Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 21 ile 30 arası

VE TÜRKİYE YARI FİNALDEEEE!!!!!!!!!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Türklere karşı kazanmak isteyen takım kesinlikle ilk golü atmamalı.

olay bu çözmüş onlar bu işi
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    "Hiç bir futbolcularının sabit pozisyonu yok. Hepsi heryerde oynabiliyor; hatta santrforu kaleye geçebiliyor."

Bence kafalarını karıştıran şeylerden biri de 'bizim nasıl hareket ettiğimizi' 'hangi tekniğe göre oynadığımı' anlamamaları!

Yalnız... Almanlar'la Türkler uzun süredir içiçe yaşıyorlar... Sakın Almanlar bizim 'düzensizlik içindeki düzen' formülümüzü biliyor olmasınlar.
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    KIYAMET BU AKŞAM KOPUYOR!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    "Hiç bir futbolcularının sabit pozisyonu yok. Hepsi heryerde oynabiliyor; hatta santrforu kaleye geçebiliyor."

Bence kafalarını karıştıran şeylerden biri de 'bizim nasıl hareket ettiğimizi' 'hangi tekniğe göre oynadığımı' anlamamaları!

Yalnız... Almanlar'la Türkler uzun süredir içiçe yaşıyorlar... Sakın Almanlar bizim 'düzensizlik içindeki düzen' formülümüzü biliyor olmasınlar.
    Ordaki Türklerden Almanyayı destekleyen çıkar mı acaba çok merak ediyorum
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon
    UEFA'dan çifte standart!

Fatih Terim'in oyuncu getirme isteğini geri çeviren UEFA'nın Euro 96'da Almanya'nın sakat ve cezalı futbolcularının çokluğu yüzünden oyuncu getirmesine izin verilmiş.

Euro 2008 için son oyuncu değiştirme saatini, ilk maçın başlama düdüğü olarak belirleyerek ekstra futbolcu getirme yolunu kapatan UEFA, Euro 96’da aynı durumdaki Almanlar'a yaptığı ayrıcalık kafaları karıştırdı. Euro 2008 statüsüne göre, takımların 23 kişilik oyuncu listelerinde sakatlıklar nedeniyle yapabilecekleri son değişiklik hakkını söz konusu takımın ilk maçının başlama düdüğüne kadar saklı tutabiliyor.

Ama bir takımın şampiyonadaki ilk maçının başlama düdüğü çaldığı andan itibaren 23 kişilik kadroda değişiklik yapmak mümkün olamıyor
    Bu olayın en büyük kanıtı ise Euro 96 finali öncesi yarı final rakibimiz Almanlar yaşadı. Sakat ve cezalı futbolcularının çoklluğu yüzünden UEFA'dan izin isteyen Almanlar'a UEFA jet hızında izin çıkmış ve Werder Bremenli Jens Todt’u özel izinle kadrosuna eklemişti..
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Moderator
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı

Anlamaları için Türk olmaları lazım

Alıntı doktorT Nickli Üyeden Alıntı
    Ordaki Türklerden Almanyayı destekleyen çıkar mı acaba çok merak ediyorum
    daha neler artık
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    alın beni.hakem bana kırmızı gösterip atana kadar ben alayını döverim almanların.yedeklerini de döverim.adam bulamazlar oynatıcak,bizde yeneriz
    BATU LEE
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Moderator
    saat 18 : 23 də dostum və mən tren foot la Basel - ə gedirik , biletdə 3 yer əlavədir getmək istəyən varsa bizə qoşulsun

Moderator
    Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    saat 18 : 23 də dostum və mən tren foot la Basel - ə gedirik , biletdə 3 yer əlavədir getmək istəyən varsa bizə qoşulsun
    Benim yerime de sen git
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    fidan hepimizin yerine MİLLİ TAKIMIMIZI
    destekle biz orda olamıycaz ama kalbimiz
    onlarla birlikte olucak

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer imleri