandı o qeder heyatım sıxıcıdıki ister istemez olur üreyime salmaq nebilime görekde yaxşı olar yeyqin

Azeri.net Sevdalısı

yoo düz dedin hamsını ama sençün demek asandı o qeder heyatım sıxıcıdıki ister istemez olur üreyime salmaq nebilime görekde yaxşı olar yeyqin
    senin heyatin sixici deyil sadece seni etrafdakilar basa dusmurler ,bu ise senin gunahin deyil ,onlarin acizliyidir insallah sen sene lazim olan her seyi elde edersen ve butun arzularina catarsan , onda da mutleq gelib bizlernen paylasarsan

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

paylaşarame paylaşmağına ama belke sen paxıllıq edesen

Azeri.net Sevdalısı

paylaşarame paylaşmağına ama belke sen paxıllıq edesen
    yox etmerem ,hec gozumde deymez sene ,eybi yox sen yaxsi ol , hemise sevin men bunu onsuzda senin yazilarindan bilecem

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri