Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Bugün gecdi, elə indi

Moderlər
    Yer
    Amerika

Re: Bugün gecdi, elə indi

Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Damla1 Nickli Üyeden Alıntı
    men oluremse qoy bax bele olum hec kese alcalmadan -- demişdin
    Alcamaq cox ağır sözdü . Kimese neyise deyirsen se neden alcalasan ki? Sevdiyini etiraf etmek alcalmaqmı? Bilmirem valla.Demirik ama aicalariq deye yox ki?Mence yox....Belke sehf edirem???

bir soz var "sen mene 1 defe can de men sene 1000 defe can deyerem" , niye axi hemise biz qizlar her seyi etiraf edirik , .men hele esitmedim ki , burda hansisa oqlan sevgisini aciq etiraf etsin , ancaq biz qizlar bunu edirik , bu da o demekdir ki, biz oqlanlardan daha gucluyuk ,

Alcamaq cox ağır sözdü . men istemezdim xetrine deyim ,ama tek sevmek , ve her defe bunu etiraf etmek , buda mene catmir
    Sevmek ve bunu itiraf etmek alçalmak değil,zayıflık da değil,eger men seviremse,demek yasayıram,demek varam,ruhum var,duygum var,alçalmak buysa,varsın alçalmak olsun,men keşke bele alçalım!

Moderlər

Alıntı Damla1 Nickli Üyeden Alıntı
    men oluremse qoy bax bele olum hec kese alcalmadan -- demişdin
    Alcamaq cox ağır sözdü . Kimese neyise deyirsen se neden alcalasan ki? Sevdiyini etiraf etmek alcalmaqmı? Bilmirem valla.Demirik ama aicalariq deye yox ki?Mence yox....Belke sehf edirem???

bir soz var "sen mene 1 defe can de men sene 1000 defe can deyerem" , niye axi hemise biz qizlar her seyi etiraf edirik , .men hele esitmedim ki , burda hansisa oqlan sevgisini aciq etiraf etsin , ancaq biz qizlar bunu edirik , bu da o demekdir ki, biz oqlanlardan daha gucluyuk ,

Alcamaq cox ağır sözdü . men istemezdim xetrine deyim ,ama tek sevmek , ve her defe bunu etiraf etmek , buda mene catmir
    Sevmek allahin insanlara bexş etdiyi en gözel hisslerden biri.Birini sevirsen se ve bu qarşılıqlısa bundan gözel hec ne yoxdu.Bele olanda neden etitaf etmiyesen? Elbette seni seven yoxsa ve sen qirsaqqiz olub birinin yaxasina yapışmisansa o başqa.Onda alcalmaqdi özüde nece... Men burda gördüm oğlanlar sevgisini aciq etiraf etdiler . Nişanlananlar da var. Burda mövzular vardi ki cox gözel etirafla dolu.O qeder gözel idiler ki ora olardan başqasi hec ne yazmirdi.Yeqin xatirlarsan Montinle suzi . Hamiya qarşılıqlı sevgi ve coxlu sevgi etitafı arzuluyuram.Sevgi qarşılıqlıysa onu etiraf etmek alcalmaq deyil.
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Azeri.net Sevdalısı

her birimiz heyati bir cure basa dusuruk esas odur ki ,yanilmayaq ,

Moderlər

her birimiz heyati bir cure basa dusuruk esas odur ki ,yanilmayaq ,

Əsas olan budu- yanilmamaq
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Senior Member
    Yer
    Baki

gozel yazi idi, yarinlar pesman olubda,sonraki pesmancilik fayda etmez fikrine esaslanaraq gecikmemek,ve vaxtini yaxsi deyerlendirmek lazimdir.ama qedri bilene,seni anlayana ve basa dusene.menevi hissler qarsiliqli olunca gozeldir.birini sene qarsi munasibeti pisdirse veya eyni seviye insan deyilsinizse,menasi yoxdur,1 gun 3 gun 5gunaxiri insan bezecek,evvel axir ozun olacasan ozunu bulacasan cunki. kefsiz gunleirmin birinde dostum mene bir mms gondermisdi ve umudim itince men o yazilari xatirlayiram. heyatdan umudunuzu itirmekleveya sevdiklerinizi pis emelleriniz soyuqlugunuzla,dokketsiz ve mesuleytsizliyimizle ozumuzden uzaqlasdirariqsa,bu demek bizim oz gunahimizdir, bize qarsi ele olanlar uzunde uzulmeye deymez, qedrini bilmeyen insanin hec menim yanimda olmasida lazim deyildir.nece deyerler zer qedrini zerger biler. zerse palciqda olarsa,gozelliyi olmaz,deyeri olmaz,parildamaz, onu gozel anzik qadin parmaginda gozelliyi biliner,onusa zerger hamidan gozel secer. cox danisdim deyesen mmsdeki sozleri size yaziram,belke sizede komek olar

Unutma goyun esil rengi mavidir,
    en kor gece bele sabahdir sonunda.
    Qelbin aglasada,gulumse inadina
    Dusler taxib saclarina,
    yuru ruzgarlara.
    o pembe gul uzunu kederle soldurma,
    daldaki son yapraq kimi saril heyata
    gecerken acilardan gulmeyi unutma
    Firtinalara direnmekdir birazda yasamaq.
    Qurdugun xeyallari yagmurlar yiksada,
    sen yeterki umud et, Heyat doner sene....
    gulumse bir az gulsun gozlerin,gulumse bir az getsin kederin.

Moderlər
    Yer
    Amerika

Tsk Sindy,oxuyub fikir yürütdüyünüz için.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri