Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Sevdiyinize nece xitab edirsiniz?

Member

Sevdiyinize nece xitab edirsiniz?

Salam!
    Bilirem ki qızlar onlara canım, cicim, göyerçinim, qarışqam (bunu deseniz sizden ayrıla biler) deyilmesini xoşlayırlar. Bes siz nece xitab edirsiniz sevdiyiniz qıza? Xoşuna gelirmi?

Qızlar bes siz sevdiyiniz oğlanı nece çağırırsınız? Oğlanlar sizi nece çağırsa xoşunuza gedir?

Cavablarınızı gözleyirem.

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    MEN SEVDİYİM KIZA MİNİK KUŞUM DEĞİREM,ODA MANA KUŞBEYİNLİ DEĞİR
    GEÇİNİP GEDİRİK AMA BİRBİRİMİZİ ÇOX SEVİRİK..SEVGİLERİMLE.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    biz isimlerimizle hitap ediyoruz... daha anlamlı geliyor...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Bir sevgili bulunca düşünecem ne diyeceğimi.. Yazarım buraya o zaman.. Ben aşık olmak istiyorum yav Bulunca "sevdalım" derim belki de. Kısmet

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye

adem ben sadece_adem

ben şu ana kadar hiç bir kıza sevgilim demedim sevgilim aşkım canım vsbunlarrı gerçekten sevdiğim bir kıza söylerim bitane vardı bizamanlar öyle birisi oda kendine böyle hitap edilmesini istemiyodu yani anlıycanız şu ana kadar hiç bi kıza bu tür kelimeler söylemek nasip olmadı inşallah olur bekliyoruz
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Junior Member
    Yer
    sheki istanbul
    dunku anim!!!
    merhaba. biliyomusunuz her seyin bi siniri vardir. ben mesala nedense hep kaba gibi gozukuyom. nedenini bilmiyorum sadece onu biliyom ki samimi biriyim. ben sevdigim kizlara hep (ozr dilerim) hayvan isimleri bile dedim diyorumda. onlar da bana kaba diyolar.ama bu benim kabaligimdan diyil ki. anlamiyolar ki./;(salaklar iste tekrar ozr=) ama onu da soleyim ki bi kiz bu laflari bana soylese ben ondan hemen ayrilirim. benim simdi bi sevdigim var azerbaycanda. ben kendim de azeri ama burda istanbulda universite okumaktayim. o bana canim diyip duruyodu ama inanin ki oyle bi sıkıldım kı artık telefonda mesajı acar acmaz telefonu fırlatasım gelıyodu cunku canım kelmese benı sıkıyodu. solemesın dedım . dedım kı bı gun gelır hayal kırıklıgına ugrarsın cok 'canım' falan deme bana. bana kızdı.ama dusununsene hep selam canim falan.sıkmazmı sizi? dunde bakıyom canikom yazmis. neyse. bend e dun ona m..... yazdim. oda cevap yazdi ki m.... ne demek? ... diyince ne demek istedin , eger dusunduyumse yemın ederim ki yazmam bi daha sana. ben de ona dedim ki ne anlamda yazdigim onemli diyil sen 'melek' olarakdan anla . ama aslinda melek diyildi tabii ki. sen oyle anla yeter dedim. anlamini soyledim artik yazmaya bilirsin dedim. cevap yazmadi. bu gunde telefonu hep kapaliydi. merak etdim acigi. ama bos ver o kadar da onem li diyil. biazdan kendisi yazar her halde. cunku seviyoz dayanamayiz. ben ismimle hitap etmesini cok isterdim. bana daha tatli geliyo nedense .
    toletto terry samedo

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Toletto... en gözeli isimle hitab etmek... evvelce de dedim...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Mövzuyla bağlı olduğuna göre bir fıkra yazıram bura...

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki adam karısından bir fincan daha çay isterken, 'Çiçeğim, bir bardak daha verir misin?' der. Sonra da, 'Peteğim, hiç şekersiz lütfen' diye ekler. 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de, 'bebeğim, sana çok zahmet oldu' diye ekler.

Genç adam, yaşlı adamın karısına kullanıdığı sevgi sözcüklerinden çok etkilenir. 'Kaç yıllık evlisiniz?' diye sorar. Yaşlı adam, '40 seneyi geçtik evladım' der.

Genç adam, 'Vallahi maşallah, Allah muhabbetinizi arttırsın. Sürekli çiçeğim, peteğim, bebeğim gibi güzel sözlerle hitap ediyorsunuz galiba' der.

Yanakları pembeleşmiş teyze, 'Doğru, bir kaç yıldır hep bana
    böyle hitap ediyor' deyip mutfağa doğru yöneldiğinde yaşlı adam genç adamın kullağına doğru eğilerek şöyle der:

"Şiişşt, çaktırma, 2 sene önce adını unuttum, hala hatırlayamıyorum"

Senior Member

:)

ne zaman geldin ruhum görmedim seni ...
    uçaktan atlarken unuttum galiba özledimmm..
    sarıl bana ruhum ne olur sar benii...
    çığlıklar geçti üstümden bulutlar geçti...
    ve o gençlik günlerimizde sen ve biz...
    seni öldü sandım ruhum biliyormusun..
    sensizliğe alıştırdılar galibaaa..
    özledimmmmm..

Member
    Yer
    Türkiye
    çiçeğim derim genelde
    Bir gül düşün;
    üzerindeki su zerreciklerini düşün
    gülmü ağlamış
    yağmurmu yağmış diye SOR...!