Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 21 ile 30 arası

Evlenilecek Qız Modeli - Xəyallarımızın qadını

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Alıntı Sindy Nickli Üyeden Alıntı
    her kesin bir xarakteri ve shexsi dusuncesi var ve her kesde kendine gore bir partnor secir.zovqler ve dusunceler cox ferqlidir
    Çox düz deyirsen. Eyer öz partnyorunuzu düzgün tapsanız onda ömür boyu şen, xöşbext bir heyat yaşamaq mümkün olur.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member
    guleryuzlu ve tatlı dilli olmalı.

hafiften zeki olmalı ki espiri yaptığıında sırf sen gulme.

iffetli olmalı.

benim açımdan evlenilecek kız MODELİ matematiksel bi MODEL olarak şu şekilde olmalı ;

Akıl,iffet,Guleryuz,Guzellik,Zeka 1 ile 10 arasında olmak uzere;

KIZ Max = (Akıl,iffet)^4 + (Guleryuz,Guzellik)^3 + (Zeka)^2

^ = ussu demek olayyyi

bu modeli maximum olaştıran kızı arıyorum. Xayallarımın qadını o benim.

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...
    Bele bir qiz olsa mene xeber verin evlenecem

Junior Member
    yoq qardes xaber veremem.
    cunku o qızdan bi tane var. o da benim ilerde evlenecek oldugum qız

Senior Member
    Yer
    üsküdar-istanbul

sevgi şiirleri

İSTANBUL'A ÖZLEM/İstanbul'da bir binada rastladım aşka/Ve aynı yerde yitirdim aşkı/Çoğu zaman dar sokaklarında aradım sevdiğimi/Bazen geniş caddelerinde/Bulamadım/Gurbet ellerde bir gün sensiz duramam İstanbul'um/Burnumda tüter aşkım/Aşkımda sen/Sevgi üzerine yazılan şiirlerde/Mısralarında,hecelerinde/Gözyaşlarımın suladığı gecelerinde/Sevdiğimi aradım/Bulamadım/Olsun yine de ümidim var/Ümidimde aşkım var/Aşkımda sen/Aradan yıllar da geçse hatırası var/Hatırasında aşkım var/Aşkımda sen varsın İstanbul'um/Çiçek açmış yeditepelerinde kırmızı gülüm/Sevgiliye yazdığım mektuplkardaki pulum/Alım,yeşilim,morum/Sağım,solum,her yönüm/İstanbul'um 11/07/2006 İsmail hakkı ÖZER.

Junior Member
    Yer
    NERDE UNUTTUYSAN BENİ
    evlenecek kız bulmak zor olduğu gibi evlenecek erkek bulmak da çok zor bu devirde.sadece dürüst ve bana bağlı olsun yeterçhuyu güzel olsun.yakışıklılık bi yere kadar
    ELMİDAR***GÜLŞAH

Member
    Yer
    İstanbul
    Evlenilecek Kız Bulmak... !!!! Ahhh !!ahhhhh.... Valla öyle bi kız bulmak çölde su aramak gibi bazen serap görsekte.. Ama inanıyorumki öyle insanlar hala içimizde bi yerlerde gizli ve insanlık içine çıkmaya korkuyorlar e haklılarda ben olsam bende çıkmam... Bu insanlığın içine çıkacak yüz yok çünkü yanlış anlaşılmasın o insanlarzaten tertemiz oluyorlar. O kadar iğrenç insanlar varki çıkınca kendileride kirlenir onlardan korkuyorlar....
    Yıkılmadı dağ…
    Çatlamadı toprak…
    Yarılmadı deniz…
    Dünya aynı dünya...
    Eylül de geçer sessiz…
    Ömür de geçiyor sensiz...
    Bak bitti bile…
    Acımadı değil mi?

Azeri.net Sevdalısı
    bu kızın modeli bu sayfanın başında yazıyo zaten
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Member

Re: Evlenilecek Qız Modeli - Xəyallarımızın qadını

Alıntı Sevirem Nickli Üyeden Alıntı
    Bunu bir saytda gördüm. Siz de görün istedim. Evlenecek qız modelidi.

