Sayfa 13/31 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
304 sonuçtan 121 ile 130 arası

Bu zamanade sevgiye ve qizlara inanmaq olar?

Guest
    sen hamını bir görme mence. men 2 ildi birinen birlikteyem ama onu heç vaxt zorlamadım evlenelim yada mene elçi göndersinler. bu zaman erzinde bir defe de ona yalan danışmamışam. düzdü gözü pulda yada başka şeylerde olan qızlar var. onlar heç vaxt sevgileri için mücadele etmezler.
    indi onlardan nece intiqam alarsan bilmirem ama diqqet ele içlerinde buna layiq olmayanı olmasın!!! ... bir değmezin ucbatından doğru olanı incitme.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

.........

Sen de duz deyirsen AY AYKAAAAAAA amma men ne ede bilerem ki????????? Men hardan bilim hansinin yaxsi, hansinin pis oldugunu?. Ona gore de hamisina qarsi eleyem......Yene de deyirem ay milletim qadinlara inanmaq olmazzzzzzzzzzzzzz. Yalan deyiremse deyin yalandi........Indi qadinlarin ekseri pulu sevirrrr. Esl mehebbete ise artiq demek olar ki, dunyada nadir ahllarda rast gelmek olar.
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Junior Member

Ay millet

Ziya qardas men sene yene deyirem eee qizlara olum. Bilirsen sen duz fikirdesen eeeee Heqiqetende qizlara inanmaq olmur. Ele adamin pulunu sevirler brat. Pulun varsa sevecekler, hetda senden otru dogma anasini, atasinida atarlar. Amma pulun yoxdursa,,,,, onda sen onun ucun adi adam bele hesab edilmeyeceksen. Odur ki, qardas inanmayaq e bu qizlara. Hec kes inanmasin. Cox arzulayiram ki, inanib seve bileceyim biri cixsin qarsima.Yeqin bu arzum gozumde qalacaq. Cunki kime inanasan e?

Junior Member

Re: .........

Alıntı dj_ziya Nickli Üyeden Alıntı
    Sen de duz deyirsen AY AYKAAAAAAA amma men ne ede bilerem ki????????? Men hardan bilim hansinin yaxsi, hansinin pis oldugunu?. Ona gore de hamisina qarsi eleyem......Yene de deyirem ay milletim qadinlara inanmaq olmazzzzzzzzzzzzzz. Yalan deyiremse deyin yalandi........Indi qadinlarin ekseri pulu sevirrrr. Esl mehebbete ise artiq demek olar ki, dunyada nadir ahllarda rast gelmek olar.
    Senin sozunde heqiqet de var duzdur pisleri var amma eyni zamanda yaxshilari da sen prosto tam qiza vurulub sonradan onun pula meyli oldugunu gormekdense evvelceden yoxla onu ki sora sene tesir etmesin. Men hec kimi yox ozumu misal getire bilerem. Men bir qizi isteyirem onunla mektebden bir birimizi isteyirik bu il uje 6 il tamam olur ki bir yerdeyik. Bir birimizi lap ela basha dushuruk ola bilsin daje bu ilin ortasina nishanlanaq.(menim 21 yashim var hele ) Men merdekanda heyet evlinde qaliram. Men ona dedim ki birden menim pulum olmasa ne edersen? Deyirem hec et almaqa pul olmasa, mene dedi ki sen narahat olma bir toyuq alarsan men baxaram (P.S Bu qush qripide vaxt tapdi da )onlara daha ete pul vermezsen heyetde terevez ekerem ona pul vermezsen bir daxma olsun besdir axir bilim ki senle bir yerdeyem her ezzyeti chekmeye haziram. ( amma o bilmir ki men omrunde qoymaram o elini agdan qaraya vursun sadece onun fikrini oyrenirdim) Bundan sora men cox rahat oldum. Inan Ziya senin de qarshina yaxshisi cixar hansi ki sene gore her sheye hazir olar. Sadece sebr ele

Junior Member

Re: Ay millet

Alıntı TURAL222 Nickli Üyeden Alıntı
    Ziya qardas men sene yene deyirem eee qizlara olum. Bilirsen sen duz fikirdesen eeeee Heqiqetende qizlara inanmaq olmur. Ele adamin pulunu sevirler brat. Pulun varsa sevecekler, hetda senden otru dogma anasini, atasinida atarlar. Amma pulun yoxdursa,,,,, onda sen onun ucun adi adam bele hesab edilmeyeceksen. Odur ki, qardas inanmayaq e bu qizlara. Hec kes inanmasin. Cox arzulayiram ki, inanib seve bileceyim biri cixsin qarsima.Yeqin bu arzum gozumde qalacaq. Cunki kime inanasan e?
    Sen ozun ozuvun umidlerini qirma. Narahat olma cixacaq qarshiva. Duz deyirsen pul sevenleri var coxdur pula gore her shey edenler ona qalsa oqlanlarinda coxu pula gore lap uroda da evlenmeye hazirdilar tebietde her shey qarshiliqlidir. Amma ele pullu qizlar taniyiram pullu oqlanlari goren gozleri yoxdur olar eksine kasib oqlanlari sevib onlari ustun tuturlar. Meselen menim qardashima bir qiz zeng vururdu evvel dolamaq isteyib sora xasiyyetindewn xoshu gelib dost olmushdular hec qardashim onu goremyib de. Bu yaxinlarda o operasiyaya xarice gedirdi qardashima zeng eledi ki sene 500$ pul qoymusham podruqamda get gotur imtahanlara lazim olar. Men qoymadim dedim lazim deyil getme.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

.................

