Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

NEDEN AZERİ NET.....?

Senior Member
    elif arkadasimizin yorumun altina imzami atiyorum..
    aksam savusur, gun cikar ..aydinlik bizimdir....

Moderator
    Alıntı cuturic Nickli Üyeden Alıntı
    elif arkadasimizin yorumun altina imzami atiyorum..

Beleşten yorum yani
    [
    Ya da
    [

Junior Member
    ben azeri neti farklı bulduğum için üye oldum zaten millet olarak farklı olan şeylere hep merak duymuşsuzdur..bende farklı kültürün insanalrı ile tanışma fırsatı olur onlarla iletişim içinde olurum diye üye oldum..gerçi şimdilik hiç azeri arkadaşım yok ama inşallah olur.....yani farklılığı seviyorum

Junior Member
    Yer
    İstanbul
    Ben bir süredir Azeri Halk Müziği ile ilgileniyorum,çok seviyorum..Azeri Müziği ile igili arama yaparken karşıma çıktı bu güzel site..Burada kendimi yabancı hissetmeyeceğimi biliyordum ve öyle de oldu,sonuçta birbirimize yabancı değiliz..Daha güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle..
    Türkiyeden Sizleri Çok Seven Kardeşiniz..!!

Junior Member
    arkadaşlar ben de azericeyi öğrenmeye çalışıyorum bana da yardımcı olurmusunuz

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı erenn Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar ben de azericeyi öğrenmeye çalışıyorum bana da yardımcı olurmusunuz
    [
    sınıfımıza buyur.bilmediğin kelimeleri orda sorabilirsin.

Junior Member

kan çekio yauu

merhaba bende çok istiyorum
    azeri kardeşlerimizle tanışmak arkadaş olmak.....
    berduss57

Member
    Yer
    Antalya
    Çocukluğumda İzmir Enternasyonal Fuarında hemen SSCB pavyonunun arkasına Azerbaycan pavyonu kurulurdu. Azeri müzisyenler ve opera şarkıcıları konser verirlerdi orada.Zevkle hemen her akşam gidip dinlerdim.
    Çok daha sonraları televizyonda Azeri kanallarını izlemeye başladım. İnternetten gazetelerini de okuyorum.
    Bütün bunları neden mi yapıyorum? Dört kelime ile özetleyeyim:
    Keyif alıyorum. Hoşuma gelir.
    Yaşasın Türk Birlikteliği
    EYLEME GEÇEN CEHALET KADAR ÜRKÜTÜCÜ HİÇBİR ŞEY YOKTUR.

[img][[/img]

BİZ BİR DALA KONMUŞ ÜÇ ARKADAŞIZ. BİRİMİZİN ADI DÜRÜSTLÜK, DİĞERİMİZ BİLGELİK, BİR DİĞERİMİZ CESARET. İÇİMİZDEN BİRİ BİLE UÇUP GİDERSE KALANIMIZIN İŞE YARAMAYACAĞIN FARKINDAYIZ. ONUN İÇİN ÇOK İYİ GEÇİNİYORUZ.

Junior Member

Re: NEDEN AZERİ NET.....?

Ben de Azeri kardeşlerime her türlü desteği vermek için burdayım. Biz bir millet 2 devletiz. Halkların kardeşliğini kimse bozamaz. Dostumuzda ortaktır. Düşmanımızda.. Azerbaycanlılar bilsinler ki türk halkı hep onların yanındadır.

Junior Member

Re: NEDEN AZERİ NET.....?

Merhaba arkadaşlar bende Türkiyedeyim. Aslında böyle bir siteyi bilmiyordum gerçekten en azından aramızdaki kültürel köprüyü internet yoluyla yapmanın bile çok faydası olur. Aslında ben Türkiye forumlarına hiç girip bilgi alışverişinde bulunan,Türkiyeyi merak eden Azeri göremiyorum forumlarda.. Öyle bir hale gelmişizki birbirimizi bile anlamakta güçlük çekiyoruz.. En azından 10 dk zaman ayırabilirsiniz bu tür forumlara .. Çünkü beraberlik çok çok önemli. Siyasal olarak birlik şuan için olmasada en azından kalben birlik olunmalı ama aynı isteği ben Azerbaycanlı kardeşlerimizde göremiyorum.. Birde forumda bir hareketliliğin olmamasının sebebi yeni üyelerin açtığı konulara cevap verilmemesi ya da geç verilmesi olduğunu düşünüyorum,birkaç gün forumu ziyeret eden bir üye cevap alamayınca doğal olarak foruma girmez bir daha.
    Açıklayabilmişimdir umarım. Saygılar,Sevgiler.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri