Sayfa 18/31 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
304 sonuçtan 171 ile 180 arası

Bu zamanade sevgiye ve qizlara inanmaq olar?

Junior Member

Re: Day_WaLKeRe........ Sen sehf dusunursen.

Alıntı dj_ziya Nickli Üyeden Alıntı
    Salam Day_WaLKeR. Yazmisan ki, ***Eshi deyirem de her sheyin pisi de yaxshisi da var. Her kes ozune cavabdehdir her kes kimle nece reftar edirse onunla da bashqasi o cur reftar edecek bundan emin ola bilersiz.*** Bax bu fikrin tam olaraq sehfdir. Bir oglan yaxsi bir qizi, terbiyeli bir qizi aldadir. Bele hallar 100 defelerle olub duzdur?. Onda demek o terbiyeli, agilli qiz da ne vaxtsa kimise aldadib deye aldanir?????? ve ya da eksini dusun. Senin fikrinle hec de razilsamiram. Tamamile sehf dusunursen.Seninle hec vaxt razilsa bilmerem ve hetda kiminse de senle razilasacagina inana bilmerem. Sehf fikirdesennnnn.
    Yox men o terbiyeli qizi demirem ona pislik eden shexsi deyirem o oz gunahini cekecek hansisa qiz ona qarshi ele reftar edecek, Men demirem ki kimse pislik edib deye ona ele edirler yox men ancaq pislik edenleri nezerde tuturam pislik eden pislikle qarshilashacas sen meni duz basha dushmemisen.

Junior Member

Ozuvuz bilen meslehetdir men ele bele misallar chekirem!

Demeli bele deyirsiz yaxshi qiz yaxshi bele oqlan bele.Size sadece misallar chekim. Yaxshi qizlari pis eleyen ele biz oqlanlarin ozleridir (hamsi yox)

O gun bir yerde dayanmishdim saat duzeltdirmeye vermishdim onu gozdeyirdim ve kecen camahata fikir verirdim. Yolda bir terefden 1 qrup oqlan ushaqi hardasa mektebde oxuyan 1 dene de tek qiz gelirdi elinde de defter kitab diger qizlardan ferqli gozu o yan bu yani gezen yox yere baxirdi. Bu oqlanlar buna chatan kimi bashladilar gel emi seni yesin sen ne bombasan qishqirmaq elemek yaziq qiz bilmedi day hayandan kecsin. Sora daliciysa iki oqlan gelirdi qabagdan da 3 qiz oqlanlar bunlara chatan kimi berkden qayitdilar ki sen ne ***** eliyerem. Bu cur hallara cpx rast geldim indi buna ne deyeceksiz ?? bu sozleri eshiden qizlar ister istemez uje deyishirler.

Sora mene bir hadise danishdilar ki bir qrup oqlan 3 qizin daliyca dushubler qizlara soz zad atmaq qizlarda bunlar kimi sora qizlar firlananda oqlan gorub ki bunlarin icinde bir bunun dogma bacisidir!!!!

Sonra hele bundan dehshetlisi yoxdur gor bu oqlanda sifete bax ki gelib oz dostlarinin yaninda deyibki o gun bacimla bir yatmishdim gece bacimin xeberi olmadi men vobshem surtushurdum! Cox uzur isteyirem bu sozlerime gore meni bagishlayin amma ne edim misal chekirdim.

Sonra o gun shahidi oldum 2 oqlan avtobusada qabaglarinda qiz oturmushdu ona gore o eshitsin deye oz nomrelerini butun avtobusa qishgirirdilar adini da deye deye! Deyersiz qiz uz verirdi yox fikir verdim yaziq hec bashini qaldirmirdi.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

..............

Seninde sozlerinde heqiqet var ammaaaaaa ne qeder seviyyesiz oglan varsa, onlardan 100 qat cox ele seviyyesiz qizlar var. Yeni pis qizin sayi pis oglandan defelerleeee coxzdur.
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Junior Member

Re: ..............

