8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Karate

Junior Member
    Yer
    Türkiye/İstanbul

Karate

salamlar men uzak doğu sporlarında 9 cu yılımı doldurucam.Bu Mövzu da maraq ettiklerinize mene danışabilirsiniz.Elimden geldigi kadar yardımcı olabilirem...
    Çanakkale Askerine Rütbe Gerekmez!

Junior Member

ju-jitsu

hamiya salamlar.Ju-Jitsu baresinde melumatiniz var?

Azeri.net Sevdalısı
    bana da sorabilirsiniz.bruce lee dedem olur
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Senior Member
    Yer
    istanbul
    yaa aynen dedsi
    olarrr kuaşkalrın en kötü torunu hihiih
    DeLinse yer;çökse gök;yansa küL oLsa dört yan
    Yüce diLeğe doğru yine yürürüz yayan
    YıLdırımdan,tipiden,kasırgadan yıLmayan;
    ÖLümLerLe eğLenen tunç yürekLi TüRKLeRiZz

Azeri.net Sevdalısı
    kiiaayyyyttttttttt
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Senior Member
    Yer
    baki
    Ümumdünya Koreya Döyüş Sənətləri Assosiasiyasının prezidenti, 7-ci əsrdə Koreya kralı olmuş Silla sülaləsinin 62-ci varisi, hazırda ABŞ-da yaşayan Suk Ku Kim Bakıya gəlib.

Bu gün Ümumdünya Turan Do Assosiasiyasının və Azərbaycan Hap Ki Do Federasiyasının prezidenti Süleyman Məmmədli ilə birgə mətbuat konfransı keçirib. S.Məmmədli S.K.Kimi nüfuzlu qonaq kimi təqdim edərək, onun hər dövlətin dəvətini qəbul etmədiyini, Azərbaycana isə öz istəyi ilə gəldiyini söyləyib. O, bildirib ki, koreyalı qonaq Azərbaycanda Koreya döyüş sənətlərinin inkişafına böyük dəstək verəcək. Hökumətimizin dəstəyini alacaqları təqdirdə, gələn il Bakıda Avropa çempionatı keçirmək istədiklərini vurğulayan S.Məmmədli bu gün S.K.Kimin məşqçilər üçün beynəlxalq seminar təşkil edəcəyini açıqlayıb: “İki gün davam edəcək seminara yerli idmançılarla yanaşı, Rusiyanın bir, Özbəkistanın iki məşqçisi qatılacaq. Həmçinin, İrandan dörd nəfərin gəlişini gözləyirik. Seminarın sonunda Kimin rəhbərlik etdiyi attestasiya komissiyası imtahan götürəcək və özlərini yaxşı tərəfdən göstərən məşqçilərə lisenziyalar veriləcək”. S.K.Kim isə Koreya Döyüş Sənətləri Assosiasiyasına Cənubi Koreya hökuməti tərəfindən lazımi dəstəyin verildiyini açıqlayıb. O, bildirib ki, gələn il ABŞ-ın Samramento şəhərinlə qeyri-Olimpiya növləri üzrə beynəlxalq yarış təşkil etmək fikrindədirlər. S.K.Kim Azərbaycanda da Koreya mənşəli döyüş növlərinin inkişafına dəstək verdiklərini və bundan sonra da davam edəcəklərini vurğulayıb. O, Koreya mənşəli döyüş növlərinin Yaponiya mənşəli növlərdən üstün olmasına misal kimi, taekvondonun karatedən fərqli olaraq, Yay Olimpiya Oyunlarının proqramına salınmasını göstərib

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon
    merhaba ben türkiyeden yaziyorum karateciyim ve bi karateci arkadasa ulasmak için bu siteye üye oldumm azerbyacanida cok merak ediyorum ve türkiyede üniversite okuyorumm arkadaslar içinizde karate sporunu yapan var mııı
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Junior Member
    Şekeri:
    merhaba ben türkiyeden yaziyorum karateciyim ve bi karateci arkadasa ulasmak için bu siteye üye oldumm azerbyacanida cok merak ediyorum ve türkiyede üniversite okuyorumm arkadaslar içinizde karate sporunu yapan var'' mııı

'Şekerim' ben bu aralar çok fazla iştirak edemesem de uzun süre karate sporu yaptım. Birkaç ay sonra hakem olma ihtimalim var.

Yer imleri