2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Like Tree1Beğenme
  • 1 Gönderen BerkaySinanOZEL

İnternetten GÜVENLİ Para Kazanmak için 2yol

Junior Member

Lightbulb İnternetten GÜVENLİ Para Kazanmak için 2yol

Merhaba Arkadaşlar, ortalıkta bi yığın internetten para kazandırdığını söyleyen siteler anket doldurma yerleri vs var.Ama bunlar taktir edersiniz ki ya reklam başına 0.001$ gibi komik bir rakam veriyor, yada anketleri nadir geliyor az puan veriyor.. aşağıda, sizlere 2adet sistem tanıttım.. Ödeme kanıtları da vardır. Kimse emeğinin boşa gimesini istemez.O yüzden size bunlardan farklı 2sistem göstereceğim.

[[ Sorularınız olursa aşağıdaki iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz ]]

(Sayın Moderatörler, Link vermek yasaksa lütfen belirtin, gerekeni yaparım ama konuyu silmeyin )

Birincisi, ProfitClicking
    Alexa değerlerine göre dünyada en çok girilen 23.websitesi! Milyonlarca kişi buradan binlerce $ kazandı ve kazanmaya da devam ediyor.
    Üye olduğunuzda Size $10 hediye veriliyor. Bununla Reklam Paketi alıyorsunuz. Bu reklam paketi size haftaiçi 0.2$, haftasonu 0.1$ geri ödeme yapıyor. Toplamda 1reklam paketi size 15$ kazandırıyor. Payza, Solid trust Pay, Perfect Money ve/veya Liberty Reserve aracılığıyla,istediğiniz miktarda parayı Profit hesabınıza aktarabilir, bunlarda reklam paketleri alıp günlük kazancınızı artırabilirsiniz! Şahsen ben işe girişte 60$ aktarmıştım kredi kartından, şuanda kazanmış olduğum tutar 300$'ı aştı.
    siz de hemen hediye 10$ınızı alıp kazanmaya başlamak istiyorsanız BURAYI TIKLAYARAK kaydolabilirsiniz

İlgilenen arkadaşlara 7/24 Destek veririm.
    Bizzat Kendi hesabımdan çektiğim ödeme:
    --------------------------xXx------------------------

İkincisi, Talk Fusion

Yenilikçi iletişim ürünleriyle tanınan,130ülkede faaliyet gösteren dev bir firma Türkiyeye henüz yeni giriş yaptı ve büyük bir potansiyele sahip! Bunu kesin bir dille söyleyebiliyorum çünkü Firmanın gücünü görenlerden biriyim. Öncelikle şunu söyleyeyim, bu bir ürün satma işi DeğildiR.

- Öğrenciler, ev hanımları, engelliler, işsizer, asgari ücretle geçinemeyenler için DÜZENLİ EK GELİR elde etme imkanı!
    - Ensaflar, işyeri sahipleri, Networkçüler, satış elemanları(avon amway vs) için ise İŞLERİNİ GENİŞLETİP EKİPLERİNİ BÜYÜTMEK için Mükkemmel bir Fırsat!!

Firmanın ürünlerinden bahsedecek olursak, 10adet ürünü vardır. Bunlar;
    Video Email: en meşhur ürünü bu. İsterseniz size birkaç örnek VideoEmail atabilirim.
    Video Conferencing
    Live Broadcasting
    Social Networking
    Video Newsletters
    Fusion On the Go
    Video Responders
    E-Subscription Forms
    Fusion Wall
    Video Blog
    Ürünler hakkındaki detaylı bilgiyi bu adresteki videodan öğrenebilirsiniz --> Tüm Ürün GAMI

Yanlış anlaşılma olabilir, Biz bu ürünleri satmaya falan çalışmıyoruz. Firmaya kaydolan herkes bu ürünleri dilediğince kullanabilme yetkisine sahip oluyor.Bu ürünler İşini büyütmek isteyen esnaflar,firmalar,networkçüler (avon, forever, avo inc, amway, orfilame, herbilafe vb.. ) için inanılmaz bir Fırsat !

