10 sonuçtan 1 ile 10 arası

intihar

Member
    Yer
    adana

intihar

bir kış gecesi ince bir yağmur yagıyor saat gece iki gibi evdeyim yeni sokaktan geldim ama eve nasıl geldiğimi bilmiyorum kafam çok bozuk bi yanda sevdiğim kız bi yandan evin bütün derdi omuzlarımda boğaza kadar borç okuldaki dersler perişan hiç birine yetişemiyorum en sonun dayana madım belki silahtan anlaayanız vardıa magnum f6 2006 model harıka bi silah patlamama ihtimalı çok zor olan bi silah çıkardım mermiyi sürdüm namluya kafam dayadım çektim tetiği ama silah patlamadı dört beş defe bastım tetiğe ama olmadı
    allah dedi dur kısmetim nereye böyle daha çekeceğin var gece çıktım sokağa evden uzaklaştım silah bidaha denedim mermilerin hiç biri sekmedi hepsi patladı demekki kaderimizde yaşamak varmış o yüzden intihar etmeyeceğim ama ölmek için elimden geleni yapacağım bınu sizinle paylaşmak istedim
    ÖLMEK UNUTTURUR BELKİ AMA ZOR.İMKANSIZ UNUTULDUĞUNU BİLMEK DAHA DA ZOR ACI OLANSA UNUTTUĞUNU SANDIKÇA HER AN KARŞINDA,YANINDA,İÇİNDE ,YAKININDA OLMASI

Senior Member
    Yer
    baki
    bu hecde duz hereket deyill agilindan bele kecirme unutmaki derdi veren allah dermaninida verir.ve ne edirse biz bendelerinin xeyri ucun edirr her seyin sonunda bir xeyir varrr bunu unutma.ve her birimiz muxtelif sinaqlara cekilirik ne bilmek olar belke bu da senin imtahanindi calis ki bu imtahandan uzu ag cixasann

qemini udmusam her nefesimde

bitib her isteyim her hevesim de

konlumun sizlayan kaman sesinde

son vida qemini caldi ayriliq

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    sen bu yazdıklarında ciddimisin arkadaşım
    yoksa bi şakamı bu eğer şakaysa inan hiç komik
    değil yok eğer ciddiyse senin ciddi sorunların var
    demektir en yakın zamanda bi prikiyatriste
    gitmeni tavsiye ederim normal bi insan bilerek
    ve isteyerek kendini öldürmek istemez sebep
    ne olursa olsun yaşamak yinede güzeldir daha
    gençsin gelecekte yaşayacağın güzel günleri
    düşün belkide ilerde çok seveceğin bi insan
    çıkacak karşına çocukların olacak bu günleri
    hatırlayıp ne büyük aptallıkmış yaptığım
    diyeceksin şunu unutmu hiçbişey için kendini
    öldürmeye değmez bu dünyada hem kendini
    öldürürsen sadece bu dünyanı değil öteki
    dünyanıda kaybedersin ailene yaşatacağın
    ıstırabı acıyı düşün ve bi delilik etmeden
    önce en yakın zamanda tedavi ol yoksa
    durumun dahada kötü olabilir

Member
    Yer
    adana
    sağ olun kardeşlerim tavsiyeleriniz için ama bilmiyorum ne edeceğimi yaşamak için umudum kalmadı hani derler ya umutlarıdır insanı yaşatan diye benim umdum kalmadı artık küstüm dünyaya herkese herşeye yaşamaktan öyle bıktım ki sanki her an işkence ediyorlar bana her nefes canımı yakıyor şimdilikiçimde küçücük bir ışık var beni şuan o yaşatıyor belki umduğum gibi olur beni bu perişan halimden kurtarır
    ÖLMEK UNUTTURUR BELKİ AMA ZOR.İMKANSIZ UNUTULDUĞUNU BİLMEK DAHA DA ZOR ACI OLANSA UNUTTUĞUNU SANDIKÇA HER AN KARŞINDA,YANINDA,İÇİNDE ,YAKININDA OLMASI

Junior Member
    Yer
    türkiye/eskişehir
    Merhaba arkadaşım
    yazdıklarını okuyunca tüylerim ürperdi
    anladığım kadarıyla küçük çocuk ta değilsin ama bu düşünceler ne böyle
    öncelikle bu can bize Allahın emaneti sen nasıl Allahın emanetine ihanet ediceksin
    Öyle zor koşullara rağmen hayata gülümsemeyi bilenler gördüm mesela konuşamadığını düşün en basitinden yada göremediğini düşün kapkaranlık bir Dünyada yaşadığını veya yürüyemediiğini birilerine muhtaç olduğunu,gezemediğini... ya da Allah korusun ama kanser veya çaresiz bir hastalığınpençesine düşüp tarifi imkansız ağrılarla boğuştuğunu...
    Ona bakarsan dertsiz insan yok o zaman hepimiz intihar edelim sence "ÖLÜM" çözüm mü????????????
    BENCE SADECE ACİZ İNSANLARIN SEÇİMİDİR....
    AKILLI OLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    pelin güzel söyledin ama ahh bide anlasa
    kç kere anlatmaya çalıştım burnunun dikine gidiyor
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Junior Member
    Yer
    izmir
    ewt olmek cozum deıl ben neler yaptım ama cok pısmanım sımdıı ama cok gec son pısmanlık Hecneye yaramır sımdııı oda yok benımle annemde ok yalnızım yaptıgım seylerın bedelını oduyom :intihar:
    eylemm

Azeri.net Sevdalısı

Re: intihar

intihar etmek SENIN zeif biri olmaqin demekdi ,her qaranliq gecenin mutleq ve mutleq isiqli sabahi vardi ,sabahin ucun yasa

Senior Member

arkadaş yazdıqlarını oxuyandan sonra bir şey demək olar ki bəxtin gətirib.

İNTİHAR- iradənin zəifliyi olsa da dünyada ən mükəmməl plalaşdırılmış ölümdür. Yəni insan gözü önünə hər şeyi gətirir sonra nə edəcək hamısını ardıcıllıqla eləyir(məktub yazır, hansı şərairdə öldürəcəksə o şəraiti hazırlayır) və sonda özün öldürür. Ən əsası bilir ki özün öldürür.
    ALLAH heç kimi o vəziyyətə salmasın.

məktuba cavab yazssan məmnun olardım
    REALLIĞI XƏYALLARDAN AYIRMAĞI BACAR.
    XƏYALLARI İSƏ REALLIQ ETMƏK ÜÇÜN ƏLİNDƏN GƏLƏNİ ET (r.a.)

Member

BELI INTIHAR ETMEK, OLUMU SECMEK EN ASAN YOLDUR VE ACIZLIKDIR.IRADESI MOHKEM OLAN INSAN SABAH UCUN MUBARIZE APARAR

Yer imleri