9 sonuçtan 1 ile 9 arası

sizce neden olmazdı

Junior Member

sizce neden olmazdı

Merhaba arkadaşlar benim bu siteye olan ilgim ve alakam çok eski değil.yakın bir zaman önceye kadar belki size komik gelecek ama nette tanıştığım dünyalar güzeli bir Azeri kızla uzun zaman gerçekten duygusal anlamda yakınlaşmamız oldu.önceleri sadece günlük nette konuşmalarla başladı sonra hergün telefonlar sms'ler ve kendimizi buna kaptırdık.hergün yazmasak konuşmasak olmuyordu.ama bu böyle devam edip gitmedi maalesef birgün artık alınmıyor bitsin dedi.ben neleri göze alıp Baküye gitmeyi planlarken...neyse kısmet dedim ama yinede unutamıyorum.hergün aynı güzel gözler hatırlanırmı???ben hep hatırlıyorum şimdi size soruyorum neden böyle bitti?? bu sevmenin bedelimi acaba?

AMA BEDELİ YALNIZLIK OLSADA KALBİM HEP SENİNLE OLACAK GÜZELLER GÜZELİ!!!!!!!!

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    Aranizda olan mesafe bunu etdi. Uzaq bir mesafe sizin ayriligivizin sebebi oldu. bir sualim var. Eger dogurdan da hissler var idi, neden Bakiya gelmedin?
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member
    Cancer öncelikle vakit ayırıp cevap yazdığın için teşekkür ederim sana.çok iyisin.bu benim pişmanlığım.aslında bakıya gelmek fikri benim için çok uzak değildi.ama önce işlerimin çokluğu sonrada onun Bakıya gelmemi isteyip istemediğini bilmemem gelmemi engelledi.hem ben bakıya gelseydim yalnız dönmek istemezdim onuda getirirdim.ama onu vatanından koparmak alıştığı hayatı değiştirmek kolay değildi.ve başka sebeblerde var tabi.neyse başını ağrıtmak istemem daha fazla ilgine teşekkür ederim tekrar.
    senin pişmanlıkların varmı?

Junior Member
    kardes bakuden patates fln almiyosun ki ))) aranizda oyle bi sey vardisa mutlaka gitmen gerekiyodu ve bu is 1 kere gitmeklede olmazdi azerbaycanli kizlar kolay lokma diil aklin turkiyeye gitmesin) her guzelliyin bi bedeli mutlaka vardir sana olan bedelide her ay bakuye gitmendi))

Junior Member
    .belki benim hatam.ama patates benzetmen hoş değil sen baküyü yakın bi yer sanmıyorsun değilmi kardeş aslına bakarsan haklısın.bu Türkiyede olanlardan çok farklı bi durum.yani başına gelmeden bilmiyor insan.beni haklı bulan kimde yokmu yani burdaaaaaaaa.

Junior Member
    yok kardes patates benzetmesini kotu anlamda soylemek istemeidm yani ordan bi kiz getiriceksin bu o kadar kolay sey diil sen gidib onu ordan hemen alib gelemezsin bi kere ailesi izin vermez bi de azerbaycan aileleri kizlarini yurd disina vermez genelikle. yani boyle soylemek istedim. ))

Junior Member
    bende espirisine öyle söylemiştim zaten.sen bana bakma.bu işler gerçekten öyle kolay şeyler değil ama olunca insanın ayakları yere basmıyor işte.kim yaşamıyorki bu duyguları.

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    bence de aranizda olan hissler, duygular sene uzun olan mesafeni bir kisacik 2 saatlik yol etmeli idi. yani hec neye baxmayaraq sen Bakuye gelmeli idin. onu vetenden koparmaga da catanda, eger sen soylediyin kimi aranizda karwiliqli hissler var ididse bence o qiz dunyanin axirina da seninle getmeye razi olardi. sen indi teessuflenirsen, amma hakkin yoxdur niye? cunki eger sen indi fikirlewirsen ki, mesafe, iw falan, gerek sen wunlari onceden duwunub hic bir elaqe yaratmazdin. eger hansisa iwi bawlayirsan onun evvel axirini fikirlewmelisen, yani bunun axiri ne olacaq diye. gunah sende. axira qeder getmek lazim idi. indi pewimanciliq cekme.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member
    bana öyle diyorsun ama şunu fikirleşmiyorsun.sen hiç imkansız aşk yaşadınmı.doğru birşeye başlarken mutlaka axirini düşünmek lazım.ama bazı heyecanlar düz fikirleşmeni engelliyor.belki hata bende.gelsem bakıya belki kolundan tuttuğum gibi getirirdim.
    bunu tecrübe olarak değerlendirmiyorum çünkü bu, bu kadar basit değil.uzakda olsa yaşadıklarımdan mutluyum.

Yer imleri