Day_WaLKeR sn duz deyirsen. Ddiyin kimi yoxlamaq olar amma mesele burasindadir ki, cox professional olan qizlarda var. Yeni senin onu yoxlayacagivi dusunerek o da cox yaxsi gosterir ozunu. Ay senin ucun daglarda qalaram, ay ozumu oldurerem, ay samanliq seyran olar. Allah seni arzuva catdirsin qardas. Men de 4-il sevmisdim amma sonda onun meni niye sevdiyini basa dusdum. Bu 4 il de o cox professionalca davranaraq ozunu sudan duru gosterirdi. Yeni hec vaxt onun pul herisi oldugunu basa dusmek mumkun olmazdi. Ta ki tesadufen bezi meseleler ortaya cixanadek. Ne ise. Bax dediyim sebeblere gore de artiq qizlarin hamisina yalanci kimi baxiram. Yeni qurunun oduna yas da yanir. Bu gunedek mene o qeder qiz lenet yagdirib ki,,,, daha ne bilim e. Men de baslamisam qisasa ve davam edirem de................

Junior Member

Re: .................

Alıntı dj_ziya Nickli Üyeden Alıntı
    Day_WaLKeR sn duz deyirsen. Ddiyin kimi yoxlamaq olar amma mesele burasindadir ki, cox professional olan qizlarda var. Yeni senin onu yoxlayacagivi dusunerek o da cox yaxsi gosterir ozunu. Ay senin ucun daglarda qalaram, ay ozumu oldurerem, ay samanliq seyran olar. Allah seni arzuva catdirsin qardas. Men de 4-il sevmisdim amma sonda onun meni niye sevdiyini basa dusdum. Bu 4 il de o cox professionalca davranaraq ozunu sudan duru gosterirdi. Yeni hec vaxt onun pul herisi oldugunu basa dusmek mumkun olmazdi. Ta ki tesadufen bezi meseleler ortaya cixanadek. Ne ise. Bax dediyim sebeblere gore de artiq qizlarin hamisina yalanci kimi baxiram. Yeni qurunun oduna yas da yanir. Bu gunedek mene o qeder qiz lenet yagdirib ki,,,, daha ne bilim e. Men de baslamisam qisasa ve davam edirem de................
    Ziya onda sen yeqin cox pullusan ki qiz seni puluva gore isteyir men ise ele de pullu deyilem hardasa orta seviyyeli istediyim qizda bunu bilir menim koshelokum da ki hemishe onun elinde ozu gorur neyim var icinde neyim yox (P.S Teze kosheloku o hediyye elemishdi mene) ve ola bilsin buna gore bizimki rahatdir hec birimiz bir birimizin pulunu gudmuruk (olmayan) hette hansimiza pul lazim olsa o birimiz vermeye haziriq. Bizim pullarimiz da demek olar ortaqdir. Sene de arzu edirem esl ozun istediyin qizi tapasan men tapmisham cox da xoshbextem.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

Re: .................

[quote=Day_WaLKeR]
    Alıntı "dj_ziya":1frmcd0q Nickli Üyeden Alıntı
    Ziya onda sen yeqin cox pullusan ki qiz seni puluva gore isteyir men ise ele de pullu deyilem hardasa orta seviyyeli istediyim qizda bunu bilir menim koshelokum da ki hemishe onun elinde ozu gorur neyim var icinde neyim yox (P.S Teze kosheloku o hediyye elemishdi mene) ve ola bilsin buna gore bizimki rahatdir hec birimiz bir birimizin pulunu gudmuruk (olmayan) hette hansimiza pul lazim olsa o birimiz vermeye haziriq. Bizim pullarimiz da demek olar ortaqdir. Sene de arzu edirem esl ozun istediyin qizi tapasan men tapmisham cox da xoshbextem.[/quote:1frmcd0q]

Day_WaLKeR men cox pullu deyilem. Hami kimi ozume gore orta seviyyede. Mene olan arzularin ucun de cox sagol.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

...............

Bu zamanade sevgiye ve qizlara inanmaq olar?. Hamiya melumdur ki, indi ele bir dovrde yasayiriq her sey pulla olculur. Hetta sevgi bele pulla olculur ona gore de sevgiye ve qizlara inam qalmayib.Bize de cox maraqlidir gorek siz nece sevgiye ve qizlara inanirsiniz ya yox. Xahis edirik bu haqda cavablarinizi yazin.

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki

pulmu sevgimi?

salam qaqash vallah duz deyirsan ele bir vaxtdir ki,qiz oglani taniyanda ilk once onun pulu evi yashayishi ile maraqlarin.oglanlarda eledir.eger qiz pulludursa onunla sevgili gorkeminda olurlar...amma unutmayaq ki sevgi pulun yox iki insanin yashatdiqi bir duygudur gelin bu duygularimizi pulla cirklendirmeyek xaish edirem semimi olaq
    calishin ki,sevilesiniz.....

Sayfa 13/31 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer imleri