Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

canım türkiyemde neler oluyo

Senior Member
    Alıntı adem52 Nickli Üyeden Alıntı
    ya allah aşkına yazıyı yazanı unutun yazının şeklinide unutun yazının içinde ismi geçen insanlardan bahsedin lütfen adam yazmış banane benim yazanla ne işim var o zaten varlık içinde yaşıyo büyük bi ihtimalle biz hala adamı eleştiriyoruz yani bizi bu hikjayenin içinde geçen insanlar hiç ilgilendirmiyo
    galiba yorumların çoğundan bu anlam çıkıyo
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Yorumların çoğundan bu anlam çıkmıyor, farklı yorumlayan sadece benim. Hepimiz aynı görüşte olmak zorunda değiliz, değil mi? Siz binaya istediğiniz gibi bakabilirsiniz, bende bakabilirm, kimsenin kimseyi ikna etmek gibi bir zorunluluğuda yok.

Bir konuyu gündeme getirmek ve istismar etmek farklı şeylerdir.
    Ben bu adamın bu yazısında istismar görüyorum, siz farklı şeyler görebilirsiniz. Ve sizin için önemli olan konunun gündeme getirilmesi olabilirken ben bunun o kadar da önemli olmadığını düşünebilirim. Çünkü bu herkes tarafından bilinen bir şey eğer kimsenin bilmediği bir şey olsaydı o zaman size katılabilirim.

Moderator
    Yazarı ve anlatımını eleştirmekle başlayayım ben de; çok sade bir dille çok etkileyici bir yazı çıkarmış ortaya Can Dündar. Günlerdir elinde evirip çevirmiş olmasa da o iki lirayı sanki ben parmaklarımın arasında iki lira varmış da onlara bakarak o insanları düşünüyormuşum gibi okudum yazısını. Her sanatçı biraz eserini satma kaygısında değil midir zaten?
    O işçileri o koşullarda çalıştıran insanlar için, "Allah hepsini ıslah etsin"; "O şartlarda çalışmak zorunda olanlar için, "Allah yardımcıları olsun" diyebilirim ancak.
    Ve bunları rahat rahat oturup okuyan, izleyen bizlere verdiği nimetler için o yüce yaratıcıya hamd etmek düşer
    [
    Ya da
    [

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    insanların duygu ve düşünceleri farklı olabilir benim duyduğum yada gördüğüm zaman üzüldüğüm bi olaya bir başkası üzülmeye bilir hatta hoşuna bile gidebilir o yüzden her yoruma saygı duyuyorum bu yorumlar sayesinde birbirimizi daha iyi tanıyoruz karşımızdaki insanın kişiliği hakkında azda olsa bilgi sahibi oluyoruz SAYGILAR VE SEVGİLER BENDEN SİZE
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Senior Member
    Bu konuda ben yanıldım adam çok güzel yazmış. Gerçekten ne kötü insanların ucuza çalıştırılması...

Senior Member
    Bu konuda ben yanıldım adam çok güzel yazmış. Gerçekten ne kötü insanların ucuza çalıştırılması...

Azeri.net Sevdalısı

şaşırdım kaldım bu işe.

Senior Member
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı

şaşırdım kaldım bu işe.
    Daha fazla şaşırtmamak için yazdıklarımı sildim, ben forumlarda acemiyim biraz burada insanlarla belli konularda tartışmak zor ve anlamsızmış onu öğrendim, bundan sonra kim ne yazarsa yazsın ister forum yazarları, ister alıntı hiç bir yorum yapmayacağım. Kimseyi bilgilendirmek, kimseye farklı bakış açıları sunmak gibi bir görevim ve misyonum yokken farklı düşündüğüm konularda bunları açıkça yazıp forumu allak bullak etmeninde bir alemi yok. Eh acemiliğime verin ve kusuruma bakmayın ....
    Eğer herhangi bir yazı hakkında görüş bildirirsem lütfen beni uyarın.
    Bundan sonra ne olumlu ne olumsuz bir yorum yapmayacağım.

