dün gece sokakta geziyorum saat 10 gibi yanımdan koşarak çok güzel bir kedi geçti görseniz nekadar tatlı kedi benden biraz uzaklaştı o sırada yanımdan bir otomobil geçiyordu az sonra acı bi fren sesi duydum araba durdu yanına koşarak gittim birde baktım az önceki o tatlı kedi yerde arka sol ayağı kırılmış arabadan 30 yaşlarında bir abi indi bereber kedinin ayağını sardık elimde sigara vardı bana sordu çok mu oldu başlayalı diye bende yaklaşık iki ay olduğunu söyledim yolda yürürken bana dikkat etmiş çok dertli yürüyormuşum

bana dediki derdini sormayacağım daha yaşın çok genç şunu sakın unutma en büyük zaferler en kanlı savaşlar sonunda kazanılır şu an ki savaşın nekadar kanlı olursa bilki bir o kadar güzel günler seni bekliyor demektir dedi yardımım için teşekkür edip kediyi kucağına alıp arabasına bindi adının adem olduğunu söyledi ve gitti

ben o damı düşündüm sabaha kadar adam haklı hemde çok haklı az daha dönülmez hatalar yapıyordum allaha çok şükür döndüm bu gece tövbe ettim namaza başladım allahın izniyle güzel günler göreceğim sigarayı bırakıyorum bu gün hiç içmedim bu savaşı kazanacağım sizleri çok seviyorum

ha unutmadan kendime bir iş buldum 3 gün sonra gidiyorum fırsat buldukça yine siteye gireceğim allaha emanet olun kardeşlerim ve t kendinize iyi bakın