3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Kerkugun guzel resimleri (kendi hostumdur. TurkmenEli)

Senior Member
    Yer
    Danmark

Kerkugun guzel resimleri (kendi hostumdur. TurkmenEli)

bu ayin 28 zinde miting var Ankara tandoganda, Kerkuk icin yuruyoruz mitingi bu neden le, uye oldugum her siteye ben KERKUGUN GUZEL RESIMLERI diye konu aciyorum

sherefsizlere sozumuz : KERKÚK TÚRKTÚR TÚRK KALACAK !!!

resim 1.

resim 2.

resim 3.

resim 4.

resim 5.

resim 6.

resim 7.

resim 8.

resim 9.

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    sevgili kardeşim,
    belki benim şahsım 28 nisanda ankarada olamayacağım amma emin olabilirsinki gönlüm ve gönüldaşlarım sizin yanınızda olacaktır'ki biz herzaman türk dünyasında darda olan işgalde olan topraklarımızdaki bütün analarımızın,bacılarımızın ve canımız kardeşlerimizin yani sizlerin yanınızdayız.
    kerkük bizim canımızdır.
    birgün ulu önder ATATÜRKÜN gönlünde yatan büyük türk birliğinin en yakın zamanda hayata geçmesini canı gönülden diliyorum.
    bu arada bütün türk dünyasının 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını tebrik ediyorum.
    en derin saygı ve sevgilerimle.

Senior Member
    Yer
    Danmark
    Alıntı zafercan Nickli Üyeden Alıntı
    sevgili kardeşim,
    belki benim şahsım 28 nisanda ankarada olamayacağım amma emin olabilirsinki gönlüm ve gönüldaşlarım sizin yanınızda olacaktır'ki biz herzaman türk dünyasında darda olan işgalde olan topraklarımızdaki bütün analarımızın,bacılarımızın ve canımız kardeşlerimizin yani sizlerin yanınızdayız.
    kerkük bizim canımızdır.
    birgün ulu önder ATATÜRKÜN gönlünde yatan büyük türk birliğinin en yakın zamanda hayata geçmesini canı gönülden diliyorum.
    bu arada bütün türk dünyasının 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını tebrik ediyorum.
    en derin saygı ve sevgilerimle.

cok saol kardesim, senin gonlunun turkmenlerle olmasi cok hos birsey 8) senin gibi dostlarimiz cok olmasi dilegiyle..

Yer imleri