Bunun dışında, eğer benim gibi öğrenciyseniz ve ek gelir kazanmak istiyorsanız, yada ev hanımıysanız, işsizseniz, fiziksel bir engeliniz varsa ve evinizden çalışarak para kazanmak istiyorsanız ; günde birkaç saat çalışarak, size verilen linki dağıtarak insanlara bu benzersiz madenin tanıtımını yaparak para kazanabilirsiniz. her kaydettiğiniz üye başına üyelik tipine göre 10-20-60$ komisyon kazanıyorsunuz,ve kaydettiğiniz üyenin aktif olduğu her ay, bu paralar size tekrar tekrar komisyon olarak geliyor böylece DÜZENLİ GELİR elde etmiş oluyorsunuz.

### ÖNEMLİ! ### Firmanın Promosyonu vardır arkadaşlar, bunu kaçırmamanızı öneririm!
    19Mart'a kadar altınıza 4üye kaydederseniz ekstra olarak 300$ , 12 kişi kaydederseniz ektra olarak 1200$ ,24kişi kaydederseniz ekstradan 2400$ hediye kazanacaksınız! Geçen ay bunun yarısını veriyorlardı ama bu ay bu Fırsatı Kaçırmamanızı Tavsiye ederim.

Konuyu daha da dağıtmamak adına Kazanç yöntemlerini burada uzun uzadıya anlatamayacağım.Çünkü birçok kazanç planına sahip bir sistemden söz ediyoruz.
    İşin Tüüüm detaylarını hergün 15.00 ve 21.00da yapılan Tanıtım Konferanslarımızda Öğrenebilirsiniz.
    Google'da firmayı da araştırabilirsiniz ama bu konferansları kaçıran çok üzülür, demedi demeyin

'Peki kazançlarımızı nasıl alacağız' sorusuna da cevap vereyim. Kazançlarınızı Banka hesabınıza havale olarak aktarabiliyorsunuz. Bunun dışında Talk Fusion'un Hesap Kartını alarak($15), kazancınız oluşur oluşmaz tüm ATMlerden paranızı ANINDA çekebiliyorsunuz.Anında ödeme yapan tek firma!

Hergün 15:00 ve 21:00 da iş hakkında VİP Odalarımızda canlı iş tanıtım toplantıları düzenliyoruz, ilgilenen arkadaşların katılması gereken önemli bir toplantıdır.

Hayatınızın Kazanç Fırsatı !
    (sitenin en altındaki butona tıklayarak sunum odasına giriş yapıyorsunuz.Belirtilen saatlerde girerseniz daha iyi olur)

Bu işte başarılı olan bir arkadaşımızın Ödeme kanıtları aşağıdadır.Sunumlarda bu arkadaşımıza ulaşabilirsiniz.
    Kazanç Oluştuktan 3 DK Sonra Anında Ödeme Yapabilen TEK FİRMA !

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN HERGÜN SAAT 15.00 ve 21.00da SUNUM ODALARIMIZA BEKLERİZ.
    Hayatınızın Kazanç Fırsatı !
    (sitenin en altındaki butona tıklayarak sunum odasına giriş yapıyorsunuz.Belirtilen saatlerde girerseniz daha iyi olur)

Umarım herkesin kaznaaç elde etmesine vesile olabilirim.
    Sorularınız olursa bana aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.
    Bana ulaşmak isteyen arkadaşlar için;
    Konu BerkaySinanOZEL tarafından (02-26-2013 Saat 07:45 PM ) değiştirilmiştir.
    Business9 bunu beğendi.

Junior Member
    Her kese Salamlar! Size deqiq gelir qazana bileceyiniz bir sayt teklif edirem. Burada qazanmaginiz ucun size tam destek gosterilecekdir. [email protected] e-mail adressine yazaraq saytda etmeli oldugunuz isler haqqinda ertafli melumat ala bilersiniz. Valyuta Bitcoinle hesablanir)