Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon
150 sonuçtan 11 ile 20 arası

gülmeli yazılar

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Oturup önce yanıt yazdım ama sonra sildim... açıkçası vaktime de yazık oldu... Bu arada biz Japon'uz... Ama çok iyi Türkçe okuyup yazabiliyoruz... Sayanora! Allahım ya Rabbim ne günlere kaldık!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member
    bu tür konuların alaya alınması biz türkler söyleyiz böyleyiz sunu yapan varsa türktür vs gibi espiri yapılması hiçbirzaman hoşuma gitmedi yinede emek vermişsiniz sagolun
    ben mahkum sen kelepçem al kalbim yaz dilekcem sıkı dur yok gerekcem tanrı kul olmaktan başka

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı yok_gerekcem Nickli Üyeden Alıntı
    bu tür konuların alaya alınması biz türkler söyleyiz böyleyiz sunu yapan varsa türktür vs gibi espiri yapılması hiçbirzaman hoşuma gitmedi yinede emek vermişsiniz sagolun
    öncelikle aramıza hoşgeldin.susmak en güzel cevaptır diyorum ve yorum yapmıyorum.güzel paylaşımlarda bulunmak ümidiyle..

Senior Member

Re: türkler cehenneme girerse ne olura cevap

Alıntı turksamil Nickli Üyeden Alıntı
    arkadasım sen Türk müsün yazdıkların hiçte hoş olmayan şeyler sen resmen Türkleri aşağılamışsın lütfen daha güzel şeyler yazalım
    Forumda hakaret içermedikçe farklı görüş ve düşüncelerini yazan insanlara karşı daha hoş görülü olunması gerektiğini düşünüyorum.
    Bu sözüm yukarıdaki yazıyı yazan turksamil için ve ona cevap veren arkadaşlar için de geçerli...

turksamilin yazısına başlarken sen türk müsün diye başlaması pek hoş değil, ben türküm, türklüğümle gururda duyarım, dalga da geçerim. turksamil yazıyı bir kez daha okursa beğenmeyebilir ancak bunların bir espri olduğunu fark edebilir.

En güzel espriyi Elif yapmış bence diyor ki;
    'Gidince görecez bakalım neler yapabileceğiz'

Yalnız farklı bir şey söyleyene, Elifin doğal müttefiki gibi hemen mystreyinde tavır alması yeni katılımcı için çok fazla sıcak bir karşılama oluyor...

Moderator

Alıntı yesterday Nickli Üyeden Alıntı
    arkadasım sen Türk müsün yazdıkların hiçte hoş olmayan şeyler sen resmen Türkleri aşağılamışsın lütfen daha güzel şeyler yazalım
    Forumda hakaret içermedikçe farklı görüş ve düşüncelerini yazan insanlara karşı daha hoş görülü olunması gerektiğini düşünüyorum.
    Bu sözüm yukarıdaki yazıyı yazan turksamil için ve ona cevap veren arkadaşlar için de geçerli...

turksamilin yazısına başlarken sen türk müsün diye başlaması pek hoş değil, ben türküm, türklüğümle gururda duyarım, dalga da geçerim. turksamil yazıyı bir kez daha okursa beğenmeyebilir ancak bunların bir espri olduğunu fark edebilir.

Yalnız farklı bir şey söyleyene, Elifin doğal müttefiki gibi hemen mystreyinde tavır alması yeni katılımcı için çok fazla sıcak bir karşılama oluyor...
    Daha fazla yorum yapmamaya çalışıyorum, bu konuyu her açtığımda cevap yazıp siliyorum, Arkadaşımız henüz yeni olduğu için, bizleri tanımadığı için, bizi yanlış anlayabilir bu yüzden yorum yapmayayım diyorum. bunu yarım saattir yazmaya çalışıyorum. Ortaya bişey çıkmadı, neyse yine silmeden göndereyim en iyisi...
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    From the hell

allah bilir youtubeyide sen kapattirdin ne kadar milliyetçi birisin sen en iyisi burda degilde turk sitelerine bir bak istersen hangi birine cevap yetistirecegine sasarsin buna emin olabilirsin

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı yesterday Nickli Üyeden Alıntı

Tavırmı aldık ben o amaçlı yazmamıştım ama yanlış anlaşıldıysam özür ben nasıl fikrimi sunuyorsam tabikide arkadaşımızda fikrini sunacaktır .ben sadece espiri mahiyetli bir yazıyı özellikle türkleri kötülemek amaçlı yazdıgımı düşünmesi garibime gitmişti..yoksa kişileri eleştirmek ne haddime.kişi kendinden meshuldür

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    galiba burda bir tartışma söz konusunu ben yokum
    ha bide mystreyin kötü niyetli bir insan olmadığını çok iyi biliyorum
    anlayışlı olmak lazım
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Azerbaycan, Azerbaycan... üç renqli bayrağınla mesut yaşa
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı adem52 Nickli Üyeden Alıntı
    galiba burda bir tartışma söz konusunu ben yokum
    ha bide mystreyin kötü niyetli bir insan olmadığını çok iyi biliyorum
    anlayışlı olmak lazım
    Teşekkürederim saolarkadaşım bende kendimi biliyorum. oyüzden içim rahat

Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer imleri