Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

İSTİFADƏÇİLƏRİ TANIYAQ - ShulikX

Senior Member Aygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

neçe yaşın var?

Here bir sual soruşub. Birini de men soruşum. Neçe yaşın var? Ve birde harda oxuyursan?

Senior Member
    Dünyaya ikinci defe gelmek şansın olsaydı, indiye qeder etmiş olduğun hansı sehvleri etmezdin? ve ne üçün?

Azeri.net Sevdalısı
    İlerisi için beklentilerin nelerdir? ne olmak istiyorsun? Nasıl bir hayat hayal ediyorsun?

Azeri.net Sevdalısı
    Kendine dışardan baksan başka kişi olarak ShuliX in nesini sevmezsin yada seversin.Yada şöyle sorayım kendine begendiğin vede begenmediğin özelliklerin varmı?

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...

Re: neçe yaşın var?

Alıntı Aygun Nickli Üyeden Alıntı
    Here bir sual soruşub. Birini de men soruşum. Neçe yaşın var? Ve birde harda oxuyursan?
    18 Yasim var..Iqtisad universitetinde oxuyuram 1 kurs telebesiyem

Senior Member
    Yer
    Alıntı Manolita Nickli Üyeden Alıntı
    Dünyaya ikinci defe gelmek şansın olsaydı, indiye qeder etmiş olduğun hansı sehvleri etmezdin? ve ne üçün?
    Dunyaya bir daha gelseydim hec kimi acilamazdim hammi ile yaxsi munasibet qurardim ailemi hirslendirmezdim

Senior Member
    Yer
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    İlerisi için beklentilerin nelerdir? ne olmak istiyorsun? Nasıl bir hayat hayal ediyorsun?
    ilk olaraq Yaxsi bir adam hamminin gozunde yaxsi gorunmek olmaq isteyerem sonrasi gelecek zaten

Senior Member
    Yer
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    Kendine dışardan baksan başka kişi olarak ShuliX in nesini sevmezsin yada seversin.Yada şöyle sorayım kendine begendiğin vede begenmediğin özelliklerin varmı?
    Ben kendimi begenmem yada begenirim hic bisey demem kendime ancaq beni etrafta gorenler begenebiler veya begenmeyebiler bu suala cavabim yoxdur meni bagishlayin

Senior Member
    Yer
    Razi qaldiniz ?

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Alıntı ShulikX Nickli Üyeden Alıntı
    Razi qaldiniz ?
    Hamı razıdı senden Şükran Ve belece bir hefte de qurtardı ve ShulikX istifadeçimizi tanıdıq. Keçirik başqa istifadeçimize ve bu mövzuyu bağlayırıq.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer imleri