Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

EVLİLİK

Senior Member
    Yer
    Marmaris

EVLİLİK

Çevreme bakıyorumda arkadaşlarımın çoğu çoktan geçmiş öbür boyuta. Hepsi artık iki kişilik düşünüyor. Kendisi ve eşi için. Allah büyük ya çoğunun eşide herşeye burnunu sokuyor. Ha bir de yapılan mantık evlilikleri var. Neymiş damatın villası, gelinin bankadaki hesabı. Yani evlilikler bile paraya endeksli olmuş. Sonra cicim ayları bitince derinden başlayan çatırtılar. Erkeğin gözü dışarda, kadın ya bakımsızlıkdan paspal, ya da aşırı kozmetik ürün yüklenmesinden rüküşlüğüyle her hafta magazin proğramlarında haftanın rüküşüne aday.
    Neyse uzun lafın kısası şahsım adına konuşuyorum. Ben bir Orta Asya Türk'ü ile evlenmek isterdim. Özümü seviyorum.
    Selam olsun damarında Türk kanı taşıyan herkese. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...

Member
    Yer
    TURKIYE
    inshallah evlenirsin.
    cheer up

Senior Member
    Yer
    Marmaris

yok

ÇOK ZOR!!!

Member
    Yer
    Adana / 01 / turkiye

evlilik

İki gönül bir olunca. Samanlık seyran olur. olurmu sizler ne dersiniz sizlerdemi mantıga paraya önem verenlerdensiniz? Alperen48 aradıgını bulursun inşallah yakın zamanda da tapasan

Senior Member
    Yer
    Marmaris

PARA MI?

BEN PARAYA ÖNEM VERECEK KADAR APTAL BİR İNSAN DEĞİLİM. PARA DEDİĞİN HER ZAMAN KAZANILIR. AMA KEŞKE ÇOK PARAM OLSAYDI. İHTİYACI OLAN TÜRK KARDEŞLERİME YARDIM ETMEK İSTERDİM. EVLİLİK KONUSUNDA BENİM BELLİ ŞARTLARIM VAR. EVLENECEĞİM KİŞİYİ MUTLAKA SEVMELİYİM. BENİM İÇİN GÜZELLİK FAZLA ÖNEMLİ DEĞİL. KALBİ VE RUHU TEMİZ OLSUN YETER. AMA EN BÜYÜK ŞARTIM, TÜRK OLSUN. ÇOCUKLARIMIN ASİL KANIMIZI TAŞIMASINI İSTERİM.

Member
    Yer
    Adana / 01 / turkiye

Re: PARA MI?

Alıntı Alperen48 Nickli Üyeden Alıntı
    BEN PARAYA ÖNEM VERECEK KADAR APTAL BİR İNSAN DEĞİLİM. PARA DEDİĞİN HER ZAMAN KAZANILIR. AMA KEŞKE ÇOK PARAM OLSAYDI. İHTİYACI OLAN TÜRK KARDEŞLERİME YARDIM ETMEK İSTERDİM. EVLİLİK KONUSUNDA BENİM BELLİ ŞARTLARIM VAR. EVLENECEĞİM KİŞİYİ MUTLAKA SEVMELİYİM. BENİM İÇİN GÜZELLİK FAZLA ÖNEMLİ DEĞİL. KALBİ VE RUHU TEMİZ OLSUN YETER. AMA EN BÜYÜK ŞARTIM, TÜRK OLSUN. ÇOCUKLARIMIN ASİL KANIMIZI TAŞIMASINI İSTERİM.
    NECE AC KURU BİR EKMEGE MUHTAC İNSANLAR VAR KİMSE GÖRMUR KEŞKE OLSAYDI

Member
    Yer
    Adana / 01 / turkiye

SEVGİ

GUZELLIK GEÇİÇİDİR ÖNEMLİ OLAN GÖNLÜNÜN GÜZELLİGİDİR SİNİRLENDİN SANKİ PARAYA TAMAHKAR DEGİLSİN ANLIYORUM SEVGİYE TÜRKLÜGE ÖNEM VERİYORSUN DİLERİM GÖNLÜNCE BİRİSİNİ TAPASAN

Member
    Yer
    Adana / 01 / turkiye

SEVGİ

ÇOK SEÇİCİSİN ZOR OLACAK BU GİDİŞLE

Member
    Yer
    TURKIYE

evlenmek

Vallah bu konuda ne deyim?. A$k güzeldir inshallah a$ik olup ta evlenirsin. Paraya gelince muhakkak olmasi lazim. Zengin ol demiyorum en azindan ishin olcak aileye bakmak ichin. yoksa a$ki oldurur. Butun zamanin ish aramakla , para kazanmakla gecher. Ve bi gun bi bakmishsin ki, ashk olmush ,hep hayat mucadelesi vermishsin.ama o yillari geri getiremezsin. En iyisi her shey kivaminda olacak.
    cheer up

Senior Member
    Yer
    Marmaris

EVLİLİK

ARKADAŞLAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BÖYLE FİKİR BEYANATLARINIZ BENİ MUTLU EDİYOR. BENİM BURADA 1994 YILINDAN BERİ ÇALIŞTIĞIM GÜZEL BİR İŞİM VAR. ALLAH'A ŞÜKÜR AİLEMİN DURUMUDA İYİ. SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN BEN SIRTIMI AİLEME DAYAMA TARAFTARI DEĞİLİM. SADECE KASTIM KENDİ YAĞIMDA KAVRULUYORUM. HEM BENİM ELİM AYAĞIM TUTTUĞU SÜRECE EKMEĞİMİ KAZANIRIM. GERİYE SADECE BİR KIZ BULMAK KALIYOR BENİM AŞKTAN YANA BİR İNANCIM KALMADI. ARTIK BUNDAN BÖYLE BENİM SEVGİMİ TAŞIYABİLECEK. AİLEME LAYIK BİRİSİ İLE EVLENİRİM. BEN GÜZELLİKTEN ÖNCE HUYA VE ZEKAYADA ÖNEM VERİRİM. NEYSE KARDEŞLERİM SİZİN SAMİMİYETİNİZE GÜVENEREK SİZE HERŞEYİ ANLATIYORUM.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri