10 sonuçtan 1 ile 10 arası

İTİRAF SIR........????????????

Junior Member

İTİRAF SIR........????????????

5 SENEDİR KİMSENİN BİLMEDİĞİ VE YALNIZ BENİM BİLDİĞİM Bİ MEVZU VAR RAHATSIZLIĞIMLA İLGİLİ VE BUNU AİLEME AÇAMIYORUM AÇMAMIM YOLUNUDA BİLMİYORUM. BU KONU HEP İÇİMİ KEMİRİR DURUR BU NEDENLE SEVDİĞİM İNSANIDA BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM HİÇ BİR AÇIKLAMA YAPAMADAN GERÇİ 1,2 SENE KENDİNE GELEMEMİŞ TABİ SONRA EVLENDİĞİNİ DUYDUM, ONDAN SONRADA HABER ALMADIM. BUNU ANLATIYORUM ÇÜNKÜ ARTIK AĞIR GELMEYE BAŞLADI BURDADA BENİ TANIMADIĞINIZI DÜŞÜNEREK ANLATMAK İSTEDİM. UMARIM YANLIŞ YAPMIYORUMDUR. RAHATSIZLIĞIMA GELİNCE BU BİRAZ KALP LE İLGİLİ Bİ PROBLEM, O SEBEPTEN KİMSEYE AÇIKLİYAMIYORUM. ARADA Bİ KÜÇÜK SORUNLAR DIŞINDA BAŞKA PROBLEM YAŞAMADIM AMA. NEYSE BAKALIM MEVZUYU NASIL ANLATIRIZ ALLAH KERİM.
    [/b]
    yüreğimde kaybolan bir dünya var, çıkaramadığım sensiz olmuyor.

Member
    Yer
    türkiye/istanbul/zeytinburnu
    geçmiş olsun ne diem
    [

Junior Member
    senin yazdıgın beni çok etkilediiii
    sana ne diyeyim bilemiyorum ama üzülme bende senin gibii çok sevdim ama ayrılmak zorunda kaldım neyse kendine iyi bak

Junior Member
    Yer
    turkey
    bu kadar konuştuk yanoka bişey söylemedin çok şaşırdım ve üzüldüm cidden.geçmiş olsun allah şifa versin inşhallah.

Junior Member
    Yer
    istanbul
    mesleğim gereği kalbi iyi tanırım ve bu formda yardımcı olabileceğimi tahmin ediyorum. ancak kalple ilgili ne tür bir problem olduğunu biraz daha açarsanız sanırım size söyleyecek birkaç çift laf bulabilirim... selamlar
    unsal&unsal

Junior Member
    Yer
    izmit
    Gecmiş olsun Rabbim hayırlı şifalar versin ama arkadasına anlata bilirdin durumunu en azından o da neden terkedildiğini bilmiş olurdu eger gercekten oda sizi sevmişse buna hakkı vardı bence yinede her şeyin hayırlısı sıkmayın canınızı gelecek cok seylere gebe ne getirir bilemeyiz..

Azeri.net Sevdalısı
    Arkadaş bu mesajı 1 yıl önce yazmış acaba ne oldu? bende merak ettim şimdi.ama neolursa olsun bir insana gerekçe sunulmadan bırakılmasına karşıyım.her insan bir izah edilme hakkına sahiptir bence

Junior Member
    Yer
    Istanbul/Türkiye
    Doğru diosunuz
    SAKIN CTRL+W BASMA SAKIN !!!!!!

Junior Member
    Yer
    hatay
    sanırım yanlış yapıyorsun bir rahatsızlığın varsa bunu ilk önce alene daha sonra sevdiklerine vede arkadaşlarına anlatmalısın çünki dermansız dert olmaz kim bilir biri çare olur hastalığına hastalığından dolayı birinden ayrılmak açıklama gerektirir ki sana hak versinler

Senior Member
    Yer
    Berlin
    Alıntı mergin55 Nickli Üyeden Alıntı
    sanırım yanlış yapıyorsun bir rahatsızlığın varsa bunu ilk önce alene daha sonra sevdiklerine vede arkadaşlarına anlatmalısın çünki dermansız dert olmaz kim bilir biri çare olur hastalığına hastalığından dolayı birinden ayrılmak açıklama gerektirir ki sana hak versinler
    size katiliyorum mencede gerek ailesine sevdiklerine desin Allah sihfa versin allah kömeyinde dursun insallah cox tesir eledi mene düzü 1 il bundan qabag yazib gören ne oldu mende MyStrey kimi merak edirem

Yer imleri