2 sonuçtan 1 ile 2 arası

9 yaşındaki ilkokul öğrencisi kardeşimizin Resul'e mektubu

Junior Member
    Yer
    istanbul

9 yaşındaki ilkokul öğrencisi kardeşimizin Resul'e mektubu

"Nur Yüzlü, Gül Kokulu, Sevgili Peygamberim!"

Seni çok ama çok seviyorum. O temiz , pak ellerini öpmek İnşallah nasip olur. Senin nur yüzünü görmek, dünyanın en güzel sözlerini senden dinlemek, o gül kokunu duymak İnşallah bana ve diğer müslümanlara nasip olur.

Sen müslümanlığı yaymak için çabaladın. İnşallah biz de çabalarız ki Sen mutlu olasın. Senin mutlu olman için canımı bile veririm. Cennete girersem ilk işim Seni bulmak olur.

Senin o güzel Hadis-i Şeriflerini dinlemek çok hoşuma gidiyor. Senin o nurlu ellerini binlerce kez öpüyorum. Çok iyi bir kişi olursam rüyama girer misin?

Müslümanları oluşturmak için ne kadar çaba sarfettin? Sorularımla Seni sıkıyorsam binlerce kez özür dilerim. Sen her şeye layıksın. Altı yaşında yetim kaldın. Bu nasıl bir duygu anlatır mısın?

Seni çok seviyorum. Ellerinden milyonlarca kez öpüyorum.

"Seni seven torunun, Büşra!..."

Junior Member
    Çox gözeldir.. mükemmel olmush tesekkür edirem bu gözel paylasımı yaptıqın üçün..
    Başbuğ Atatürk diyor ki: "Milleti taassubun pençesinden kurtarıp, O'nun Milliyetçilik vasfını uyandırmalı,
    O'na Türkçülük imanını aşılamalıyız."

"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir."
    (Başbuğ Atilla)

Yer imleri