Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
80 sonuçtan 21 ile 30 arası

TÜRK DOSTLARI BURADA BULUŞALIM

Guest
    arkadaşlarhakkaten burda hiç azeri yok

Junior Member
    Yer
    bingal

selam bütün türklere

arkadaşlar ben azerbaycanda yaşayan bir türküm bende tüm türkiyedeki yoldaşlarıma selam ederim hepinizi çok seviyorum.....
    türkiyeli@heybetelaltunkara

Junior Member
    Yer
    İzmir / Türkiye
    Selam, ben Türkiye / İzmir Kentinden Hakan Aydın,
    Azerbaycandaki Türk kardeşlerimle tanışmak ve onlara SELAM göndermek istiyorum. Azeri veya Türk benim için farklı değil, hepimiz özde TÜRK'üz.
    [email protected] benim e-posta ve msn adresim, Selammınızı bekliyorum. bay veya bayan veya yaş önemli değil, öz meselemiz esaslı bir sohbet olması,...
    Hakan Aydın / İzmir - Türkiye

Junior Member

Merhaba

Merhaba bende türkiyedenim azeri kardeşlerimizle tanışmak ve kaynaşmak hack konusunda bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz ve destekde bulunmak istiyoruz burda adres vermek yasak mı bilmiyorum tüm kardeşlerimizi bekliyorum
    [ hertürlü hack konusunda yardımcı olunacaktır azeri kardeşlerimize ve forumunuzda açıkları kapatmak içinde yardım alabilirsiniz çünkü açıklarınız var.

Junior Member
    Yer
    izmir
    :idea: selamın aleykum arkadaslar bende turk um turkiyede yasıyorumm azeri kardeslerime de selam ederim ... buyuklerimin alllerimdem kucukjlerimin gozlerinden operim merak etmeyin beraberiz....
    .....mutlumusun.....

Junior Member

herkese selam

istanbuldan sevgilerle azeri dostlarımıza selamlar......

Junior Member
    Yer
    bursa / TÜRKİYE
    selamün aleyküm arkadaşlar bende bursa dan bütün türk dünyasına sevgi ve saygılar , bende 2 yıl türkmenistanda bulundum orada azeri dostlarım var idi hepinize saygılar selamlar
    BİR TÜRK CİHANA BEDELDİR.

Junior Member
    ey türk uyan bune gaflettir
    dünyaya güvenme sadece ettir
    eti çok sevende tabiki ittir
    sana bu diyarda mert kurt olmak yaraşır

çekilir kılıçlar edilir antlar
    bilensin kılıçlar binilsin atlar
    milletleri sömüren o kara tahtlar
    ayaklar altında yığılacaklar

Junior Member
    arkadaşlar milletçe içine çekilmek istendiğimiz o karanlık kuyuya girmek yada girmemek bu bizim elimizde olan birşey o karanlık kuyu bizi hapsetmek istemiyor öldürmek istiyorlar okaranlık kuyuya karanlıkları gömeceğiz azerbaycanda geçtiğimiz yıl muhalefet yanlıları ellerinde amerikan başkanının posterleri vatanı savunduklarını iddia ediyorlardı
    bu türkiyede manşetlere taşındı bir kaç gazete dışında hepsi sanki azerbaycanı amerika hayranı gibi gösterilmeye iktidar ise diktatör bu zihniyet kendi dümen sularında gitmek istemeyen iktidarları demokrasi düşmanı ilan ederler azerbaycan eğer amerikanın dümen suyuna girerse
    bundan enzaralı çıkacak olan azerbaycan ve türkiyedir.amerikanın ...?

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Amin!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer imleri