• Bu gun bu [ rast gəldi mənə. Maraqlı saytdı. Birinci olaraq, adətimə görə bu servis barədə müxtəlif rusdilli forumlarda yazılanları nəzərdən keçirməyə başladım. Əksəriyyət istifadəçilərin müsbət fikirlərini oxuduqdan sonra mən də qeydiyyatdan keçmək qərarına gəldim. Qeydiyyatı keçmək üçün sosial şəbəkələrdən birindən istifadə etmək olar. Mən facedən istifadə etdim. Qeydiyyat bitdikdən sonra balansıma 50 dollar verildi. Qeydiyyat çox tez alınır. Həmin 50 dolları 10 günlük, günə 1% olmaqla borc verdim. Onu da deyim ki, % məsələsini günlük 0.5 %-dən, 3%-dək özünüz seçirsiniz. Mən 1% günlük seçdim. Yəni aşağı %. Bir neçə dəqiqədən sonra kredit vermək üçün yerləşdirdiyim 50 dolları başqa bir istifadəçi aldı. Və saytın yuxarı hissəsində verdiyim borc 50 dollar. Sonra da gözlənilən qazanc 2.5 dollar yazıldı. Əslində 5 dollar olmalıdı. Pulun yarısını Qarant fonduna tuturlar ki, əgər sənin pulunu qaytarmasalar, Qarant fondu sənin məbləqini ödəyir. Məncə məsləhətlidir. İstəsəniz hər dəvət etdiyiniz adamların hər birinə görədə 50 dollar yenidən bonus alacaqsınız. Burda yazılanlar tam həqiqətdir. Amma hər verilən bonusu 7 gun ərzində kiməsə kredit vermək lazımdır ki, bunu da sistem özu avtomatik edir. Sən təkcə pullarını borc verməyə razılıqını bildirirsən vəssalam. Həmin 50 dollarların üzərində qazandığın pulları nəğdləşdirə bilərsən. Verilən 50 dollarlar bonus kimi sistemə məxsusdur. Rusiyada və başqa ölkələrdə bir neçə ildir normal pul qazanırlar. Burda mənim referal linkimi yazıram. Mənim adım altında qeydiyyat etsəniz mənə bonus gələcək, amma bu sizin qazancınızı azaltmır, əksinə xeyrinizədir. Nəsə suallarınız olsa [email protected] yazın. Şansınızı əldən verməyin. Sistemlə düzgün işləsəniz 100 dollardan 3000 dollara qədər qazanmaq mümkün olar məncə. Siz mənim referalımola bilərsiniz:

• [