Alıntı dj_ziya Nickli Üyeden Alıntı
    Seninde sozlerinde heqiqet var ammaaaaaa ne qeder seviyyesiz oglan varsa, onlardan 100 qat cox ele seviyyesiz qizlar var. Yeni pis qizin sayi pis oglandan defelerleeee coxzdur.
    Ne bilim qardash bunun sebebi yeqin ki kimse demishdi ki her 4 qiza 1 oqlan meselesi yeqin qizlarin sayinin cox olmasi ile elaqedar ele olur.Muharibe olsa Allah elemesin oqlanlarin sayi yeqin lap ashaqi dusher onda qizlar oqlan ovuna cixacaqlar kimi tapsalar berk yapishacaqlar! Ne bilim kash ele oqlaninda qizin da pislerinin agillarina agil qoyanlar tapilsin Inshallah Amin. Deyirsen 20% yaxshi varsa buna da min shukur 20% ele de az deyil bizim de 20% torpaqimiz gedib. Men bu 20% icinden bir deneni tapmisham qalanlari da size qismet olsun men daha bu movzuya qayitmayacam cunki sende Mr Dr_ziya eks fikir yarada bilmedim ne qeder chalishdimsa fikrlerivi yumshaldim alinmadi onda tak 4to brat arzu edirem o dediyin 20% in icinden 1 ni tapasan! Bundan bashqa ne cur komek ede bileremse buyur de haziram ! Yaxshi ozuvuze yaxshi baxin helelik!

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

Day_WaLKeRe

Day_WaLKeR evvela torpaqlarimizin isgal altinda olmasini dediklerinle muqayise etmen hec de duz deyil cunki hec bir elaqesi yoxdur eee. Sonra ise men hec kimnen komek istememisem amma yene de sagol.

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    Bi-vefa, Bi-vefa
    Atmisan odlara
    Ele yandirmisan
    Sevmerem bir daha.

Derin menali sozlerdi.

Evvela Salam haminiza.
    Owen qaqa$: "seni forumda tapmishiq da senden yaxshisini tapacayiq"
    Bu sozlerden ele ba$a du$dum ki, menden de yax$isin tapa bilersiz. Ugurlar.

DJ_Ziya sene geldikde ise. Vefasiz deyilem. Sadece vaxtim ya da imkanim olmur nete gelim. Ikincisi de ki, senin qizlar barede fikirlerivi duzelde bilmedik de.

Day_WaLKeR sozlerinde heqiqet var idi.
    bizi qizlari bele kobud, vefasiz, insafsiz eden hele oglanlar ozleri olur.
    Bezen qiz dogulduguma gore pe$imanam.
    Duz yolla gedesen, ozude ba$i a$agi, onda da sata$acaqlar. Bu oglanlarin qanindadir.

Oglanlari bir bir qullelemek lazimdir. (Elbette zarafat etdim)

Biz izi cox isteyirik. qizlara hormet edin.

ve birde ki,

Bizsiz heyat olmaz. Sizsiz de eyni.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

................

Salam menim vefasiz Cancer dostum. Deyesen mahniya qulaq asib bir az bir neyse vefalanmisan axi he????????? Vefasizliq etme ki, vefasizliq gormeyesen. Bax bunuatalariviz adinnan ZIYA deyib.

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    Nesiyyete gore cox sagol.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

deymez.

Alıntı Cancer Nickli Üyeden Alıntı
    Nesiyyete gore cox sagol.
    Deymez menim vefaliiiii dostummmmm

Junior Member

?

Sorushmaq ayib olmasin men yazdiqlarimi kim silib burdan?? O qeder soz yazmishdim!

Yadima dusheni yazim Dj_Ziya torpaqlarimiz haqda deyirdin men onun faizi ile muqayise etmishdim ozu ile yox yeni ki 20% nece cox olduqunu gostermek ucun sen yene de diqqetsiz oxumusan ona gore serf basha dushmusen.

He sora da demishdim ki qizlar ne qeder de pis olsa yaxshidir ki bezi oqlanlar kimi kucede avtobusda metroda agzina geleni danishmirlar. Fikir vermirler ki yanlarindan qiz qadin xeylaqi kecir. Bele danishiqlari day qiz ushaqlari da eshidenden sora nece de pozulmasinlar axi?!

Sayfa 18/31 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer imleri