Evlenilecek Kız Modeli

1.65 boylarında,
    iri yeşil gözlü (mümkünse mevsimsel olarak güneşe göre rengi değişebilsin)
    minik çene, bıdık burun,
    öpülesi, kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.
    ince bir boyun,
    saçlar uzun beline doğru şöyle, esmer
    yarım washinton portakalı büyüklüğünde (avuçtan taşmayacak...) gögüsler. (80 - 85 ayarında yani)
    gergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...)
    bel bölgesindeki kemikleri belli olmasın hafif basenler şöyle (hatun dediğin ele gelecek...)
    hafiften iri kalçalar (basenlerle uyum içinde olacak, kalp şekli yakalanabilirse enfes olur)
    düzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)
    ince ayak bilekleri
    37 yada 38 numara ayaklar
    bakımlı parmaklar, pembe topuklar

fiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

gelelim huyuna suyuna,
    1 kere eğitimli olmalı, mesela kütüphanecilik, işletme, iktisat, dietisyen mesela
    2 benden az kazanmalı (uçurum olmadan, misal ben 1milyar kazanıyorsam oda 700m olsun)
    3 aşret bir kız olsun, oturmayı kalkmayı, büyüklerine hürmet etmeyi bilsin.
    4 herşeye peki demesin ama orta noktada buluşmayıda bilsin
    5 deli gibi aşık olsun bana etrafdaki daha iyi alternatiflerle bana boynuz takmayacak kadar sevsin beni
    6 anne vasıflarına sahip olsun şevkat göstermeyi bilsin (kendi isteyince anne olucak, ısrar etmeyecez...)
    7 acımızdan ölmeyecek kadar yemek pişirmeyi bilsin yeter (misal yumurta, pilav, makarna)
    9 hanım hanımcık giyinsin. (öyle g-string, göbeği açık gömlek tişört olayı bize ters)
    10 dinlemeyi bilsin aynı zamanda kendini dinlettirsin benimle ağlasın benimle gülsün.
    11 damak zevkimiz birbirine yakın olsun. yemeğe çıktığımızda birimiz aç kalmasın
    12 yapmacık/yalancı olmasın, sevdiğine sevdim, sevmediğine sevmedim diyebilsin.
    13 arkadaşlarımı sevsin, arkadaşlarımın kız arkadaş/eşlerini sevsin, sevmesede katlanabilsin.
    14 ailesi çok zengin olmasın ama bize muhtaç durumda da olmasınlar.
    15 ailesi çocuk sever olsun torunları üstlerine atıp tatile gidebilelim.
    16 beni çevremdeki hatunlardan kıskansın, zaman zaman bu yüzden bana trip yapsın.
    17 eski erkek arkadaşlarının büyük bir kısmı ölmüş olsun. ölmemişler evli ve çocuklu olsun görüşmeyelim.
    18 kitap okusun, banada döve döve okutsun. entellektüel birikimi olsun ama entel olmasın.

işte böyle bişiy...

gelen mesajlar üzerine benim eklemeyi unuttuklarım :

19 öyle kulağına göbeğine metal şeyler takmasın
    20 hiç bi yerinde dövme olmasın
    21 metal müzik dinlemesin
    22 evde eğlenmeyi tercih etsin ama dışarda da eğlenmeyi bilsin
    23 cebinde faturalı hat kullansın, ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.
    24 yoga, solaryum, fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsin, güzellik salonuna gitsin.
    bu zamanda boyle kızlar azda olsa vardır...inşallah sende ona rastlarsın...
    [

Member

Re: Azerbaycan Qadını

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Tərbiyəli, məni başa düşəcək, çox lüks yaşamayı sevməyən (bu çox vacibdi. sonra bahalı bahalı paltarlar almayaq ), çox kök olmasın , çox yemək yeməsin sonra kökələr, çox TV baxmasın, tez tez xəstələnməsin.
    İndilik ağlıma gələnlər bunlardı
    Biz qızlardan nələr nələr istəyirik Allah bilir onlar bizdən nələr istəyəcək.
    çok güzel seyler... ama bulman zor bence ...inşallah bulursun yinede..
    [

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer imleri