5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Daydaylı Tələbə!!!Daydaysız Tələbə!!!

Azeri.net Sevdalısı

Daydaylı Tələbə!!!Daydaysız Tələbə!!!

Alo…Alo…Hə,eşidirəm...Kimsən?Bir düz əməlli danış da...Yüksəkdən danış deyirəm..Nə?!Kim?! Ooo...Sən Allah üzrlü hesab elə,tanımadım.Ay saqqalı ağarmış,maşAllah səsin elə bil,cavan uşaq səsidire.Ay can!..Əlbəttə nə istəsən.Buyur,canım da qurbandır sənə.Kim?Aha,aha.Qoy bir kağız qələm götürüm.Aha.De görək.Hansı fakültə?Aha..adını de.Aha...Familiyası nədir bəs?Aaa qohumundur?Doğrudan?Heç bilmirdim.Bəs niyə deməmisən neçə vaxtdır? Deyərdin də.Mən də deyirəm axı,bu oğlan hardan mənə belə şirin gəlir?...Sən demə,bu yaraşıqlı oğlan sinif yoldaşımın bacısının ərinin əmisi nəvəsinin oğlu imiş...
    Gözlərim üstdə o nə söhbətdir.Rahat ol.Əlaçıdır hə?Hə,heç narahat olma.Bax xətrimə dəyirsən haa...Eyib olar.Heç qoyaram qiyməti düşsün...İstəyirsən heç gəlməsin imtahana.Özüm həll eləyərəm.Qurban olum,inciyərəm ha.Oldu,görüşərik onda...Aha,oldu...

10 dəqiqə sonra...

Alo..Alo...Hə eşidirəm...
    Bir dəqiqə.Qapı döyülür.Birdən yuxarılardan olar.Bir azdan zəng elə,razılaşaq...Hə,hə buyurun.Hmm...Sənsən?Məndə dedim kimdi.Qapını ministr kimi döyürsən.Nə olub,balam?Bəlkə sındırasan?..Di tez ol.Nə istəyirsən?Mənim sənin kimilərə itirəcək vaxtım yoxdur.Nə?Qiymət?Nə qiyməti ay bala?Havalanmısan?Məni təhqir eləmə,ha.Mən elə müəllimlərdən deyiləm...Nə xaihişi?Ə boyundan-buxunundan utan...Neynim oxuyan olmusan həmişə?Oxu da.Atan ölüb?Allah rəhmət eləsin!Anan xəstədir?Allah şəfa versin...Havayı qiymət olur?Əsas odu beyin yox,cibin dolu olsun.Vaxtımı alma!...Yaxşı-yaxşı getçə..Heç olmasa hörmət elə də.Elə hörmət yoxe...Ay bala sən nə dil bilməzsən.Hörmət də.Hörmət.Maddi hörmət...Nə qədər verə bilərsən?Nəəə???O qədərə heç adamın üzünə baxmırlar.Əşi,yeri çıx get!Yeri!Qapını da ört!Aaa nə qəribə insanlar var İlahi?Heç soruşmurlar qymət neçəyədir?Elə deyirlər ver...Dəhşət!Müftə də qiymət olar?!?!
    [

Senior Member
    Yer
    Baki

Re: Daydaylı Tələbə!!!Daydaysız Tələbə!!!

Zaman daralır......

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    I Am From Azerbaijan

acı ama gerçək
    [

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga

Rüşvət qanina kecib e ograşdarin..Allah axirin yaxşi eləsin

Senior Member Tutu20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

eh.....

Yer imleri