Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Sen gideni ne kadar beklersin?

Azeri.net Sevdalısı

"Gidenler hep bekle beni derler ve kalanlar hep bekleyeceğine yemin ederler"

Her giden ardında bir bekleyen bırakır. Bazen ister bekle beni der, bazen de
    bekleme hayatına devam et der. Bu bekleme demenin ardında bir beklenme isteği vardır hep...

Ve her kalan yüreğindeki acısıyla bekleyeceğim der. Dönmeyeceğini bile bile,
    gelmeyeceğini bile bile, sevmeyeceğini bile bile. Ve bekler...

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    benim bekleyip beklememem gidenin neden gittiğine bağlı gerçekten döneceğini düşünürsem beklerim ama içimde bir şüphe varsa hiç işim olmaz beklemem
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    hayır bekleyemem ben ona giderim beklemek kötü bişey yakında gidiyorum
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    İnanırsam, güvenirsem, emin olursam ve bunların sonunda da bekleyeceğime dair söz verirsem beklerim... Gerçekten beklerim... Ölsem de beklerim...

Ama dediğim gibi, söz verebilmem için herşeyi süzgeçten geçiririm... Ve açıkça söyleyeyim ki (kendi sıkı ölçütlerimi ve insan doğasını oldukça iyi bildiğimi düşündüğümden olsa gerek), çok kolay söz veren bir değilim... Ezberimi bozduran da pek olmadı zaten!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member

...

BEKLEMEM ... bir çok gidenler memnun ki yerinden çok seneler geçti çok seneler geçti dönen yok seferinden ...

Junior Member
    Yer
    NERDE UNUTTUYSAN BENİ
    ben hep bekliyorum.gelicem sabret diyo ama yok, gelmedi.bekliyoruz bakalım nereye kadar.sevgi işte!!
    ELMİDAR***GÜLŞAH

Junior Member
    Yer
    istanbul
    ben once nasıl gitigine bakarım gıdene kal demen gıtmek ısterse keyifi bilir birisi giderse birisi gelir :=)) allah akıl fıkır versın derım
    AraMa HayatIN CilwesinDe BahaNe, Benim gönLüm SéRSéRiysé Sanane! Ben GézéRim Kumarhane Meyhane, Sen Bilirmisin SéRSéRiLik ne $ahaNe. Hor göRüR Hor göZü iLe BakaNLar, BizLérDir Dünyada en MéSut iNsanLar, Sil KIZIM Sil gözüNDeki o KaranLIK éSéri, GezDiqiN züPPeLerDen KatKat üStünDür $u Kar$InDaki SéRSéri...

Senior Member
    Yer
    ∂ιуαявαкıя
    giden haketmişse bekLeniLmeyi, dönmeyeceğini biLsem biLe bekLerim.. Daha doğrusu bu eLimde oLan bişey değiL, başkasını koyamam yerine koLay koLay.. ama üzerine bastırıyorum: HAKEDİYORSA...

Junior Member
    7 yıl bekledim daha da beklemem

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    sen oldukça uzun bir süre beklemişsin zaten...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri