6 sonuçtan 1 ile 6 arası

BİR İĞRENÇLİK ÖRNEĞİ DAHA

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon

BİR İĞRENÇLİK ÖRNEĞİ DAHA

Türkleri fırında yakacağız
    Almanya'da Neonaziler Türk kökenli bir milletvekiline 'Türkleri toplama kamplarında yakma ve küllerini bacadan savurma zamanı geldi' diye mesajı yolladı.

Berlin Eyalet Parlamentosu Yeşiller Milletvekili Özcan Mutlu, partisinin 500'ün üzerindeki mektubu savcılığa teslim ettiğini söyledi.

BİZLER GÜNAH KEÇİSİ DEĞİLİZ

Bugün Gazetesi'nin haberine göre Özcan Mutlu, “Almanya'nın birinci kanalı ARD'de Hessen Eyalet Başbakanı Roland Koch'la birlikte seçimle ilgili, özellikle de gençlerin arasındaki yaygın şiddet eylemleriyle ilgili bir programa katıldım. Program çok sayıda insan tarafından izlenmiş. Yapımcılar 4 milyon insanın izlediğini söyledi. Göçmenleri ve gençleri günah keçisi olarak gösterip seçim malzemesi yapmamasını söyledim. Ardından üç gün içinde internetteki misafir defterime 300 mesaj bırakıldı. 500 kadar da nefret ve kin içeren e-posta aldım. Misafir defterimdeki notlarda da bu tarz ifadeler vardı” açıklaması yaptı.
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    'Türkleri toplama kamplarında yakma ve küllerini bacadan savurma zamanı geldi' diye mesajı yolladı.

birde bize barbar diye iftira atarlar
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Alıntı doktorT Nickli Üyeden Alıntı
    'Türkleri toplama kamplarında yakma ve küllerini bacadan savurma zamanı geldi' diye mesajı yolladı.

birde bize barbar diye iftira atarlar
    çok haklısın asıl barbar onlar zaten milyonlarca insanı fırınlarda yakıp sonrada sabun haline getiren bi milletten başka ne gibi insanlar çıkarki hepsi barbar ama bunu yazanlar bişeyi unutuyo o zamanlar yahudileri koruyacak kimse yoktu ama ordaki türkleri koruyacak dev bir halk var türk halkı yani bunu yapmak biraz sıkar canım hele bi denesinler biz onları yakarız valla
    normalde sakin bi millet gibi görünebiliriz ama savaş zamanı aslana dönen bi halk olduğumuzu bilmiyormu bu dazlak barbarlar
    yeterki siz başlatın bitiren biz oluruz evelallah karşılarında aciz
    bi millet yok savaşan ve daima kazanan en zor zamanlarda
    küllerinden doğan bi milletiz biz

Azeri.net Sevdalısı
    [quote="doktorT"]'Türkleri toplama kamplarında yakma ve küllerini bacadan savurma zamanı geldi' diye mesajı yolladı.

kaç kişiyle yapıcaklarmış onu
    türk e erkeklik yapmak yürek ister
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    o zaten kolay değil bu milet kanının son damlasına kadar nasıl milletin ve vatanın savunulduğunu atalarından uygulamalı gördüler
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Senior Member
    Yer
    İSTANBUL
    EL YUMRUĞUNU YEMEYEN, KENDİNİNKİNİ BALYOZ SANIRMIŞ...
    EKONOMİSİ YİNE ÇÖKÜNTÜDE HERHALDE. DÜN YAHUDİLERİ YAKTILAR, BUGÜN DE HEDEF TÜRKLER DEMEK Kİ.HİTLER DERSEN ONLARDA BOL. SOKAKTAN BİRİNİ GETİRSİNLER BAŞA YETER.SONUÇ EVRİMLERİNİ TAMAMLAYAMAMIŞLAR, İNSAN OLAMAMIŞLAR DAHA, NE YAPARSIN AVRUPA İŞTE.

[
    -Geçme namert köprüsünden, ko götürsün su seni. Yatma tilki gölgesinde ko yesin aslan seni

-Kör için altında birdir camda.
    Sana bakan kör ise kendini camdan sanma

Yer imleri