iPhone'unuz ile nasıl para kazanırsınız?

Eğer iPhone kullanıcıysanız, günde sadece yarım saatinizi ayırarak, Appstore'dan uygulama indirerek para kazanabilirsiniz. Yakın zaman da çıkan WinAt9 gibi paranızı PAYPAL hesabınıza hemen gönderiyor.

Nasıl mı? Bu sorunun cevabı FeaturePoints.

FeaturePoint nedir?

FeaturePoint Appstore da yer alan uygulamaları indirmenize aracılık sağlayan bir uygulamadır. sistemin size önerdiği uygulamaları indirerek puan kazanıyorsunuz. Ve bu kazandığınız puanlar takip ettiğiniz referanslar ve takip edilmenizle doğru orantıda artmaktadır.

Kazandığım Puanları nasıl paraya çevirebilirim?

Kazandığınız puanları PAYPAL ile direk nakite çevirebiliyorsunuz. Topladığınız 3000 Puan $5 olarak karşılık görmekte, ve ödeme dakikalar içerisinde gerçekleşiyor.

Dilerseniz paranızı Appstore'da kullanmak üzere GiftCard olarak alabiliyorsunuz. 9000 Puan'a $15'lık GiftCard alabiliyorsunuz.

Puan toplama hızı ne seviyede?

Açıkçası bundan 2 gün önce böyle bir uygulamadan haberim, bir buçuk günde 3500 puan topladım ve 3000 puan ile $5 PAYPAL hesabıma aktardım.


Şimdi FeaturePoints kurulumunun ve kullanımının nasıl yapılacağını resimli olarak 5 adımdaanlatacağım.


1.Öncelikli olarak safari'den
sitesine giriş yapalım.

2.Açılan sayfadan sol üst tarafta ki SignUp'a tıklayalım.

3.Açılan yeni ufak pencereden Let's Go'yu tıklayalım.

4. Profili Yükle sayfasında Doğrulandı yazısını gördükten sonra YÜKLE butonuna basalım. Burada ki işlem siteye her girdiğiniz de sizin profilinizin otomatik açılmasını sağlayacaktır. Yükle butonuna bastıktan sonra ki uyarıya ŞİMDİ YÜKLE butonuna basarak devam edelim.

5. Artık telefonunuzdan her 'a girdiğiniz de profil bilgilerinizi girmenize gerek kalmayacak. Hatta uygulamayı alt taraftaki butona basarak Anasayfaya ekleyebilirsiniz böylece uygulama gibi kullanabilirsiniz.

Uygulamamız hazır şimdi uygulama hakkında kısa bilgiler ve kullanımı ile ilgili bişeyler yazıcam. Aşağıda gördüğünüz sayfa GetPoint sayfası yani, burada AppOffers bölümünde size önerilen uygulamaları görüyorsunuz o kısım da ki tüm uygulamaları indirerek puan kazanıyorsunuz. REFER özelliği ile her uygulamadan gelen puanı katlayabiliyorsunuz. bir üst satır da ki REFER YOUR FRİENDS ise REFER özelliğini kullandığınız da %50 daha fazla puan kazanacağınızı gösteriyor.

REFER KOD içinse şimdi ilk olarak refer kodunu ekleyin +50 puan ile başlayın,

Referans Numarası : EV9QOS

Referans Link :Sol üst tarafta bulunan 4 sayısı arkadaş sayınızı gösteriyor, sağ taraf ise puanınızı. Arkadaş sayınız ne kadar artarsa o kadar çok puan kazanırsınız.

En alt bölümde bulunan Social kısmından ise sosyal paylaşımlarda bulunduğunuz da ek puan kazanıyorsunuz.

App Offers kısmında bulunan uygulamaları indirmek için tıkladığınız da aşağıda ki ekranla karşılaşacaksınız Download and Earn butonuna dokunduğunuz da AppStore'a yönlendirileceksiniz ve oradan uygulamayı indireceksiniz. İndirmiş olduğunuz uygulamaya bir kere girmeniz yeterlidir. Sonra silebilirsiniz.

Rewards kısmı ise uygulamanın en eğlenceli kısmı bu sayfadan puanlarımız ile, hediyemizi yani paramızı alıyoruz. 3000 puan'a ulaştığımız da PAYPAL hesabımıza 5 doları hemen gönderiyoruz.PÜF NOKTASI!!!

Arkadaşlar bu nokta önemli, şimdi site bize kısıtlı sayıda uygulama öneriyor, hergün önerdiği uygulamalar bir bir ekleniyor, fakat biz VPN ile diğer ülkelere bağlanıp tüm uygulamaları tek tek indiriyoruz

yani şuan yarım saatinizi bu işe ayırın $5 kazanın.

AppStore'dan VPN Express uygulamasını ücretsiz indiriyoruz. Ardından uygulamayı açıp küçük bir kurulum yapıyoruz.

Telefonumuzun ayarlar kısmında VPN diye bir bölüm var, VPN'ye giriyoruz ve herhangi bir ülke seçip VPN'yi yukarıdan açıyoruz, VPN açınca diğer ülkelerde ki uygulamaları görebiliyoruz. Böylece bir günde onlarca uygulamayı indirebiliyoruz.(Rusyada 10 12 tane banko çıkıyor)

Uygulamaları tıkladıktan sonra VPN'yi kapatıp kendi internetiniz ile indirebilirsiniz. Bazen VPN hızı yavaş olabiliyor.

VPN süreniz bittiğinde free kullanmaya devam etmek istiyorsanız bu alternatifleri indirin:

Hotspot shield, VPN in Touch, proXPN, VPN One Click, VPN Fire - Bypass.BOL KAZANÇLAR