4 sonuçtan 1 ile 4 arası

RÜYA

Junior Member

RÜYA

Merhaba,
    Uzun zamandır yazmıyordum. Gördüğüm bir rüyayı sizlerle paylaşmak istedim,benim için ilginçti: Rüyamda, tekne (gemi veya) gibi birşeye binip Bakü ye gidiyorum.Denizden filan geçiyorum ve bir süre sonra Bakü deyim. Beni, 4-5 tane azeri genç kız karşılıyor ve bana hal-hatır soruyorlar. Gülerek,mutlu bir şekilde sevgi gösterisinde bulunuyorlar.Ben çok mesut oluyorum ve kendimi memleketimde hissediyorum.Sonra, Bakü sokaklarında gezmeye başlıyorum,her şey, her yer tanıdık geliyor. Alış-veriş yapmaya başlıyorum, tarihi bir sokağa giriyorum,antikacı mağazaları var ve onlardan birşeyler satın alıyorum.Mağaza sahipleri beni tanıyor, hal-hatır soruyor,neşeyle karşılayıp neşeyle gönderiyorlar. Sonra evliymişim ve eşimi görmeye biryere gidiyorum.Burası çok büyük,tarihi,süslü bir bina.İçeri giriyorum, birsürü korumalar beni karşılıyor.Restoran gibi bir yer görüyorum bu binanın içinde.Oraya giriyorum ve eşimi bekliyorum.Ama O gelmiyor.Sonra yine tekne gibi birşeye binip Türkiyeye dönüyorum. :!:
    İşte bu rüyayı gördüm ve sizinle paylaşmak istedim.Ben bu rüyayı yorumlayamadım. Ama çok etkilendim çünkü hala rüyamda gördüğüm Bakü sokaklarını hatırlıyorum.

Member
    Yer
    tr.
    uzun zaman yazmamışsın ya özlemişsin azeri milletini ondan görmüşsündür
    [img]file:///C:/Documents%20and%20Settings/ByRONDesk/Belgelerim/2436032P5100216115.jpg[/img]

Senior Member
    Yer
    Marmaris

BİLİNÇ ALTI

RÜYALAR BİLİNÇ ALTININ AYNASIDIR. YADA ÇİNLİLER'İN DEDİĞİ GİBİ RÜYALAR YAŞAYAMADIĞIMIZ ŞEYLERDİR. BENCE SEN EN KISA ZAMANDA BİR BAKÜ'YE UĞRA. AYRICA BİLGİ SAHİBİ VARSA, BAKÜ'YE NASIL GİDECEĞİM HAKKINDA BENİ BİLGİLENDİREBİLİR Mİ?
    Selam olsun damarında Türk kanı taşıyan herkese. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...

Moderator
    duzdur yuxu bezen yasadigimiz bezen de yasamadigimiz seyleri gosterir, bas verecek hadiseleri ve ya hec vaxt yerine yetmeyecek arzularimizi gosterir

Yer imleri