8 sonuçtan 1 ile 8 arası

SİENA DOST..

Member
    Yer
    ESKİŞEHİR/TÜRKİYE

SİENA DOST..

BURADA AZERİ NET E MİLLİYETÇİLİK KONUSUNDA NE YAZARSAN YAZ
    TÜRKE KARŞILIK RUS,ALMAN.KÜRT TERCİH EDİLİR AMA NORMAL
    BU TOPRAKLARDA NE OLDUGUNU BİLMİYENLER ÇOK VEDE TÜRK TARİHİNİ BİLMEYENDE ÇOK NORMAL ŞU DİLLERİ OLSADA ÖLEN ŞEHİTLER ŞEYH ŞAMİLLLER.EBUFELZELÇİBEYLER VE DAHA ADSIZ KEFENSİZ YATAN BİNLERCE ŞEHİTLER GÖRÜN TORUNLARINIZI NEYİ NEYE TERCİH EDİYORLAR...ŞUNU BİLİN? BİLMİYORSANIZ ÖGRENİN ?

TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR(AZERİ TÜRKLERİ ZATEN BUNU BİLİYOR.BUNU BİLMİYEN AHMAKLARA SÖZÜM KENDİLERİNİ NE ZANNEDİYORLAR) RUS MEZALİMİNDEN KURTULMANIZ HOŞUNUZA GİTMİYORMU BUNU SADECE RUSLARI TERCİH EDENLERE SÖYLÜYORUM
    DÜNYA ÜZERİNDE RUS HEGEMONYASI BİTTİ BAZILARINDA DEVAM EDİYOR OLABİLİR SADECE O ŞAHSİ TAKTİRİDİR(CANCERMİ NEİSE)
    SENELERCE SÖMÜRÜLDÜNÜZ ORADAN ORAYA SÜRÜLDÜNÜZ YETMİYORMU TÜRKİYEDEN NE KÖTÜLÜK GÖRDÜNKİ TÜRK DÜŞMANLIGI YAPIYORSUN TARİHİNİ BİLMEYEN AHMAK SENİNSE KAFANA BİRGÜN TOKMAK İNECEK AMA İŞ İŞTEN GECECEK...
    GEL TÜRKİYEDE KONUKLUGU GÖR BİZ TÜRKLER HAMIMIZ MİSAFİRPERVERLİGİ SEVEN İNSANIZ.....
    TÜRKÜ SEVMİYENDEN BENDE KUŞKULANIYORUM ONUN TÜRK OLMADIGINI DÜŞÜNÜYORUM...
    ŞUNU UNUTMA
    SENİN DÜŞMANIN BENİMDE DÜŞMANIMDIR..
    HALKINI VE MİLLETİNİ SEVKİ SEVİLESİN...
    KARNIN TOK ,AÇI BİLEMESSİN..
    KARABAGDA İNİLDEYEN İNSANLARİ DÜŞÜN.!
    NAHÇIVANDAKİ AÇLARI SEFİLLERİ DÜŞÜN...!
    GÜNEY AZERBEYCANDAKİ TÜRKLERİ DÜŞÜN..!
    BUNLARI DÜŞÜNEMEYENDE O KADAR AHMAKTIR.....

BİZ TÜRKLER HAMINIZI SEVERİZ KUÇAKLARIZ.....BU BÖYLE BİLİNE....

ESEN KAL ,HOŞ KAL....

(SİENA BU YAZILANLARI.ORADA ÜÇ YILDIZLI KİŞİLERE İTHAM EDİYORUM).
    ATAHAYAT

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    cok teessufler, amma bize azerilere kar$i turklerin davrani$ini gordum, hemen o Turkiyede. neden boyle nifret ediyorlar?
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member

Re: SİENA DOST..

Alıntı hakkihayat Nickli Üyeden Alıntı
    BURADA AZERİ NET E MİLLİYETÇİLİK KONUSUNDA NE YAZARSAN YAZ
    TÜRKE KARŞILIK RUS,ALMAN.KÜRT TERCİH EDİLİR AMA NORMAL
    BU TOPRAKLARDA NE OLDUGUNU BİLMİYENLER ÇOK VEDE TÜRK TARİHİNİ BİLMEYENDE ÇOK NORMAL ŞU DİLLERİ OLSADA ÖLEN ŞEHİTLER ŞEYH ŞAMİLLLER.EBUFELZELÇİBEYLER VE DAHA ADSIZ KEFENSİZ YATAN BİNLERCE ŞEHİTLER GÖRÜN TORUNLARINIZI NEYİ NEYE TERCİH EDİYORLAR...ŞUNU BİLİN? BİLMİYORSANIZ ÖGRENİN ?

TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR(AZERİ TÜRKLERİ ZATEN BUNU BİLİYOR.BUNU BİLMİYEN AHMAKLARA SÖZÜM KENDİLERİNİ NE ZANNEDİYORLAR) RUS MEZALİMİNDEN KURTULMANIZ HOŞUNUZA GİTMİYORMU BUNU SADECE RUSLARI TERCİH EDENLERE SÖYLÜYORUM
    DÜNYA ÜZERİNDE RUS HEGEMONYASI BİTTİ BAZILARINDA DEVAM EDİYOR OLABİLİR SADECE O ŞAHSİ TAKTİRİDİR(CANCERMİ NEİSE)
    SENELERCE SÖMÜRÜLDÜNÜZ ORADAN ORAYA SÜRÜLDÜNÜZ YETMİYORMU TÜRKİYEDEN NE KÖTÜLÜK GÖRDÜNKİ TÜRK DÜŞMANLIGI YAPIYORSUN TARİHİNİ BİLMEYEN AHMAK SENİNSE KAFANA BİRGÜN TOKMAK İNECEK AMA İŞ İŞTEN GECECEK...
    GEL TÜRKİYEDE KONUKLUGU GÖR BİZ TÜRKLER HAMIMIZ MİSAFİRPERVERLİGİ SEVEN İNSANIZ.....
    TÜRKÜ SEVMİYENDEN BENDE KUŞKULANIYORUM ONUN TÜRK OLMADIGINI DÜŞÜNÜYORUM...
    ŞUNU UNUTMA
    SENİN DÜŞMANIN BENİMDE DÜŞMANIMDIR..
    HALKINI VE MİLLETİNİ SEVKİ SEVİLESİN...
    KARNIN TOK ,AÇI BİLEMESSİN..
    KARABAGDA İNİLDEYEN İNSANLARİ DÜŞÜN.!
    NAHÇIVANDAKİ AÇLARI SEFİLLERİ DÜŞÜN...!
    GÜNEY AZERBEYCANDAKİ TÜRKLERİ DÜŞÜN..!
    BUNLARI DÜŞÜNEMEYENDE O KADAR AHMAKTIR.....

BİZ TÜRKLER HAMINIZI SEVERİZ KUÇAKLARIZ.....BU BÖYLE BİLİNE....

ESEN KAL ,HOŞ KAL....

(SİENA BU YAZILANLARI.ORADA ÜÇ YILDIZLI KİŞİLERE İTHAM EDİYORUM).
    EEE şey burada siena diye birimi var?Yoksa bana mı diyorsunuz?Ben SİANE.

Junior Member
    Yer
    ULUG TURKELI

Re: SİENA DOST..

TÜRKİYEDEN NE KÖTÜLÜK GÖRDÜNKİ TÜRK DÜŞMANLIGI YAPIYORSUN .
    Esenlikler ırkdaşım,
    SSCB dağıldıktan sonra Azerbaycan ve diğer Türk devletlerinde Türkiye'ye ve Türkiye'de ki Türklere karşı büyük ilgi vardı . Daha sonra Türkiye'den Azerbaycan'a ve diğer Türk cumhuriyetlerine kurdler ve capulcu, basit Turkler gitti. Orada pis ishler yaptilar. Bize guvenen soydashlarimiza kazik attilar... Aradan gecen 15 yilda ilishkilerimiz (gayri resmi olarak) baya bozuldu. Ama shunda emin ol Azerbaycan hala bizim ichin ilk sirada...

Ayrica Azerbaycan Turkiye'den kotuluk gormemishtir sadece cok buyuk ilgisizlik gormushtur. Qarabag savashinda bile kurd turgut ozal rahmetli Elçibey'e iki adet helikopteri çok görmüştür. Turkiye'de medya satilmishlarin elinde oldugu için hiçbir zaman Azerbaycan veya Türkistan'dan haber göremezsin. Sanki dünyada böyle yerler yokmuş gibi. Ama dunyanin obur ucundaki karnavallari her zaman gorebilersin ! Kısacası Türkiye'de hükümet derhal Avrupa birliği gibi hayallerden vazgeçmeli yönünü avrupa ve amerika'dan Türk Cumhuriyetlerine çevirmelidir ! Şu ermeni sorununda bile Azerbaycan'la ortak diaspora, lobi kurabilirdik ? Türkiye'de bir tane Hocali soykırımı anıtı var mı? Ama dünyanın heryeride sözde soykırım anıtları var ! 7 tane Türk cumhuriyeti ortak lobi kurmalı ve kurmak zorun da !!!
    YASHASIN BUTUV AZERBAYCAN !!!
    QARABAG TURK YURDU, KAHROLSUN QIZIL ORDU !!!
    AZAT OLSUN QARABAG KAHROLSUN ermenistan !!!

Junior Member
    Alıntı Cancer Nickli Üyeden Alıntı
    cok teessufler, amma bize azerilere kar$i turklerin davrani$ini gordum, hemen o Turkiyede. neden boyle nifret ediyorlar?
    Senin o gördüklerin Türk değildir.Ya da herkese öyle davranıyordur.

Member
    Yer
    ESKİŞEHİR/TÜRKİYE

tebriz kardaşım.!

hamı dediklerine katılıyorum.....ama beş parmagın beşi bir degil.....
    ben ve baglı oldugum ideal turan,tüm türk milliyetçiligini destekler
    senin dedigin gibi bazı sevdalar bizi uzaklaştırıyor bunlarda cemaatçılar bu konuda zayıflar,allah derim bir gün olur inşallah..
    dostum bak burada..bile yine türküz diyemeyen çok heleki cancer....(üç yıldıozlı) nedense türk düşmanı..senin gibi milliyetçi ebufelzelçibey harranı az bunları bilmiyorlarmı yoksa azerbeycanda hiç muhalefet yoktur...ama yinede bizde öze beglılık vardır..bunlarda göremiyorum.....
    bizde löbilerde zayıf....şunu diyebilirmiyz..avrupaya almıyacaklar bizi ama bazı şeylerde M.AKİF ERSOYUN dedigi gibi batıdan bazı normları almalıyız...dikkat ediyorum şu anki hükümetle asker sorunu var hükümet tehlikeyi sezemiyor...o hainleri,pkklıları..bunların ermenilerden farkı yoktur..belkide ermenilwer bunlar..çocuk katilleri....

allah türkü korusun..türkün türkten başka dostu yoktur....
    ATAHAYAT

Junior Member
    Yer
    ULUG TURKELI

Re: tebriz kardaşım.!

SEN ULKUCUSUN GALIBA ...

hamı dediklerine katılıyorum.....ama beş parmagın beşi bir degil.....
    ben ve baglı oldugum ideal turan,tüm türk milliyetçiligini destekler
    senin dedigin gibi bazı sevdalar bizi uzaklaştırıyor bunlarda cemaatçılar bu konuda zayıflar,allah derim bir gün olur inşallah..
    dostum bak burada..bile yine türküz diyemeyen çok heleki cancer....(üç yıldıozlı) nedense türk düşmanı..senin gibi milliyetçi ebufelzelçibey harranı az bunları bilmiyorlarmı yoksa azerbeycanda hiç muhalefet yoktur...ama yinede bizde öze beglılık vardır..bunlarda göremiyorum.....
    bizde löbilerde zayıf....şunu diyebilirmiyz..avrupaya almıyacaklar bizi ama bazı şeylerde M.AKİF ERSOYUN dedigi gibi batıdan bazı normları almalıyız...dikkat ediyorum şu anki hükümetle asker sorunu var hükümet tehlikeyi sezemiyor...o hainleri,pkklıları..bunların ermenilerden farkı yoktur..belkide ermenilwer bunlar..çocuk katilleri....

allah türkü korusun..türkün türkten başka dostu yoktur....
    YASHASIN BUTUV AZERBAYCAN !!!
    QARABAG TURK YURDU, KAHROLSUN QIZIL ORDU !!!
    AZAT OLSUN QARABAG KAHROLSUN ermenistan !!!

Junior Member
    ben ülkücüyüm mesela.

Yer imleri