2 sonuçtan 1 ile 2 arası

AB VELEDİNE(Mağdene) BÜYÜK ÖFKE

Member

AB VELEDİNE(Mağdene) BÜYÜK ÖFKE

AB beslemeleri çirkin yüzlerini bir kez daha ortaya koydular

Bayrak düşmanı Mağdene büyük tepki yağarken bir çirkin daha ortaya çıktı. Ece Temelkuran da, Türk bayrağına hakaret etme cüretinde bulundu, suç işledi
    Perihan Mağden’in bayrak düşmanı sözlerine Türk Milleti’nden anlamlı cevap:

O bayrak için ölürüz!

Hakaret etmeyi yazarlık üslubu(!) haline getiren Perihan Mağden, bu sefer baltayı taşa vurdu! Vatansever gençlerin, teröre karşı anlamlı ve samimi tepkisine hakaretler yağdıran Perihan Mağden’e Türk Milleti, “Artık özür dile ve sus” diye seslendi

ADI son dönemde polemiklerle anılan Radikal Yazarı Perihan Mağden’in Türk kimliğinden uzak, çirkin sözlerine tepkiler sağanak gibi oldu. Makalesinde kanlarından yaptıkları Türk Bayrağı’yla haine anlamlı mesajlar veren Kırşehirli gençlere “zavallı veletler” diyen, şehitlerimize ve Paşa’ya hakaretler yağdıran Mağden için halk, “Kansızı kan tuttu” ifadesini kullandı. İşte dün gazetemize telefon, faks, e-posta yoluyla ulaşan okurlarımızdan gelen tepkilerden birkaçı:

Allah ıslah etsin!

Ne yazık ki; Perihan Mağden isimli sözde yazar sanırım bu şehitlerimizin kırmızı kanıyla yazılan bu vatan üstünde yaşadığını unutmuş!.. Ben bir Kürt çocuğuyum ama bu ve bunun gibi insanlardan utanıyorum. Ama unutmasın ki bu sözde yazar, şu anda yazdığı iğrenç yazıları bile bu vatan için kanını dökmüş şehitlerimize borçlu. Bu şahısların yediği yemek, içtiği su, kazandığı paralar şehitlerimizin kanıyla yazılan bu topraklar sayesinde. Allah ıslah etsin! Saygılarımla. Emre Savaş

Türk ruhunu silemezsiniz!

Bu salya sümük mukaddes değerlerimize hakaret eden, medyanın köşe başlarına çöreklenmiş, iktidarlardan itibar gören ama Anadolu’da sokağa çıkamayacak,Cihangir-Nişantaşı hattına sıkışmış yaratılmışlara tavsiyem; Ne kadar çalışsanız da ne kadar fitne tohumu ekseniz de berrak Türk ruhunu bu topraklardan silmek sizin küçük ve derinliksiz beyinlerinizin başaramayacağı kadar zordur.” Hüseyin Raşit Yılmaz

Kendini bilmez insan!

“Perihan Mağden de öğrenmiş Türkiye’de nasıl popüler olabilirim diye. Kanlarıyla yaptıkları Bayrağı, az da olsa harçlığını bağış yapan kardeşimize ve kardeşlerimize dil uzatan, alay konusu yapan, saygısızca ithamda bulunan bu kimseye sadece gülmek gerekir ne kadar aciz olduğunu milyonlara kendini tanıtmış oluyor ne kadar zavallıca, cahilce, aptalca aklı sıra bu şekilde popüler olacağını sanıyor. Hakkında hemen dava açılması gerekiyor, kendini bilmez insanları (insan diyemeyeceğim)gerekli olduğu yere koymak gerekir. Fuat Türnük

Öfkeni kusuyorsun!

Çuvaldız batırıyorsun Perihan Mağden! İçindeki, ülkeme, bayrağıma, bölünmez bütünlüğüme ve buna sahip çıkanlara gizli gizli biriktirilmiş öfkesini kusacak yer arayan bir kişinin kopma noktasındaki duygularını artık tutamayarak yansıtması. Buyun! Bu vatan zaten gökteki ayyıldızın yerdeki kanlar üzerine düşmüş görüntüsünden esinlenerek bu bayrağa sahip oldu. Sana ve senin gibilere sessiz kalmaz! Şimdi ben de sana soruyorum. Sen nesin? Dilek Yurduseven

Kanından şüphe duyarım!

