Sayfa 21/31 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
304 sonuçtan 201 ile 210 arası

Bu zamanade sevgiye ve qizlara inanmaq olar?

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

Nehayet

Salam deyerli forumcular. Bu movzuya diqqet yetirdiyiniz ucun, vaxtinizi ayirib cavab yazdigin ucun haminiza tesekkur edirem. Duzdur bezen movzudan kenarada cixildi, aramizda anlasilmamazliqlar, soz-sobetler de oldu. Neyse ki butun yazilanlari, verilen cavablari oxudum ve hec xos olmasa bele cavab verenlerin 100-de 65-nin menim dediklerimi tesdiqlediyini gordum. Indi bu haqda son sozumu deyeirem: Bu yazdiqlarim elbetde ki, beziiiii xanimlara aiddir. Hec vaxt pul olusu olma. Esl mehebbetivi tap ve sonuna qeder mehebbetivi qoru. Seni sevennen daha imkanli biri ile rastlassan bele, onun puluna gore seni esl mehebbetle seveni, sene inanani aldatma, terk etme. Pul geldi gederdi. Seni urekden seven oglani pula deyiseceyive, GET ....... Ne ise. Insallah beleleri yer uzunden tamamile siliner. Allah urekden sevib aldanan insanlarin komeyi olsun ve onlara bir daha bele bedbextlik yasatmasin. AMIN.
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Member

Re: Nehayet

Alıntı dj_ziya Nickli Üyeden Alıntı
    Salam deyerli forumcular. Bu movzuya diqqet yetirdiyiniz ucun, vaxtinizi ayirib cavab yazdigin ucun haminiza tesekkur edirem. Duzdur bezen movzudan kenarada cixildi, aramizda anlasilmamazliqlar, soz-sobetler de oldu. Neyse ki butun yazilanlari, verilen cavablari oxudum ve hec xos olmasa bele cavab verenlerin 100-de 65-nin menim dediklerimi tesdiqlediyini gordum. Indi bu haqda son sozumu deyeirem: Bu yazdiqlarim elbetde ki, beziiiii xanimlara aiddir. Hec vaxt pul olusu olma. Esl mehebbetivi tap ve sonuna qeder mehebbetivi qoru. Seni sevennen daha imkanli biri ile rastlassan bele, onun puluna gore seni esl mehebbetle seveni, sene inanani aldatma, terk etme. Pul geldi gederdi. Seni urekden seven oglani pula deyiseceyive, GET ....... Ne ise. Insallah beleleri yer uzunden tamamile siliner. Allah urekden sevib aldanan insanlarin komeyi olsun ve onlara bir daha bele bedbextlik yasatmasin. AMIN.
    Amin..1000 defe Amin!
    Bu arada beylerimize de qizlarimizin tebii ki, layiqli qizlarimizin qedrini bilmeyi xahish edirem.
    Bu da kecer...

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

Xmiss xanimaaaaaa

Xmiss narahat olma beylerin hamisi yaxsi qizlarin qedrini bilendirler. Esas odur ki, bezi xanimlar vefali olsunlar.

Junior Member
    benim erkek arkadaşım azeri. onu çok seviyorum. benden vefalısını da bulamaz. Ama sizin deyişinizle qedrimi bilmiyor. Bu durumda erkeklere inanmaq olar?

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan
    Alıntı sibel Nickli Üyeden Alıntı
    benim erkek arkadaşım azeri. onu çok seviyorum. benden vefalısını da bulamaz. Ama sizin deyişinizle qedrimi bilmiyor. Bu durumda erkeklere inanmaq olar?
    Elbetde olar. Belkede o indi beledir amma gelecekde mutleq senin qiymetini bilecek xanim. Azerbaycan oglanlarina inanmamaq cox boyuk gunahdirrr....

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU

DJ_Ziya pul bow weydir duz deyirsen, amma arada ayrilmagin sebebi ele pul olur. Pul bir gun var, bir gun yoxdur. Bir gun agasan, bir gun de qul. Esasi hisslerdir.

bir de ki, qizlara tovsiyyem var, oglanin mawinina, evine, puluna aldanmayin. en esasi oglanin ureyidir, sene qarwi olan hisslerdir. Onun var-dovleti sabah bir deqiqenin icinde yox ola biler, amma qalan, hormet, sevgi, mehebbet, ehtiras olacaq, elbette sevgi, mehebbet, ehtiras da uzun ceken deyil, amma hormet, semimiyyet qalacaq. En esasi da ki, oglanin insanligidir.

Oz aramizdi yaxwi oglan indi cox azdir, qizlar da, hemcin. bir birimizin qedrin bilsek yaxwi olar.

Sadece yola vermek lazimdir ve bezi menfi cehetlere goz baglamaga da bacarmaliyiq.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

Cancer demiş ki:
    DJ_Ziya pul bow weydir duz deyirsen, amma arada ayrilmagin sebebi ele pul olur. Pul bir gun var, bir gun yoxdur. Bir gun agasan, bir gun de qul. Esasi hisslerdir.

Cancer sene ne olub bilmirem amma ele bil ozumsen eeee. Artiq menim kimi danisirsan. Menim fikirlesdiyim kimi fikirlesmeye baslamisan. Seninde hak yoluna geldiyive cox sevindim dostum.

Junior Member
    Elbetde olar. Belkede o indi beledir amma gelecekde mutleq senin qiymetini bilecek xanim. Azerbaycan oglanlarina inanmamaq cox boyuk gunahdirrr....
    Umarım ileride kıymetimi bilir. Bekliyorum bakalım. Bizde bir söz vardır. Orda da söylenir mi bilmem. 'sabreden derviş, muradına ermiş.' Bu sözün gerçek olmasını diliyorum.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan
    Umarım ileride kıymetimi bilir. Bekliyorum bakalım. Bizde bir söz vardır. Orda da söylenir mi bilmem. 'sabreden derviş, muradına ermiş.' Bu sözün gerçek olmasını diliyorum.
    Bizde bir az ferqlidir.Sebr eden dervis muradina ermeden gebermisss. (Sozum sene deyil haa )

Junior Member
    Bizde bir az ferqlidir.Sebr eden dervis muradina ermeden gebermisss. (Sozum sene deyil haa )[/quote]

Ama sen bütün umutlarımı kırıyorsun. Zaten az önce gönderdim bakü'ye. Gene beklemek kaldı bana. 1 yıl sonra gelecek. 6 ay bekledim birkaç gün görebilmek için. Şimdi 1 yıl daha bekliycem.OOOOOOOOOOf OOOOOOf

Sayfa 21/31 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon

Yer imleri