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı yesterday Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı

şaşırdım kaldım bu işe.
    Daha fazla şaşırtmamak için yazdıklarımı sildim, ben forumlarda acemiyim biraz burada insanlarla belli konularda tartışmak zor ve anlamsızmış onu öğrendim, bundan sonra kim ne yazarsa yazsın ister forum yazarları, ister alıntı hiç bir yorum yapmayacağım. Kimseyi bilgilendirmek, kimseye farklı bakış açıları sunmak gibi bir görevim ve misyonum yokken farklı düşündüğüm konularda bunları açıkça yazıp forumu allak bullak etmeninde bir alemi yok. Eh acemiliğime verin ve kusuruma bakmayın ....
    Eğer herhangi bir yazı hakkında görüş bildirirsem lütfen beni uyarın.
    Bundan sonra ne olumlu ne olumsuz bir yorum yapmayacağım.
    yetişkin ve olgun oldugunu düşündüğüm bir insanın böyle davranmasına çok şaşırdım.forumların amacı zaten farklı fikirlerin sunulmasıdır.kendikendinizede alınmanızda çok ilğinç.

farklı yorum yapma hakkına tabikide sahipsiniz ama bu küsmeyi gerektirecek ve mesajı silmeyi gerktirecek bir durum deyildir..sizden yaşça çok küçük olmama ragmen bu davranışı çocukça buluyorum..

kimse sizi eleştiri yaptıgınız için yermediki sonuçta burası tartışma platformu.ordaki şaşma belirtisi sadece kişilik analizene varması üzerineydi.kimse böyle bir platformda kimsenin kişiliğini anlayamaz.yıllarca aynı yastıga baş koyan insanlar bile birbirini tam manasıyla tanımazken birbiriniz hakkında kişilik analizi yapmanız çok enteresan..

mesajı silmek kolaycılıga kaçamktır benim literatürümde..madem bir fikri savunuyorsunuz sonuna kadar arkasında duracaksınız.sizdende bunu beklerim.bir büyüğümüz olarak siz örnek olacaksınız bize.

.hemen pes etmeyi deyil.mücadele etmeyi.tecrübelerinizden bizleri mahrum etmemeniz dileğiyle.saygılarımı sunuyorum

Senior Member
    yetişkin ve olgun oldugunu düşündüğüm bir insanın böyle davranmasına çok şaşırdım.forumların amacı zaten farklı fikirlerin sunulmasıdır.kendikendinizede alınmanızda çok ilğinç.

farklı yorum yapma hakkına tabikide sahipsiniz ama bu küsmeyi gerektirecek ve mesajı silmeyi gerktirecek bir durum deyildir..sizden yaşça çok küçük olmama ragmen bu davranışı çocukça buluyorum..

kimse sizi eleştiri yaptıgınız için yermediki sonuçta burası tartışma platformu.ordaki şaşma belirtisi sadece kişilik analizene varması üzerineydi.kimse böyle bir platformda kimsenin kişiliğini anlayamaz.yıllarca aynı yastıga baş koyan insanlar bile birbirini tam manasıyla tanımazken birbiriniz hakkında kişilik analizi yapmanız çok enteresan..

mesajı silmek kolaycılıga kaçamktır benim literatürümde..madem bir fikri savunuyorsunuz sonuna kadar arkasında duracaksınız.sizdende bunu beklerim.bir büyüğümüz olarak siz örnek olacaksınız bize.

.hemen pes etmeyi deyil.mücadele etmeyi.tecrübelerinizden bizleri mahrum etmemeniz dileğiyle.saygılarımı sunuyorum
    [/quote]
    ------------------------------------------------------------------------------------

Çok haklısınız çok çocukça davrandım. Ben zaten hiç mücadele etmedim yaşamımda. Zoru gördüm mü böyle hemen geri adım atarım. Oysa biliyorum kavga etmek lazım mücadele etmek lazım ama bunlar beni aşan şeyler...
    Ama forumdan kaçmayacağım çünkü ben azerbaycanı ve azeri insanını lafta değil, yürekten seviyorum, sırf bu yüzden kalmaya ve yazmaya devam edeceğim ama kimseyle itişip kakışmadan kimsenin yazdığı yazıya yorum getirmeden...
    İnsan yazarken yada anlatırken öğrenmez, dinlerken ve okurken öğrenir... Ben dinleme modunda olacağım, çünkü öğretmek değil, öğrenmek istiyorum...
    Kalbini kırdığım tüm arkadaşlarımdanda gerçekten özür diliyorum.

Moderator
    Forum'un Türkçe karşılığı, fikir meydanıdır. Burda elbette farklı fikirler olacak, elbette tartışmalar olacak, ben olumlu olumsuz bütün yorumları zevkle okuyorum ve herbiri bana düşünme fırsatı veriyor. Bu konuda da çok sevdiğim bir yazar için "acaba gerçekten içten yazmıyor mu?" diye uzun uzun düşündüm. Bunlar kavga değil, savaş değil, bunlar farklı fikirlerdeki insanların tartışıp birbirlerine birşeyler kazandırmasıdır. Herkese fikirlerini paylaştığı için teşekkür ederim...
    [
    Ya da
    [

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer imleri