Zavallı Mağden! Sanki satılmış birinin al olmayan kanıyla dolmuş kaleminden çıkan kendinibilmez yazıyı yazan bana şunu düşündürüyor: Ben onun herhangi bir hastanede kan tahlili yapıp bunu kamuoyuna sunmasını isterim. Sonucun şu olmasını beklerim: Kanla yoğrulmuş, aziz şehitlerimizle süslenmiş bu vatanda o tahlil olmuş kana benzeyen birkaç zavallıdan başka kan örneğinin çıkacağını düşünüyorum. Serkan Özdemir- Kırşehir

İnsan olana yakışmaz!

O yazarın komplekslerini, psikolojisini, genetiğini, dinini ve tatminsizliğini bir kenara bırakalım. Ama bu kadarı olmaz, insan olana yakışmaz! Bu kadının hiç Türk dostu ylok mu? Bırak Türk’ü, insan olarak bile dostu yok mu? Bu kadar hakaret ayıp diyebilen?

Gürsel Balcı- Fethiye

O bayrak için ölürüz!

Türkiye sahipsiz değildir! Yazar bozuntusu Perihan Mağden, hiçbir zaman unutmamanız gereken bir şey var ki...Bu vatanın, o bayrağı yapan insanların, bu vatan için ölmüş dedelerin, dedelerimizin ekmeğini yiyorsun. Haram olsun! Türk dediğin sonuna kadar sabreder. Fakat son sabır damarımıza basıldığı zaman (o onur damarı) O zaman ne olacağını bilemezsiniz. Bu vatan için ölecek, o bayrak için ölecek o kadar çok insan var ki bunu siz hayal bile edemezsiniz. Bence sizin bir psikologa gitmeniz gerek. Sizi nedir bu kadar duygusuz yapan? Bir okur

Özür dilemesi gerekir

Sevgili Tercüman’ım! Perihan Mağden’in haberini okuyunca kan başıma çıktı. Perihan hanım, burada size “hanım” diyebiliyorsam, bunu o vatansever gençler ve onlar gbi düşünerek vatan için, namus için, şehit olanlar için yapıyorum. Eğer Türk’ün kanındaki kudret olmasaydı, o kinci Avrupalılar ve sizin gibi onlara uşak olmak, onların artıklarıyla beslenmek isteyenler için gerekli ortam hazırdı. Ancak hiç ümitlenmeyin! Bu vatanın evlatları ve şerefli komutanları buna fırsat vermeyecektir. O gençlerden ve Paşa’mızdan özür dilemedikçe bu ülkede size kimse ehemmiyet vermeyecektir. Kemik yalayıcılar dışında. Mehmet Demir Bilgili- Gaziantep

Bu yazıya izin verene de yazık!

Yazık bu aşağılık kadını hala o gazetede çalıştıranlara ve yazık ki o yazıyı basmaya izin veren editöre! Bundan böyle duyarlı Radikal okuyucuları, artık bu gazeteyi lütfen okumasınlar ve böyle ne idüğü belirsiz yazar bozuntularını da! Atilla Ayalp

Temelkuran da hakaret etti

MİLLİYET yazarı Ece Temelkuran da dünkü “Kan bayrağı, bayrak kanı” başlıklı yazısında kin kustu. Temelkuran, yazısında o kadar ileriye gitti ki, kanlarıyla bayrak yapan gençlere sahip çıkanlara, “Onların işi kanla. Meslekleri kan kimilerimizin!” diyerek hakaret etti.

Temelkuran’ın işte kin dolu yazısından bir bölüm: “Çocuk kanından yapılma bayrağı okşayan rütbeli yetişkinler şaşırtmıyor beni. Çocuk kanından yapılan bayrakları çerçeveletip asanlar, bunun fotoğraflarını gazetelere neşeyle basanlar şaşırtmıyor. Hatta gazetelerin bu kan bayrağını promosyon olarak vermesi bile şaşırtmıyor! Çünkü Afrika’da çocuk askerleri gördüm. Filistin’deki çocuk savaşçıları, Hindistan’da kan ve ter içinde çalışan çocuk köleleri. Çocuk kanının tadını ağzında şeker gibi gezdirenlerin hiçbiri şaşırtmıyor. Çünkü bir kez ses verince bu kızıl tomurcuk kimse susturamaz, kimse dindiremez. Bulaşıcıdır, çocuklara da bulaşır kan deliliği. Kimini tutar benim gibi, kimini hiç tutmaz kan. Görünce sevinçten ağlayası gelir kiminin, niyeyse. Ve şaşırtmıyor beni bu. Çünkü onların işi kanla. Meslekleri kan kimilerimizin! “
    tercuman

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    bir sepetin içindeki bütün domatesler sağlam olmaz çürükte vardır mutlaka ama o çürüklleri ayıklamayı bilmek lazım ki sağlamlara zarar vermesin
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Yer imleri