Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

azeri kardeşlerimiz nie varlıklarını forumda belli etmiolar?

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Mürebbe ve samavar çayı... Hele de sahildeysen...

Bir de 'ferkuayı' sevirem, feqet bir nece ildir getiren olmadı. (men de mövsümünde orada ola bilmedim)

menim Azerbaycan'a getmeyimin vaxtı gelib deyesen!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Moderator
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    Hazır ol, hazır her zaman
    Can gözlü, iğit gehreman
    Möhkem dur...

Bir de göster geyretini

haydi...

Gardaşım kaldır bayrağı

---Manana ne yaxşı oxuyub... Halal sana Manana! Od Yurdu'nun gözel gızı...
    Manana azeri deyil gurcudur ancaq yene de halal olsun ona

Moderator
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    Mürebbe ve samavar çayı... Hele de sahildeysen...

Bir de 'ferkuayı' sevirem, feqet bir nece ildir getiren olmadı. (men de mövsümünde orada ola bilmedim)

menim Azerbaycan'a getmeyimin vaxtı gelib deyesen!
    ferkua deyil yeshu feyxoa Pardon yeshu umid edirem ki sehvini duzeltdiyim uçun incimezsen sadece duzgun bilmeni istedim hamimiz bele sehvler ede bilerik

Guest

Re: azeri kardeşlerimiz nie varlıklarını forumda belli etmio

Alıntı ayza Nickli Üyeden Alıntı
    azeri kardeşlerimiz nie varlıklarını forumda belli etmiyolar?bana sebebini söyleyebilecek biri var mı ? biz bu forumda misafir sayılırız ama ev sahipleri ortalıkta yok sebep?
    arkadaşim güzel bir konuya deginmişsin ben 1 aydır üyeyim ama fidandan başka azeriye raslamadım burda

Moderator

Alıntı SagopaKajmer Nickli Üyeden Alıntı
    azeri kardeşlerimiz nie varlıklarını forumda belli etmiyolar?bana sebebini söyleyebilecek biri var mı ? biz bu forumda misafir sayılırız ama ev sahipleri ortalıkta yok sebep?
    arkadaşim güzel bir konuya deginmişsin ben 1 aydır üyeyim ama fidandan başka azeriye raslamadım burda
    SagopaKajmer forumun basqa sayfalarina, basqa konulara da baxin orada azeriler de vardir

Guest

Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı SagopaKajmer Nickli Üyeden Alıntı
    SagopaKajmer forumun basqa sayfalarina, basqa konulara da baxin orada azeriler de vardir
    hep bakiyorum ama raslayamıyorum sizden başka bir şey daha chatde hiç azeri yok raslamadım daha sanki bu side bizim gibi maşallah türkler istila etmiş azeri.net i

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Mene de ele gelirki, Azerbaycanlıların burada olmamasının sebeblerinden biri de sınmış olmaları. Gabagları daha fazla insan yazırdı Azerbaycandan. Düz deyirsen Fidan, bir de hamının evinde komputer yox, buna göre de çetin ola biler onların gelib yazmağı. Neyse... Biz yazmağa davam edek, herden bir yolu çaşıb gelenleri de sındırmayak (buna men de daxilem) Fidan bacımıza da öz terefimden minnettarlığımı bildirmek isteyirem. Vaktı olmağına baxmayarak tez tez yazır, hamıya lazım cavabları verir ve Türkiye-Azerbaycan dostluğunun inkişafına kömek eleyir. Sağ olasan Fidan!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Member
    Yer
    türkiye/istanbul/zeytinburnu
    valla bu sitenin azeri üyesi yok gibi gelio bana hiç bir şey anlamadım azeri sitesi azerilerden çok türkler yazıyor :|
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Mene de ele gelirki, Azerbaycanlıların burada olmamasının sebeblerinden biri de sınmış olmaları. Gabagları daha fazla insan yazırdı Azerbaycandan. Düz deyirsen Fidan, bir de hamının evinde komputer yox, buna göre de çetin ola biler onların gelib yazmağı. Neyse... Biz yazmağa davam edek, herden bir yolu çaşıb gelenleri de sındırmayak (buna men de daxilem) Fidan bacımıza da öz terefimden minnettarlığımı bildirmek isteyirem. Vaktı olmağına baxmayarak tez tez yazır, hamıya lazım cavabları verir ve Türkiye-Azerbaycan dostluğunun inkişafına kömek eleyir. Sağ olasan Fidan!

Junior Member
    Yer
    ankara
    yeni üye oldum. ilk postumu buraya atıyorum. aynı durum benim de ilgimi çekti. umarım daha fazla azebaycanlı arkadaşla iletişim kurma imkanımız olur.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri